Teraz jest 15 lis 2018, 11:07

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 8   [ Posty: 78 ]
Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Pierwsze wrażenie...
PostNapisane: 10 lip 2011, 20:39 
Status Widmo

Gra w: Skyrim, Mass Effect, AC, DA, Wiedźmin, Fallout
Pamiętacie jeszcze jakie były wasze pierwsze wrażenia / opinie o Mass Effect?

Ja nie jestem raczej fanką science fiction, Mass Effect Edycje Rozszerzoną kupiłam dość przypadkowo dłuugo po premierze, bo akurat była w niskiej cenie a ja nie miałam w co grać ;p

Ale już przy tworzeniu postaci zaczęłam myśleć, że popełniłam wielki błąd, że nie zapoznałam się z tym tytułem wcześniej. W grze zakochałam się od razu i ta miłość trwa niezmiennie od lat. Podobało mi się w niej wszystko, nowatorskie ( jak ta tamte czasy ) idealnie dubbingowane dialogi, fabuła, grafika, muzyka.

Cieszę się, że trylogia niedługo ujrzy swoje zakończenie, ale z drugiej strony będzie mi smutno, że moja Shepard już nie wróci. :)

Tytuł: Re: Pierwsze wrażenie...
PostNapisane: 10 lip 2011, 22:06 
Status Widmo

Gra w: Mass Effect, DA, Wiedźmin, TES:Skyrim
Ja również kupiłam jedynkę dość długo po premierze, w edycji platinum. Raczej byłam fanką fantasy, ale jak zaczęłam w to grać to nie byłam w stanie już przestać :P

Tak sobie myślę... Chyba wszyscy jak się zakochują w ME to zawsze od pierwszego wejrzenia:)

Obrazek

PostNapisane: 11 lip 2011, 11:24 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: DA,ME,LiS,TWD,OW,CS
Ja się zorientowałem gdy czytałem...CD-Action(Taka gazeta o grach) a że znałem Bioware z takich produkcji jak KoToR i pózniej DA to grzech było nie kupić a ze jam fan bioware odrazu kupiłem Edycje Kolekcjonerską i się nie zawiodłem :D Nie powiem ze odrazu zakochałem się w tej grze bo w tylko jednej grze zakochałem się od początku na wieczność :D No ale z czasem bardzo bardzo ją polubiłem :D

PostNapisane: 11 lip 2011, 11:51 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Różne
Damix22 napisał(a):
CD-Action(Taka gazeta o grach)

Oj naprawdę ? Dzięki, że nas oświeciłeś :P

Cytuj:
a że znałem Bioware z takich produkcji jak KoToR i pózniej DA to grzech było nie kupić a ze jam fan bioware odrazu kupiłem Edycje Kolekcjonerską i się nie zawiodłem :D Nie powiem ze odrazu zakochałem się w tej grze bo w tylko jednej grze zakochałem się od początku na wieczność :D No ale z czasem bardzo bardzo ją polubiłem :D

Ja też skusiłem się faktem, iż jest to dzieło BioWare. Lecz zacząłem od drugiej części, która mnie wciągnęła i zafascynowała. Potem zasiadłem do jedynki... cóż, różnice zobaczyłem od razu. Jak dla mnie dużo gorsza od dwójki, na razie się nie mogę przemóc by przejść - jestem przy wyborze, na którą z 3 planet lecieć. Dwójkę jednym ciągiem przeszedłem. Wydaje mi się, że najbardziej brakuje mi klimatu, a także denerwuje mnie głos Sheparda - w dwójce bezbłędny, tutaj niemożliwy wręcz do słuchania :/ Kto tego idiotę zatrudnił do dubbingu ?

PostNapisane: 11 lip 2011, 13:11 
Status Widmo

Cytuj:
Ja też skusiłem się faktem, iż jest to dzieło BioWare. Lecz zacząłem od drugiej części, która mnie wciągnęła i zafascynowała. Potem zasiadłem do jedynki... cóż, różnice zobaczyłem od razu. Jak dla mnie dużo gorsza od dwójki, na razie się nie mogę przemóc by przejść - jestem przy wyborze, na którą z 3 planet lecieć. Dwójkę jednym ciągiem przeszedłem. Wydaje mi się, że najbardziej brakuje mi klimatu, a także denerwuje mnie głos Sheparda - w dwójce bezbłędny, tutaj niemożliwy wręcz do słuchania :/ Kto tego idiotę zatrudnił do dubbingu ?

Bo wiesz, ME to jeszcze gra należąca do starych klasyków. Miałam takie odczucia, kiedy w nią grałam. Mam bliżej do KotORa niż ME2:) Natomiast dwójka jest już przepełniona akcją oraz przepiękną grafiką:)

Obrazek

PostNapisane: 11 lip 2011, 16:01 
Status Widmo

Gra w: Thief, DA, ME, Black Mirror, AC, Deus Ex
U mnie zaczęło się przypadkowo od obejrzenia filmiku z bitwą o Cytadelę, poszperałam w necie, żeby się dowiedzieć co to za gra. Po przeczytaniu kilku artykułów poczułam, że muszę w to zagrać! Co prawda wolę fantasy, ale ta gra to wyjątek. Musiałam ją specjalnie zamówić, bo nie było można jej wówczas dostać u mnie w mieście:P Trochę po premierze jednak już było:P

Status Widmo

PostNapisane: 11 lip 2011, 19:44 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Pierwsze wrażenie to:" O boże, jakie to zajebiste...", potem troche ostygłem, ale i tak nadal sądze podobnie.

PostNapisane: 11 lip 2011, 21:10 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: ME1-3, DA:O, Risen 2 Skyrim, Diabolo 3,
A ja nawt date pamiętam kiedy mi to tata kupił :P 7.04.2011. Byłam wtedy na wycieczce szkolenj w Paryżu, a że tatuś wie, że lubię gry Bioware wysłał mi sms'a iż w Empiku jest Mass Effect za 24,99 zł. Oczywiście odpisała, że chce (w końcu tata fundował), ale nie byłam przekonana co do tej gry bo wtedy wolałam coś typu DA, Wiedźmin. Odpalam, a tam SZOK. Gra niesamowita, grafika super jak tamte czasy kiedy była robiona i ta cała akcja z ratowaniem galaktyki :) Poprostu cud, miód i orzeszki. Od razu stałam się fanką serii i jestem nią aż po dziś!

PostNapisane: 12 lip 2011, 11:04 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: Dragon Age I-II , Wiedzmin 1-2 , Mass Effect 1-2 , W40K Dawn of War I + DLC , Gothic 1-4 ,
Ja po odpaleniu gry nie wstałem od komputera ze 12 godzin xD

PostNapisane: 12 lip 2011, 11:51 
Status Widmo

Jak my wszyscy... :D

Obrazek

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 8   [ Posty: 78 ]
Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona