Teraz jest 22 sty 2022, 23:55

Napisz wątekOdpowiedz Strona 12 z 18   [ Posty: 178 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 18  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: M35 Mako
PostNapisane: 08 sie 2012, 22:45 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: Mass Effect, Mass Effect 2, Dragon Age Origins + Awakening , Dragon Age 2
Ale się stary rozpisałeś. :D

Asasynek, nie wiem o co ci chodzi na początku :D ale przejdźmy dalej...
Mówisz że jeżdżę bez sensu. Nie, nie jeżdżę bez sensu, jeśli chcę uzbierać wszystkie surowce to jeżdżę z sensem. ^^ Mam cel i go realizuję. A co do korzyści, to jeśli nie zauważyłeś to dostajesz za każdy znaleziony surowiec XP i kasę. A jeśli zaczniesz Mass Effect 2 z savem w którym wykonałeś zadanie z surowcami, to dostajesz na starcie więcej surowców. Myślę że jest to jakaś korzyść ^^
Co się zaś tyczy oddalenia od siebie surowców, masz rację niektóre są bliską siebie a niektóre trochę dalej ale jak już mówiłem objedziesz mapkę (plus dojedziesz do celu misji i do różnych wraków) to znajdziesz je wszystkie. :) I gwarantuję ci przeszedłem wszystkie misję związane z niezbadanymi planetami.
Z tym artefaktem protean, też nie wiem o co ci chodzi. To jakaś prowokacja? :D
Mimo wszystko zaryzykuję. ;p
Na jednej z planet (nie pamiętam jej nazwy :() można znaleźć artefakt protean z którego wynika że Proteanie obserwowali nas (czyli rodzaj ludzki) od bardzo dawna, a mianowicie od czasów prehistorycznych. (To wystarczy czy mam ze wszystkimi szczegółami opowiedzieć tą historyjkę?)
No dobra, być może oceniłem cię zbyt pochopnie (chodzi o te wyolbrzymianie) ale na swoje usprawiedliwienie powiem, że te twoje opinie są naprawdę wyolbrzymione ^^ lub jak wolisz przesadzone, o. I tak latałem Młotem. Nic szczególnie ciekawego, Mass Effect 2 mogłoby się obejść bez tego.

PostNapisane: 09 sie 2012, 08:17 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Nie od tych surowców, tylko od poziomu z Mass Effect 1 i ilości kredytów, więc nie wprowadzaj innych w błąd, bo dostaje się raptem kilka tysięcy surowców, kilkadziesiąt tysięcy kredytów, 2-5 lvl expa i tyle. A za pierwszym razem maksymalny level to tylko 50, więc i bez tego można go nabić i zdobyć maksimum kredytów. Znacząca różnica jest po drugim imporcie w Mass Effect 2, wtedy dostaje się dodatkowe 50k surowców i chyba 300k kredytów (lub trochę mniej).
A objechanie mapy też nie zawsze nic nie pomoże, bo nie są one na skraju, tylko po środku. Zresztą nieważne co na tym napiszesz, to i tak mnie to nie obchodzi, bo wolałem już skorzystać z gotowej mapy z poradnika czy tam wikipedii, na której były wyznaczone już wszystkie obiekty, niż samemu jeździć, i dalej potwierdzasz, z jednego punktu do punktu lub dookoła mapy, bo nigdzie indziej mi się nie chciało z powodu braku estetyczności na tych planetach. A poza tym nawet nie bierzesz pod uwagę, że ktoś może mieć mniejszą rozdzielczość od Ciebie - u mnie 1366x768, a są inni którzy mają jeszcze gorzej - przez co niektóre rzeczy nie będą tak widoczne, a piszesz tak jakbyś wszystkie te surowce na mapie widział bez problemu.
Do artefaktu, pewnie specjalnie nie podałeś nazwy, ale czy nie sprawdziłeś tego sobie niedawno to też nie udowodnię, a czasu minęło wystarczająco, żeby poszukać informacji o tym tekście. W dodatku przecież tylko z tym artefaktem tak jest... I to jest taka atrakcja? Zwykły opis, niektórzy pewnie nawet nie przeczytali, który do fabuły nie jest potrzebny i w dwójce nawiązania także nie ma, chociaż niby powinno być. Na każdej planecie była misja i to ona była najważniejsza, a ten artefakt był jednym wyjątkiem.

Cytuj:
twoje opinie są naprawdę wyolbrzymione

Czyli które? O Mako czy Virmirze? Zresztą ja pisałem wtedy wyraźne do chaszcza a nie kogoś innego, Ty się wepchałeś do mnie z komentarzem jakbym z Tobą pisał i jeszcze narzekałeś na to. Innych pomijam, bo im nie przeszkadzało, tylko mieli coś do dodania i chaszcz także. Nie jest to dziwne? Chaszcz chciał to odpisał, gdyby nie chciał - to by mnie olał i nawet nie odpisał, bo nikt go do niczego nie zmuszał i ja tak samo mogłem potraktować Ciebie, a Ty mnie. I mogę sobie pisać co chcę, pod warunkiem, że to nie łamie regulaminu i nie musi to akurat nie pasować jednej osobie (a w regulaminie nie ma nic takiego, że trzeba tylko pisać pozytywne opinie, wystarczy zgodne z tematem) - czyli Tobie, bo to Ty się czepiłeś, że planety są takie super i super, chociaż komentarz nie był do Ciebie. Jak mnie będą mieli zbanować za to, że sobie komentuję, to zbanują i nie musisz się o to martwić. Jak Ci się nie podoba co piszę i mnie za to nienawidzisz, to od razu gdy zobaczysz coś czerwonego i zaczynającego się na "Asa" to zignoruj i nie będziesz musiał narzekać, że ci uprzykrzam życie swoimi komentarzami czy coś tam lub wyślij łapówkę moderatorom o zbanowanie mnie albo napisz żebym już nigdy nic nie pisał na tym forum, bo każdy może sobie napisać cokolwiek zgodnego z regulaminem i jeśli ja według Ciebie aż tak bardzo wyolbrzymiam, to chyba nie widziałeś prawdziwych maruderów (choćby tych z Mass Effect 3 ;)).
I dziękuję, nie będę już Ci uprzykrzał dnia, doprowadzał do nerwicy, itd. swoimi komentarzami.

Dersei napisał(a):
tyle że w tym dialogu chodzi o Młota, a nie Mako, więc jednak mam rację

Masz honor. I dobry jesteś, bo specjalnie sprawdziłem ten dialog drugi raz, a tu taki fail. %)

PostNapisane: 09 sie 2012, 12:26 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: Mass Effect, Mass Effect 2, Dragon Age Origins + Awakening , Dragon Age 2
@Asasynek, mi się jednak wydaję że zakończenie misji z surowcami wpływa na to z jaką ilością surowców startujemy w Mass Effect 2.
A co do rozdzielczości, masz rację nie pomyślałem o tym ale czy to naprawdę ma znaczenie?
Ja swojego czasu grałem na 1024x600 i nie miałem żadnego problemu z mapą, przynajmniej nic takiego sobie nie przypominam.
A czy ten artefakt miał nazwę? xD (Jak tak, to nie wiedziałem. :D)
To był identyczny artefakt jak ten z ostatniej misji Młota, tylko że tego akurat nie dało się wziąć na pamiątkę. ^^ I owszem nie był on istotny dla fabuły gry ale dla mnie była fajnym i interesującym "smaczkiem" z uniwersum Mass Effect. Ale to trzeba być fanem tego uniwersum, żeby to zrozumieć. :)
Poza tym, były również inne artefakty i przedmioty co prawda mniej ważne od tego powyżej ale nie mniej interesujące. (np. czaszka smoka, to znaczy mi to przypominało czaszkę smoka ale co to było tak naprawdę, nie mam pojęcia, wrak z pilotem który posiadał "starożytne gogle" i inne, wystarczy poszukać)

Asasynek, i jak tu nie twierdzić że nie wyolbrzymiasz i nie przesadzasz. ^^
Oczywiście, masz prawo pisać to co chcesz, kiedy chcesz i jak chcesz i ja ani nikt inny ci tego nie zabroni ale ktoś może się z tobą nie zgodzić i wtedy wywiązuje się dyskusja i właśnie prowadzę z tobą taką dyskusję być może jest ona trochę zbyt ostra i powoli przeradza się w kłótnie ale to nie jest żaden powód żeby cię nienawidzić albo od razu dawać komuś łapówki :D Asasynek, wyluzuj po co ta spina? :)

PostNapisane: 09 sie 2012, 15:34 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Wiem, że były, jednak tak naprawdę to były rupiecie chyba niepotrzebne nikomu, skoro tyle lat tam leżały. A artefakt miał nazwę "Tajemnicza kula" i nie był taki sam jak ten z dwójki, bo gdyby porównać to był kilka razy większy lub mniejszy w zależności czy użyto ten z dwójki. Ale to już czepianie się mało ważnych szczegółów.

PostNapisane: 08 wrz 2012, 18:20 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: ME, Wiedźmin, KOTOR
Tęskniłem za Mako w ME 2 i miałem nadzieję, że w trójce pojeździmy chociaż chwilkę. Szkoda, że Bioware nie wcisnęło nawet jednej misji z tym chodzikiem :)

PostNapisane: 08 wrz 2012, 20:41 
Nałogowiec
Nałogowiec

Bo z Mako tak to jest, że po kilku godzinach w ME1 ma się go po dziurki w nosie, ale w ME2 i 3 zaczyna się za nim tęsknić.

Spoiler:
w spoilerze ukryty gif, dla tych z wolniejszymi łączami :)

PostNapisane: 08 wrz 2012, 21:30 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: Far Cry 2, Mass Effect 2 i 3, Skyrim, Seria Fallout
Ekhm, czyżby usłszałem tajemnicza kula? Przecież możliwe, że to jeden z artefaktów Lewiatanów wykorzystany przez protean.
Jedno mnie zadziwia: jakim cudem MAKO ma takie duże działo (chyba wzięte z czołgu!), a wysztrzał z niego nie przewraca maszyny. Nawet karabiny mają odrzut w 2180, a działo MAKO nie? Dziwne.

PostNapisane: 08 wrz 2012, 21:44 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: Mass Effect, Wiedźmin, Pasjans.
Ja uwielbiałem w mako wjeżdżanie na pionową ścianę i tuż przy szczycie naciśnięcie spacji:D Niestety, nigdy nie udało mi się dachować na dobre, chociaż kilka godzin na księżycu spędziłem próbując... A przejeżdżanie pancerników i kolosów też miało swój klimat, te odgłosy pod kołami, ten ich breakdance jak tylne koła buksowały w ich wnętrznościach! Ach, piękno!!

J: Spoko, spoko.

PostNapisane: 09 wrz 2012, 20:03 
Adept analogów
Adept analogów

@hermiona15, Prawie się popłakałem jak zobaczyłem ten spoiler.
...oczywiście ze śmiechu. :)

PostNapisane: 13 wrz 2012, 10:41 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Wiedźmin, Dragon Age
No proszę - a mi się udało dachować przez przypadek :) Mako wpadło do jakiejś dziury i zostało już tak kołami w górę. Ale po około pięciu minutach śmiesznych podrygów i tak odwróciło się i w dodatku udało mi się nim stamtąd wyjechać. Sam pojazd jest świetny, chociaż powtarzalność misji z tym obrzydłym szukaniem minerałów szybko może doprowadzić do szału.

Obrazek

"Walkę kończy śmierć, każda in­na rzecz walkę je­dynie przerywa." - Ciri

Napisz wątekOdpowiedz Strona 12 z 18   [ Posty: 178 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 18  Następna strona