Teraz jest 19 wrz 2019, 17:35

Napisz wątekOdpowiedz Strona 7 z 8   [ Posty: 78 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Pierwsze wrażenie...
PostNapisane: 31 gru 2011, 15:35 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: ME1,ME2,AC:B,U2,zbiera na:ME3
Często to my wciągamy rodzeństwo w gry i odwrotnie.

PostNapisane: 22 sty 2012, 10:35 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: DA, ME, TR, Syberia 1 i 2, KOTORy i Tor...
Heh mnie też brat wciągnął w ME :lol: . Chociaż szkoda że wcześniej jej nie poznałam. Chyba muszę podziękować CDA.

PostNapisane: 08 lut 2012, 15:23 
Adept analogów
Adept analogów

Juz nie pamietam jak wciagnalem sie w ME, faktem jest ze wciagnalem sie na dobre:)
Kiedys kilka lat na sieci w Diablo LOD, pozniej jakies badziewne Ikariam, w miedzyczasie Baldurs Gate, Neverwinter Nights, Obliwion i Fallout 3 gdzie ta ostatnia rozwalila mnie iloscia lokacji, obszerna fabula na ktora oczywiscie mozna oddzialywac, jednak gdy "wgralem" sie w ME, szczegolnie ME2 to te wszystkie poprzednie gry razem wziete wydaja mi sie juz po prostu nijakie:). Czasem dla relaksu postrzelam z ludzmi w Quake 3 Arena, jednak wogole juz nie mysle o innych grach:). Pierwsze wersje gry zdobylem w sklepie "Torrent" :D, jednak mam juz dawno oryginaly, a ostatnio szukalem juz wersji kolecjonerskich:).
Wiec wrazenie pozytywnie bombowe!
Jedna rzecz w grze irytuje;
kasy mam na maxa, omni gel tez na maxa, ulepszenia i wyposazenie z najwyzej polki, wiec po jaka cholere jestem zmuszany do brania roznych sprzetow ze skrzyn, czy po poleglych przeciwnikach? Poza opcjami "take it" i "reduce to omni gel" powina byc jeszcze "leave it".
Druga sprawa to ilosc ekwipunku, Shepard jest przeciez czlowkiekiem a nie Monster Truck, wiec jak on daje rade wlec ze soba kilkadziesiat armorow, ponad np 50 roznych giwer nie wspominajac o ulepszeniach do nich. Dobrze przynajmniej, ze kilka razy w grze byla wzmianka o przelewaniu kasy na konto, bo explorujacego galaktyki komandora z kieszeniami wypelnionymi bilonem raczej juz by nikt nie bral powaznie:)

PostNapisane: 08 lut 2012, 15:35 
Status Widmo

Gra w: greu :P
Cytuj:
Druga sprawa to ilosc ekwipunku, Shepard jest przeciez czlowkiekiem a nie Monster Truck, wiec jak on daje rade wlec ze soba kilkadziesiat armorow, ponad np 50 roznych giwer nie wspominajac o ulepszeniach do nich. Dobrze przynajmniej, ze kilka razy w grze byla wzmianka o przelewaniu kasy na konto, bo explorujacego galaktyki komandora z kieszeniami wypelnionymi bilonem raczej juz by nikt nie bral powaznie:)

Taka natura większości gier cRPG - bohater potrafi nosić ze sobą całą zbrojownię i skarbiec :P.

PostNapisane: 24 lut 2012, 19:31 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: ME,TDU
Ja pierwszy raz natknąłem się na tą grę tuż po premierze ale nie zainteresowałem się :D Jakoś rok później zobaczyłem w Empiku w tej najtańszej wersji więc kupiłem. Z początku prawdę mówiąc miałem problemy z "ogarnięciem" całej tej gry ale kiedy załapałem jak powinno się w to grać to już sama przyjemność :D Ale najbardziej uwielbiam MS za to ,że przechodzę go już 4 raz a ciągle spotykam coś nowego. No i nigdy mi się nie znudzi zakończenie jedynki. MS2 moim zdaniem to już zupełnie inny klimat.

