Teraz jest 21 sty 2022, 23:25

Napisz wątekOdpowiedz Strona 13 z 52   [ Posty: 519 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 52  Następna strona

Kaidan czy Ashley
Ashley Wiliams 62%  62%  [ 176 ]
Kaidan Alenko 38%  38%  [ 106 ]
Liczba głosów : 282
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Kaidan czy Ashley
PostNapisane: 02 lut 2012, 13:36 
Nałogowiec
Nałogowiec

To o lubieniu Cerberusa było do Shartana. Lubi ich prawie tak, jak słonecznik Kossithów.

Błąd Czasu
Jedz jak oni.
Kochaj to co oni.
I żyj tak jak oni.
Ubieraj się jak oni.
Jedź razem z nimi.
I bądź razem z nimi.

PostNapisane: 02 lut 2012, 13:45 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: Mass Effect's
Ash wkoncu zaraz po dzieciach ratuje sie kobiety. Ale to nie ma zadnego znaczenia za zdrade swojego oddzialu i tak mam nadzieje skazac ja na rozstrzelanie albo inna dostepna mam nadzieje kare.

PostNapisane: 02 lut 2012, 13:49 
Nałogowiec
Nałogowiec

Aha dobra czyli bardzo ich lubi jak rozumiem.
LGf a za jaką zdradę masz ją na takie katusze skazac?

Stand fast and die like Guardsmen!

PostNapisane: 02 lut 2012, 13:50 
Status Widmo

Gra w: Mass Effect, DA, Wiedźmin, TES:Skyrim
No właśnie. Na Horyzoncie Kaidan/Ash kierowali się tylko i wyłącznie emocjami. Gdyby przysiedli i na spokojnie wysłuchali Shep/a, to wiedzieliby o co jest stawka. Przypominam, że Shep jest całym sercem z Przymierzem, ale jednak potrafił/a podjąć właściwą, choć trudną decyzję, nie kierując się emocjami. I to właśnie czyni komandor/a najlepszym żołnierzem w galaktyce.

A Kaidana ocaliłam z dwóch powodów. Po pierwsze: miałam z nim romans i go lubię. Po drugie: jest o wiele bardziej wartościowym żołnierzem niż Ash (z całym szacunkiem do Ashley) - był biotykiem (a to nie jest jeszcze bardzo powszechne wśród ludzi), miał wyższą rangę wojskową (a wiadomo, że ratuje się najpierw właśnie takich żołnierzy) i był 2 osobą zaraz po Shepard z najwyższą rangą (na skutek śmierci pani komandor, mógłby przejąć dowodzenie).

Obrazek

PostNapisane: 02 lut 2012, 13:52 
Nałogowiec
Nałogowiec

Tak, Shar to wielki fan Cerberusa.
Ona właśnie nie zdradziła oddziału. Technicznie ty to zrobiłeś. Nie miałeś na to większego wpływu, ale fakt faktem pozostaje.

Błąd Czasu
Jedz jak oni.
Kochaj to co oni.
I żyj tak jak oni.
Ubieraj się jak oni.
Jedź razem z nimi.
I bądź razem z nimi.

PostNapisane: 02 lut 2012, 13:58 
Nałogowiec
Nałogowiec

@Lgf
Paranormal ma racje bo z punktu widzenia przymierza to ty jesteś zdrajcą

Stand fast and die like Guardsmen!

