Teraz jest 29 sty 2022, 11:24

Napisz wątekOdpowiedz Strona 14 z 52   [ Posty: 519 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 52  Następna strona

Kaidan czy Ashley
Ashley Wiliams 62%  62%  [ 176 ]
Kaidan Alenko 38%  38%  [ 106 ]
Liczba głosów : 282
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Kaidan czy Ashley
PostNapisane: 02 lut 2012, 14:48 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: Mass Effect's
o mam te same zdanie co shar i tak jestem przeciez czlowiekiem wiec jak mam nie byc pro-ludzki wiadomo ze na nasza szkode nie bede dzialac no i asari :>

PostNapisane: 02 lut 2012, 14:51 
Nałogowiec
Nałogowiec

Rozumiem ale popatrz na to z drugiej strony tak to racja że cerberus wydał te miliomy ale przymierze mogło np ich nie mieć albo nie mieć dostępu to takiej technologi mówisz ze Shepard one man army i masz racje bo jest bohater itp ale skoro go wskrzeszają to czemu niewskrzeszony innych? Np żona tego hindusa z jedynki która zginęła dla niego była by ważniejsza do Sheparda i on był tez żądał jej wskrzeszenia, idzmiy dalej co by było gdy nagle twój najlepszy żołnierz pojawił się u twoich wrogów? no ja bym go uznał za zdrajce i to nie bezpiecznego bo zna nasz procedury lokalizacja itp.i nie ważne że robi dobrze skora za chwile może zaatakować nas z najwrażliwszym miejscu.
W jednym masz racje dlaczego przymierze wysysał pojedynczy żołnierzy zamiast małej floty?

Stand fast and die like Guardsmen!

PostNapisane: 02 lut 2012, 14:57 
Nałogowiec
Nałogowiec

Racja, Smalauk.
Zresztą Cerberus nie przebiera w środkach, więc łatwiej mu było zorganizować coś takiego.

Błąd Czasu
Jedz jak oni.
Kochaj to co oni.
I żyj tak jak oni.
Ubieraj się jak oni.
Jedź razem z nimi.
I bądź razem z nimi.

PostNapisane: 02 lut 2012, 15:01 
Nałogowiec
Nałogowiec

No tak ludzie są najwaleczniejsi i gdy bym miał wybierać miedzy ludzi i inna ras wybrał bym bez wahania ludzi. bo trzeba bronic za wszelako cenę Holy Terra.

Stand fast and die like Guardsmen!

PostNapisane: 02 lut 2012, 15:03 
Nałogowiec
Nałogowiec

Technologię dzięki której wskrzeszono Shepard/a powinno się dać w przyszłości wykorzystać dla dobra ludzkości. Cerberus nie wskrzesza innych żołnierzy, bo na razie jest dość drogie. Tylko w jakiej sytuacji pojawił się Shepard po raz kolejny uratował życie VS, a ono dalej ma wątpliwości. W prawdzie to Cerberus naraził VS na śmierć, ale co by nie mówić Shepard o tym nie wiedział i po raz drugi VS uratował życie.

KP - SWO

KP - TTP

KP - PŻ

KP - UŚ

Ostatnio edytowano 02 lut 2012, 15:39 przez Shartan, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: 02 lut 2012, 15:36 
Nałogowiec
Nałogowiec

Ja nie rozumiem jak można pisać, że ma się szacunek do organizacji, której założyciele i wiele organów decyzyjnych jest zepsutych do szpiku kości i robi wszystko by osiągać swoje własne chore cele... Mógłbym teraz napisać - odnosząc się do rzeczywistości - "że lubię Al Kaidę, bo mimo tego że zginęło przez nią wielu ludzi to dzięki nim możemy się dowiedzieć jak zbudować własną minę i może dzięki temu będzie więcej kopalni...". Osobiście nie mam do niczego podejścia typu - "Cel uświęca środki". I choćby nie wiem jakie pobudki będą kierowały Cerberusem to nigdy nawet krzty szacunku z mojej strony ta organizacja nie uświadczy bo robili rzeczy które nie godne są człowieka. Jak można mówić o chęci dobra dla ludzkości kiedy samemu postępuje się nieludzko...

Fan page Status Widmo --> https://www.facebook.com/StatusWidmo

tumblr Status Widmo --> http://statuswidmo.tumblr.com

PostNapisane: 02 lut 2012, 15:50 
Nałogowiec
Nałogowiec

Alkida to inna bajka, oni nie robią niczego dla ludzkości, to dla swojego boga Allaha. Jakby Cerberus istniał to może by się zajął tymi szaleńcami.

Przyznaje, iż Cerberus robił straszne rzeczy, ale nie można zaprzeczyć faktom, iż zrobili coś dobrego dla ludzkości. Dzięki nim ludzkość jest drugą rasą, która ma najwięcej biotyków w galaktyce. Wiele osób przez to zginęło i zachorowało, ale fakt jest faktem. Poza tym Cerberus uratował Radę Cytadeli od terrorystycznego ataku batarian. Nie są do końca tacy źli. I wskrzesili Shepard/a tej technologii powinno móc się później dać użyć by pomóc ludziom. I jeśli dobrze pamiętam Cerberus był na początku częścią wojsk Przymierza odpowiedzialną za czarne operacje. Każdy rząd ma kogoś odpowiedzialnego za nie. Dopiero później Cerberus się odłączył od Przymierza i wybił się na niezależność.

KP - SWO

KP - TTP

KP - PŻ

KP - UŚ

PostNapisane: 02 lut 2012, 15:55 
Nałogowiec
Nałogowiec

Akurat do "tworzenia" biotyków jestem negatywnie nastawiona.

Błąd Czasu
Jedz jak oni.
Kochaj to co oni.
I żyj tak jak oni.
Ubieraj się jak oni.
Jedź razem z nimi.
I bądź razem z nimi.

PostNapisane: 02 lut 2012, 15:58 
Nałogowiec
Nałogowiec

Wiem, iż to było trochę okrutne, ale dzięki temu co by nie mówić ludzkość stała się silniejsza.

KP - SWO

KP - TTP

KP - PŻ

KP - UŚ

PostNapisane: 02 lut 2012, 15:58 
Status Widmo

Gra w: Mass Effect, DA, Wiedźmin, TES:Skyrim
O nie, Cerberus stworzył tych ludzkich biotyków przez nieludzkie eksperymenty. A to nie jest warte tego. Ciekawe czy gdyby na tobie robili takie eksperymenty, to czy byłbyś zadowolony z tego, że w ten sposób "przysługujesz się ludzkości"? Cerberus jest niby pro-ludzki, ale bardzo często traci człowieczeństwo, robiąc tak okropne rzeczy.

A ja tylko przypominam, że jest to temat o Kaidanie i Ash, dlatego przenieście tą rozmowę do odpowiedniego tematu ;)

Obrazek

Napisz wątekOdpowiedz Strona 14 z 52   [ Posty: 519 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 52  Następna strona