Teraz jest 22 sty 2022, 00:30

Napisz wątekOdpowiedz Strona 17 z 18   [ Posty: 178 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 14, 15, 16, 17, 18  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: M35 Mako
PostNapisane: 10 kwi 2013, 14:35 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: trylogia Mass Effect, Wiedźmin
Kiedy grałam pierwszy raz w ME1, Mako mnie doprowadzało do białej gorączki przez dłuższy czas. Jestem kompletnym antytalenciem w kierowaniu nim, a raczej byłam, bo teraz już sporo lepiej jest. Przekonałam się w końcu do niego i teraz też już nie widzę praktycznie żadnych wad poza małą zwrotnością. Nawet lubię jeździć nim, całkiem relaksujące to jest (o ile, ofc, nie wpadnę na Miażdżypaszczę, która wyskakuje nie wiadomo skąd). Tylko te misje są wkurzające, nawet jazda po najpiękniejszej planecie wte i wewte się w końcu nudzi i ma się ich dosyć.

A Młot jak mnie wkurzał, tak dalej wkurza. Misja w DLC "Project Overlord", kiedy trzeba nim latać, jest moją najbardziej znienawidzoną misją w całej trylogii. Może i jest o wiele bardziej zwrotny, szybszy i łatwiej unikać wszelkiej maści pocisków, ale jednak wolę Mako.

A Nodacrux... Co tam jedna planetka. Nie było tak źle. Wkurzałam się, kiedy Mako się ześlizgiwał i spadał, ale w końcu dawałam radę. Nigdy mi się nie chce naokoło jechać (a w ogóle da się tak na Nodacrux?), wolałam się pomęczyć i mieć satysfakcję, że udało mi się wjechać. Trochę mi tu masochizmem zalatuje, ale no cóż... xD

PostNapisane: 10 kwi 2013, 14:57 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Ale klalem jak przez minute wyjezdzalem z jakiegos dolka pomiedzy skalami, zeby znalezc sie znowu w tym samym miejscu. Dwojce brakuje mi takiego pojazdy i mozliwosci zwiedzania planet. Chociaz wollabym cos latajacego i z normalnym kokpitem.

PostNapisane: 10 kwi 2013, 16:11 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Gra w: na serio kogoś to interesuje?
Alexa napisał(a):
(...) Przekonałam się w końcu do niego i teraz też już nie widzę praktycznie żadnych wad poza małą zwrotnością.(...)

Mała zwrotność? Wolne żarty.

Charles Saracino: Skoro oni chcą dopiąć swego używając broni, to dlaczego my nie możemy?
Urdnot Wrex: Bo mają większe spluwy?

PostNapisane: 10 kwi 2013, 16:24 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: trylogia Mass Effect, Wiedźmin
Mako w porównaniu do Młota ma mniejszą zwrotność. Na początku ciężko przez to kierować łazikiem, potem już kwestia przyzwyczajenia i już się tego tak nie odczuwa.

PostNapisane: 11 kwi 2013, 15:44 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: ME, Wiedźmin, KOTOR
Mako był spoko. Nudził się, faktycznie, ale to, co w tych misjach było autentycznie cudowne to te przepiękne widoki z różnych planet. Te księżyce, gwiazdy z bliska. Zamiecie, lawa. Wszystko. Niektóre z tych widoków wspominam do dziś. Naprawdę kapitalne rzeczy tam widzieliśmy.

A jak byliśmy na księżycu i patrząc w niebo widziałem Ziemię.... Cudne uczucie :). Miałem wtedy wielkąnadzieję, że wstąpimy na chwilkę:D ha

PostNapisane: 12 kwi 2013, 22:06 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: gjerki
Z tym, że autentycznie, to się zgodzę. Bądź co bądź - bardziej autentyczne od akcji "wystrzel sondę". x)

PostNapisane: 13 kwi 2013, 16:34 
Fechmistrz krzyżaka
Fechmistrz krzyżaka

Ja tam nie uważam tych 3 na krzyż designów planet za cudowne widoki. Księżyc był bardziej klimatyczny, ale i tak tyłka nie urywał. Gdzie to tam do klimatu chodzenia na statku, który się non stop chwieje czy w takiej mgle, że za oknem penis widać.

PostNapisane: 11 lut 2014, 01:24 
Adept analogów
Adept analogów

Jak pierwszy raz zszedłem do ładowni i ujrzałem Mako to pomyślałem "Fajnie jakbym mógł tym pojeździć". Jakże byłem ucieszony, kiedy wylądowałem owym pojazdem na niezbadanej planecie. Z początku nie ogarniałem kierowania, strasznie zwrotny ten Mako, ale po dwóch planetach czułem się w nim jak ryba w wodzie. Raz jedyny udało mi się wylądować na dachu i potem odwróciło go na bok, że nie szło nic zrobić. Dopiero jak odpaliłem dopalacze to się ustawił w poprawniej pozycji.

Jazda po płaskich powierzchniach strasznie mnie relaksowała. Nie znosiłem górzystych terenów.

PostNapisane: 11 lut 2014, 03:00 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Gra w: na serio kogoś to interesuje?
złota łopata górnika roku :D

Co do mako, to jak ostanio nim pojeździłem, stwierdziłem, że minęła mi dawna awersja do niego

Charles Saracino: Skoro oni chcą dopiąć swego używając broni, to dlaczego my nie możemy?
Urdnot Wrex: Bo mają większe spluwy?

PostNapisane: 11 lut 2014, 08:43 
Adept analogów
Adept analogów

Ojtam, też czasem lubię pokopać. ^^

Mako jest sto razy lepszy od Młota, jak się ogarnie sterowanie, to już sie fajnie jeździ. Nic nie pobije mojego tępego śmiechu gdy się przewracał. Lubiłam też jeździć nim po stromym, ciekawsze to niż szukanie specjalnie ścieżki żeby gdzieś wyjechać. Mimo tego, że kieruje się nim trochę jak "pijanym nosorożcem" czy "cegłą" (nie pamiętam kto tak powiedział, ktoś z dwójki lub trójki), to i tak go strasznie lubię. <3

Skajp - N7GrzyboweŚwiatło41, GG - 9884858

Napisz wątekOdpowiedz Strona 17 z 18   [ Posty: 178 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 14, 15, 16, 17, 18  Następna strona