PostNapisane: 02 lut 2012, 14:18 
Adept analogów
Adept analogów

Rozmawiacie o tej zdradzie od 3 stron, oczywiscie chodzi o horyzont.
Najwieksza wartoscia jest zaufanie towarzyszy Ash/Keidan je stracil nie ma dla niech miejsca w mojej druzynie.
Alliance zawsze nam nie wierzyl zachowywal sie troche jak druzyna Scoobie-Doo dlatego jak w ME2 zaczynalem wsolpracowac z organizacja o zlej reputacij ale ktora nas traktuje jak na to Shepard zaslozyl.
Cerberus wylozyl miliardy zeby nas ratowac co oni zrobili? Nawet jak bede w 3 musial walczyc z cerberusem bede mial do nich szacunek bo nie mogl bym byc przeciwko nim gdyby nie oni. Zainwestowali we mnie miliardy a teraz bede do tych miliardow musiec strzelac. A alliance co ? Nawet nie zasponsorowal nam statku musial go nam odstapic Anderson i to statek wybudowany z ludzkich pieniedzy nie miedzygalaktycznych. Gdy beda takie mozliwosci moj shepard nie bedzie za wszelka cene bronil calej galaktyki tylko te jej czesci ktore sobie na to zaslozy/la, reszta niech umiera w ignorancij razem z ash i kaidanem, tak jak rada w ME1
@Smalauk Nie mam zadnych pozytywnych uczuc do alliancu oprocz jego ludzkiej czesci ktora niestety nie ma wplywu na ster tego statku zwanego Przymierzem. Shepard nie jest zwyklym zolnierzem to jest one man army. To on moze uwazac caly alliance za zdrajcow. Porywane sa cale kolonie a oni co wysylaja paru zolnierzy ktorzy gina jak dzieci? Nawet nie wysylaja Spectra (wiem jakie sa spoilery do 3)

PostNapisane: 02 lut 2012, 14:23 
Adept analogów
Adept analogów

Paranormal napisał(a):
Tak, Shar to wielki fan Cerberusa.
Ona właśnie nie zdradziła oddziału. Technicznie ty to zrobiłeś. Nie miałeś na to większego wpływu, ale fakt faktem pozostaje.

Ja zdradzilem oddzial ktora jego czesc? Liare? Garrusa? Wrexa? Tali? moze Jokera zdradzeni nie wrocili by tak chetnie do Sheparda. Gowno mnie obchodzi co sobie mysla na Cytadeli nie z nimi biegalem ramie w ramie walczac z przeciwnikami w ktorych oni nawet nie wierza w ich istnienie Shepard byl spectrem a on moze dzialac troche ponad prawem. Nawet dolaczajac do cerberusa powinno to byc przez alliance przeklniete. Powinna byc taka opcja ze shepard na cytadeli by mowil wszystkim ze jest tak naprawde szpiegiem w cerberusie i tylko chce zobaczyc co kombinuja bo przeciez tak troche bylo nie byl przekonany ale dali mu zycie to "zobaczmy gdzie wspolpraca nas zaprowadzi moze przy okazij zrobimy pare dobrych zeczy dla ludzi"

PostNapisane: 02 lut 2012, 14:32 
Nałogowiec
Nałogowiec

Ty też jesteś chyba troszkę Pro-ludzki.
A Cerberus nas ożywił dla własnej korzyści, choć oczywiście - szacunek jest.

Błąd Czasu
Jedz jak oni.
Kochaj to co oni.
I żyj tak jak oni.
Ubieraj się jak oni.
Jedź razem z nimi.
I bądź razem z nimi.

PostNapisane: 02 lut 2012, 14:40 
Nałogowiec
Nałogowiec

Paranormal napisał(a):
Tak, Shar to wielki fan Cerberusa..

Nie przesadzajmy z tym, iż jestem wielkim fanem Cerberusa. Trochę ich lubię, ale to wszystko. Cerberus dopuścił się wielu odrażających zbrodni, które mi się wcale nie podobają, ale co by nie mówić dzięki ich działaniu ludzkość stała się silniejsza. To dzięki Cerberusowi tylko asari są jedyną rasą mającą więcej biotyków od nas.

Cerberus nas ożywił dla własnych celów, ale nie mniej powstała technologia, która może wyciągnąć człowieka z martwych. Można by taką technologię wykorzystać dla dobra ludzkości.

KP - SWO

KP - TTP

KP - PŻ

KP - UŚ

Ostatnio edytowano 02 lut 2012, 14:57 przez Shartan, łącznie edytowano 1 raz

Napisz wątekOdpowiedz Strona 13 z 52   [ Posty: 519 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 52  Następna strona