Teraz jest 23 sty 2022, 01:05

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 2 ]
Autor Wiadomość
 Tytuł: Conrad Verner - wstęp do fabuly ME2?
PostNapisane: 13 lis 2014, 19:04 
Adept analogów
Adept analogów

Ostatnio od nowa ciepię w trylogię, niedawno skończyłem jedynkę i taka rzecz mnie zastanowiła: podczas trzeciego (bodajże) spotkania z Conradem, kiedy zgłasza nam swoją propozycję zostania Widmem, nim Shepard przystawia mu gnata do łba, wspomina coś o atakowanych ludzkich koloniach, których jedno Widmo nie obroni. Czy to możliwe, iż zbieracze działali już wtedy? W takim świetle eksperymenty Cerberusa z Raknii przestają wyglądać na zwykłe megalomańskie fanaberie ludzkich ksenofobów, może już wtedy przygotowywali się na inwazję, o której, co niewykluczone, człek-iluzja wiedział?

Shepard: Jestem prosty chłopak ze wsi. Nie wierzę w kosmitów. Wierzę w czary i zabobony.

Tytuł: Re: Conrad Verner - wstęp do fabuly ME2?
PostNapisane: 13 lis 2014, 19:35 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Gra w: Mass Effect (seria), AC, Skyrim, CoD, Gothic, Wiedźmin, Fallout 3, Dragon Age, Metro, itd
Być może ale nie daj się zbytnio ponieść wyobraźni. Conrad mógł to powiedzieć tylko dlatego, aby Shepard chciał go przyjąć do załogi, albo chociaż dopuścić do ratowania galaktyki (a niby skąd miał te informacje ?). Nie zapominaj, że mowa tu o najwierniejszym fanie Sheparda, który zrobił by dla niego wszystko (ME3). Poza tym nie próbowałem ani nie chciałem usprawiedliwić tych wszystkich eksperymentów Cerberusa nawet jeśli robili to dla chwały i bezpieczeństwa rasy ludzkiej.

Potrzebna mi armia! Albo dobra ekipa…

Obrazek

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 2 ]