Teraz jest 16 sty 2022, 23:04

Napisz wątekOdpowiedz Strona 10 z 18   [ Posty: 178 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 18  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: M35 Mako
PostNapisane: 15 cze 2012, 13:52 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: Mass Effect
Mako świetnie się spisuje na wszelkich wertepach ale na równej nawierzchni sterowanie nim to męka. Udało mi się nim nawet raz spaść z niebostrady Protean- za taki wyczyn powinno być w grze specjalnie osiągnięcie :D

You can fight like a krogan, run like a leopard, but you'll never be better than Commander Shepard!

PostNapisane: 07 sie 2012, 22:27 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: ME 1, 2, 3, DA 1, 2, Skyrim, Fable 2, 3, WoW
Ja właśnie jak dojechałam Niebostradą do końca to nie wiedziałam jak z niego wysiąść :P

PostNapisane: 07 sie 2012, 22:33 
Fechmistrz krzyżaka
Fechmistrz krzyżaka

bo z niego się nie wysiada tylko wyskakuje ;)

PostNapisane: 08 sie 2012, 07:31 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Gra w: Serie mass effect, Dragon Age,Freespace Hearts of Iron II
ja tam kocham mako mapy w mass effekcie pozostawiały trochę do życzenia w kwesti różnorodności ale były o niebo lepsze od misji z hamerhedem z 2
a tu taki fanfic z porównaniem mako hamerheada i grizzliego
UWAGA!!
fanfic po angielsku nie ja pisałem!!
http://www.fanfiction.net/s/8048905/1/

PostNapisane: 08 sie 2012, 13:09 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

W czym lepsze? Ukończyłem cały niezbadany świat i każda planeta to prawie to samo, z wyjątkiem misji i drobnych szczegółów. Chyba sprawdziłeś tylko kilka planet i już Ci się znudziło. Przecież to w dwójce była lepsza różnorodność: a to przeskakiwanie z jednego miejsca na inne, a to podmuch, lawa, wicher, lód czy coś tam innego. I co ważne, można było je ukończyć w maksimum kilka godzin, a nudna przejażdżka Mako zajęła mi połowę gry (czyli jakieś 40 godzin całej ukończenie gry plus 2 dodatków na najtrudniejszym, a 15-20 godzin lub więcej z tego, to była jazda Mako na niezbadanych planetach). W dodatku gdyby przenieść Młota do jedynki, to te planety można by w tempie błyskawicy ukończyć, a nie to, co powolny Mako.
Jedyne z czego Mako mi brakuje to siła ognia i mocny pancerz. Gdyby dodać do tego szybkość, zwrotność, skoczność i autoregenerację Młota, to powstałby pojazd idealny do przeszukiwania planet.

PostNapisane: 08 sie 2012, 16:53 
Fechmistrz krzyżaka
Fechmistrz krzyżaka

Asaynek 2 rzeczy mieć nie można albo szybki ale słaby młot albo rasowy pojazd opancerzony...

PostNapisane: 08 sie 2012, 19:26 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Gra w: Serie mass effect, Dragon Age,Freespace Hearts of Iron II
Asasynek w ty,m lepsze w moim odczuciu że misji hamerheadem po pierwszym przejeździe nie mam ochoty więcej przechodzić a walka na szalonym poziomie trudności to schowanie za skałom wychylenie seria rakiet schowanie albo walenie z poza zasięgu a przeciwnicy nie ragują na to żę są ostrzeliwywani a w mako toczę walkę śmigając w mako unikając ognia przeciwnika przyjmując ostrzał na bariery taranując piechote przeciwnika a w hamerheadzie prze3ciwnik ma 100% celności nieważny dystans nieważna broń (wyjątek dzsiało okrętu gethów w owerlord dlc) dla lepszego systemu walki wole nonotone plansze niż zróżnicowane w których walkajest absolutnie irytująca
Ale co kto preferuje to kwestia gustów

PostNapisane: 08 sie 2012, 19:46 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

No to już wspomniałem, że wolałbym tę "moc" z Mako i to jest ta zaleta tego pojazdu. W Młocie musiałem przestawić poziom na najłatwiejszy, bo 5-10 sekund na najtrudniejszym i Młot został rozwalony, przez co misję trzeba było przechodzić całkowicie od nowa z powodu braku zapisu. Ale w terenie z przyspieszeniem śmigał z 5 razy szybciej niż Mako. Tyle że dalej nie wspomniałeś o tych niezbadanych planetach, czyli ich nie wykonałeś, a wykonaj wszystkie - znudzenie jazdą Mako gwarantowane. Chyba że fajnie według Ciebie jest jechać z punktu do punktu po surowiec z jednego końca mapy do drugiego. Gdyby było to na kilka godzin to bym się nie czepiał, ale nie aż na kilkanaście, co daje połowę gry, a robisz jedno i to samo.

PostNapisane: 08 sie 2012, 19:53 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Gra w: Seria Mass Effect, Seria Wiedźmin
Według mnie mako było fajne, na sterowanie też nie narzekam. Wogóle ME1 to moja ulubiona część bo najbardziej klimatyczna.

PostNapisane: 08 sie 2012, 20:08 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: Mass Effect, Mass Effect 2, Dragon Age Origins + Awakening , Dragon Age 2
@Asasynek, jak zwykle przesadzasz i dramatyzujesz. ^^
Ja osobiście, nie liczyłem ile zajmuje mi jazda Mako po "niezbadanych światach", ale taka misja trwa góra, 10-15 min. Trzeba tylko umieć jeździć. :)
A co z jazdą "od punktu do punktu" jak ją nazwałeś, to zapomniałeś wspomnieć że pomiędzy tymi punktami, zawsze coś się dzieje. A mianowicie: ataki Miażdżypaszczy, zasadzki Gethów, czasami można również spotkać jakąś zabłąkaną grupkę najemników. Oprócz tego są jeszcze ciekawie opisane artefakty, jak ten proteański na "planecie małp".
Owszem, jazda Mako, nie jest idealna i czasem człowiek może przekląć na ten pojazd jak przysłowiowy szewc ale nie jest znowu aż tak źle jak mówisz.

Napisz wątekOdpowiedz Strona 10 z 18   [ Posty: 178 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 18  Następna strona