Teraz jest 15 lis 2018, 11:14

Napisz wątekOdpowiedz Strona 8 z 8   [ Posty: 78 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Pierwsze wrażenie...
PostNapisane: 23 mar 2012, 11:25 
Casual
Casual

Ja dostałam ostatnio 1 i musze przyznać że na początku chciałam to sprzedać... Nie mogłam się ogarnąć z mapą, byłam świeżo po DA2 więc system wyboru odpowiedzi podczas rozmowy pozostawiał wiele do życzenia, bo przywykłam do podpowiedzi odnośnie tego, jak jakiś tekst wpłynie na bohatera. Jak już się dorobiłam Normandii to życie nabralo sensu, mimo że gra nie najnowsza to się zakochałam, żałuję że wcześniej nie spróbowałam. No i Shephard ma coś w sobie :D

PostNapisane: 31 mar 2012, 15:23 
Nałogowiec
Nałogowiec

He jak to się wszystko zaczęło ano tak
słyszałem o grze sporo dobrego ale jakoś nie było danie w mi w nią zagrać wiedziałem tylko żę spora liczba osób się nią zachwyca aż do momenty kiedy w CD Action pojawiło się jako pełnika na płycie w wiec pomyślałem czemu nie, warto spróbować tego co tak wszyscy chwalą i kiedy pierwszy ras odpaliłem grę to nie zrobiła na mnie jakiegoś super wrażenia ale że zagrałem tylko kilka minut bo miałem w tedy inne rzeczy na głowie ale kiedy następnego dnia usiadłem na spokojnie to zakochałem się w tej serii ;D

Stand fast and die like Guardsmen!

Ostatnio edytowano 31 mar 2012, 16:03 przez Smalauk, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: 31 mar 2012, 15:48 
Fechmistrz krzyżaka
Fechmistrz krzyżaka

Kurcze, jakby to zacząć... Dawno, dawno temu usłyszałem o ME i widziałem parę screnów, w sumie lubię Sci-fi to czemu nie. Głupio się przyznać ale pierw zapytałem się kumpla czy przypadkiem nie ma pirata, jak dowiedziałem się że miał ale skasował bo nie podobała mu się i wogóle jakaś kijowa (nawet nie myślcie o piraceniu ME) , to trochę mnie zniesmaczyło ale w Media 23 zł, to kupiłem. Nigdy nie żałowałem, najlepiej wydane pieniądze w życiu. Zacząłem i co... na początku trochę nie mogłem tego ogarnąć, nowe uniwersum, rasy itp. trzeba to uporządkować sobie. Wpierw to była dla mnie normalna gierka, ale potem... szczękę przez tydzień zbierałem z podłogi. Może nie najlepsza gra jeśli chodzi o mechanizmy rozgrywki, ale całą serię wyróżnia poziom epickości wykraczający poza jaką kolwiek skalę, poświęcenia bohaterów tak heroiczne że trudno opisać. Jak pierwszy raz przeszedłem to normalnie o niczym innym nie myślałem. Teraz jak oglądam jaki kolwiek trailer filmik czy co kolwiek związanego z ME to normalnie ciary i poczucie niewyobrażalne poczucie epickości. Po prostu najlepsza seria w jaką grałem, a ME1 najlepsze mimo wkurzających mechanizmów.

PostNapisane: 31 mar 2012, 15:56 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

ja doskonale PAMIĘTAM SWÓJ PIERWSZY RAZ kiedy kocham te serie 1 gdy walczylismy z sarenem i 2 gdy ratowalismy kolonistów 3 też , sądze że me to wyjątkowa gra i nie będzie takiej innej

PostNapisane: 01 kwi 2012, 12:42 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Gra w: Seria Mass Effect, Seria Wiedźmin.
Pan.J napisał(a):
ja doskonale PAMIĘTAM SWÓJ PIERWSZY RAZ kiedy kocham te serie 1 gdy walczylismy z sarenem i 2 gdy ratowalismy kolonistów 3 też , sądze że me to wyjątkowa gra i nie będzie takiej innej

Będzie - ME 4 :lol:

Origin: michaledek

PostNapisane: 03 kwi 2012, 22:07 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Gra w: Dragon Age: Inquisition, This War of Mine, Fallout 2, Dayz
Raczej byłem negatywnie nastawiony do tej gry. Nigdy nie lubiłem klimatu sf, no może oprócz 3 pierwszych części "Obcego" ale o tym kiedy indziej. No więc przechodząc do tematu. Wszystkie serwisy i różne osoby w internetach wychwalały tę grę. Fanem BW byłem od przejścia pierwszej części Baldur's Gate, więc po grę sięgnąłem. Kupiłem i zasiadałem. Obudziłem się 10 h później, dalej łażąc bez celu po Cytadeli. Gra zniszczyła wszystko co sądziłem o sf. Już ten gatunek przestał mi się kojarzyć z przeciętnymi "Gwiezdnymi Wojnami"(to moje zdanie ! ). Przeszedłem grę z opadnięta szczęką. Takiej dawki epickości nie miałem od dawna. Po przejściu odespałem te nieprzespane noce i pobiegłem po drugą część. Na początku trochę na nią psioczyłem ze względu na to, że zmniejszono elementy rpg i dodano limit amunicji. Ale przechodząc ją miałem powtórkę z pierwszej części. Wybaczyłem jej to wszystko. Teraz po przejściu gry zwieńczającej trylogię miałem podobne odczucia (chociaż teraz nie wybaczę BW zmniejszenia uszczuplonych już elementów rpg) ale gdy zobaczyłem zakończenie coś we mnie pękło. Powiedziałem sobie, że nie ruszę tej gry dopóki nie wydadzą dlc z zakończeniem. . Były chwile smutku, radości oraz był także czas na śmiech. Takie były moje odczucia związane z tą wspaniałą serią. To samo miałem z serią Fallout, Baldur's Gate i Mafia. To są gry do, których będę wracał zawsze.

PostNapisane: 04 kwi 2012, 14:33 
Fechmistrz krzyżaka
Fechmistrz krzyżaka

Gra w: Saga Mass Effect, Saga TES, Risen 2, LoL, DMC5, KotOR-y ;)
Ja też po przeczytaniu recenzji pierwszych 2 części nic mnie do niej nie ciągnęło... Ale po recenzji 3, stwierdziłem, że poznam je choćby, żeby znać fabułę[w końcu jestem fanem RPG...]... I kurde... 40 godzin na liczniku jedynki. 57 poziom :p1:

Ostatnio edytowano 04 kwi 2012, 20:22 przez _Hrathen_, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: 04 kwi 2012, 18:04 
Casual
Casual

Czyżbym ja był jednym z niewielu, którzy kupili grę tuż po premierze? Zawsze lubiłem erpegi, a jeśli zrobią go twórcy KOTORa to już w ogóle jestem napalony na tę grę. Mimo że miałem Mass Effecta od premiery to zrządzeniem losu zagrałem dopiero pół roku później jak zmodernizowałem dostatecznie swojego blaszaka.

Napisz wątekOdpowiedz Strona 8 z 8   [ Posty: 78 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8