PostNapisane: 25 lut 2012, 08:07 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: MEtrilogy, Assasin's Creed, DA:Inkwizycja, TES:Skyrim,Diablo III, Kingdoms of Amalur
ME* Nie MS :P
Ale ja też nie grałam z początku w 2 :P

- Wrex
- Shepard
- Wrex
- Shepard
- Wrex
- Shepard
- Wrex [...]

PostNapisane: 25 lut 2012, 10:29 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: Mass Effect's
Pierwszy raz zetknelem sie z ME u przyjaciela ktory mi ja polecal ale akurat pokazal mi przejazdzke mako ...
A ja w single player grach szukam wysokiego realizmu albo wysrubowanego poziomu trudnosci. Jesli ma to byc strzelanka to stary Operation Flashpoint albo ARMA2 a jesli cos troche mniej realistycznego to naprzyklad cos trudnego jak Hitman Blood Money i jak ktos uwaza ze jest prosty to zachecam sobie sprobowac zrobic Silent Assasina only suit no weapons. Zeszlem z tematu xD W kazdym razie Mako byl bardziej smieszny niz realistyczny i nie zostalem zachecony do gry. Pare miesiecy albo nawet rok pozniej szukalem jakiejs gry gdzie mozna samemu tworzyc swojego bohatera. Odnalazlem Mass Effect i zanim zdazylem sie zniechecic do % RPGowego strzelania wciagnela mnie fabula. Teraz ta wlasna edycja bohatera odbija mi sie czkawka bo ogladajac wszelkiego typu trailery mam ciagle wrazenie ze ogladam inna gre bo bohater w ogole nie przypomina mojego xD

PostNapisane: 25 lut 2012, 19:12 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Gra w: seria Mass Effect,Wiedźmin 2,Sacred,seria Assassins Creed,DMC4,Dragon Age i wiele innych
Ja pierwszy raz zagrałem w to cudo dopiero w wakacje ubiegłego roku ,gdy był dodany jako pełna wersja w CD-Action.Wielokrotne namawianie przez kolegę do tego tytułu i oceny jakie zaskarbiła sobie seria Mass Effect nakłoniły mnie do jak najszybszego kupna tego numery CDA i zainstalowanie owej gry.Nie zawiodłem się.Po ukończeniu tej świetnej gry ,która oczarowała mnie swą swoją fabułą ,odrazu zaopatrzyłem się w kontynuację ,która jest na pierwszym miejscu wśród moich ulubionych gier.Do tej pory ukończyłem 3 razy pierwszą część i 6 razy drugą i zapewnę wiele razy jeszcze ukończę tą grę.W dniu dzisiejszym mam 3 save przygotowane do 3 części.Z wielką niecierpliwością czekam na finał tej epickiej histori.Jedyne czego żałuję to to ,że nie zaopatrzyłem się w tą serię wcześniej.

PostNapisane: 27 lut 2012, 16:41 
Fechmistrz krzyżaka
Fechmistrz krzyżaka

Gra w: Dead Space, Divinity Original Sin
Ja kupiłem Mass Effect 1 w Extra klasyce. Pomyślałem, że to tylko 20 zł, a słyszałem sporo dobrego o tej grze więc kupiłem...zagrałem...i wsiąkłem :) dzisiaj to jedna z moich ulubionych serii cRPG obok sagi Baldur's Gate, serii Fallout, Gothic i Might and Magic.

- Lorgar, Prymarcha Legionu Niosących Słowo

Origin ID: pawulon87

PostNapisane: 19 mar 2012, 21:48 
Casual
Casual

JA byłem głupi bo najpierw ściągnąłem (upsss),ale gdy zobaczyłem brak wielu możliwości od razu kupiłeme oryginał pierwsze wrażenie było marne (zapewne dlatego że zacząłem od dwójki) nie spodobało mi się bo nie ogarniałem o co chodzi kto jest kto... lecz po dokładnym wczytaniu się w leksykon m.w. wiem prawie wszystko jedynki nadal nie posiadam za to 2-ke i 3-ke tak.

Napisz wątekOdpowiedz Strona 7 z 8   [ Posty: 78 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona