Teraz jest 29 sty 2022, 12:18

Napisz wątekOdpowiedz Strona 25 z 52   [ Posty: 519 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 52  Następna strona

Kaidan czy Ashley
Ashley Wiliams 62%  62%  [ 176 ]
Kaidan Alenko 38%  38%  [ 106 ]
Liczba głosów : 282
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Kaidan czy Ashley
PostNapisane: 08 kwi 2012, 21:41 
Status Widmo

Gra w: Mass Effect, DA, Wiedźmin, TES:Skyrim
Zrezygnowano z tej opcji tylko dlatego by media nie rzuciły się na BW. Dlatego ja nie widzę powodu, dla którego taki np manShep nie mógł sobie romansować z Kaidanem w ME3, skoro romansował z nim w jedynce. A wszystko tam jest dodane - dialogi itp.

Poza tym na ciebie w żaden sposób to nie wpływa, bo i tak grasz femShep, więc dlaczego tak to ci przeszkadza? BW w ten sposób zaspokoiło innych fanów, więc ja tam widzę same korzyści.

Obrazek

PostNapisane: 08 kwi 2012, 22:11 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: Mass effect 3 , Wiedżmin 2 , KOTOR 2
O kodach na romans z Kaidanem w M E dowiedziałam się bardzo późno. Zresztą tak jak pisałam wcześniej , gdyby ta opcja była "legalna " - wybacz te słowo ale nie wiem jak to określić inaczej to nie ruszałoby mnie to.
Gram i Shepardem i Shepardówną...zresztą jak pisałam wcześniej przyzwyczaiłam się do Kaidana hetero... i tyle. Zresztą nie musi mi się wszystko podobać i akurat ten moment z bi Kaidanem do tego należy. JA PO PROSTU NIE LUBIĘ ZMIAN. Ktoś inny jak jest z tego zadowolony - to ok niech będzie . Mi nic do tego. Wyraziłam tylko swoją opinię. Wiem , że Bioware stara się wszystkich uszczęśliwić - i to jest dobre ale wiemy , że wszystkich zaspokoić się nie da.

Wszyscy mamy swoje powody by grać w ME. Tak się składa , że mój ma parę ślicznych oczu.

PostNapisane: 20 kwi 2012, 21:56 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: Mass Effect
Zdecydowanie Ash. Czemu ją uwielbiam opisałem już w temacie o pani sierżant więc nie będę się powtarzał. Do Kaidana nic nie mam, ale w porównaniu z Ashley wydaje mi się jakiś taki nijaki. Może gdybym był kobietą albo Stevem Cortezem, to śliniłbym się na jego widok ale nie jestem więc pozostaje tylko jego osobowość, a ta mnie usypia.
Niemniej decyzja na Virmirze była jeśli nie najtrudniejszą, to jedną z najtrudniejszych w całej grze. Bo to, że nieporównywanie bardziej polubiłem Ash nie spowodowało, że chciałem Alenke skazać na śmierć.

Luelle co do orientacji Kaidana w ME 3 to nie mieszajmy w to tolerancji. Gdyby był bi od początku to spoko ale tak to tylko sprawia wrażenie dodania tego na siłę, by "zadowolić" jakiś mały procent fanów. Trochę to śmieszne, że ponad 30 letni facet nagle zdaje sobie sprawę, że Komandor Shepard to ktoś o kim marzył w długie samotne noce...

You can fight like a krogan, run like a leopard, but you'll never be better than Commander Shepard!

PostNapisane: 21 kwi 2012, 18:55 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: Mass effect trylogia
Kaidan ze względu na to iż: Jest zdolnym Biotykiem więc ma znacznie większą wartość od podrzędnego mięcha armatniego.
Oraz ze względu na to iż jego poglądy (uważa iż ludzkość zbyt szybko awansuje w hierarchii galaktycznych ras dostając miejsce na jakie inne rasy pracowały tysiącleciami) są podobne do moich.

PostNapisane: 02 maja 2012, 21:32 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Gra w: seria Mass Effect,Wiedźmin 2,Sacred,seria Assassins Creed,DMC4,Dragon Age i wiele innych
Ja zawsze gdy gram mShepem decyduje się na ocalenie Ashley, ponieważ w ME3 bardzo bym nie chciał takiej sytuacji w, której Shepard otwiera szafę w celu ubrania swego munduru zastaje ...nagiego Kaidana! :omg:

PostNapisane: 02 maja 2012, 22:39 
Casual
Casual

Gra w: Mass Effect, Mass Effect 2, Mass Effect 3, Dragon Age Origins.
Jaka jest moja historia ... Gdy dowidziałem się, że w ME3 mężczyzna będzie miał bez żadnego wyboru Ash (ale tak nie jest) chciałem zaimportować z ME1 postać w której ratuje Kaidan'a (nie jestem gejem, ale po prostu słyszałem, że lepiej się sprawdza w drużynie :P), lecz gdy grałem już w ME1 i rozmawiałem z wszystkimi postaciami to Ash też nie była taka zła. Wreszcie w jednym z najtrudniejszych wyborów w ME uratowałem Ash, lecz do Kaidan'a nic nie miałem. Szkoda mi go było tam zostawiać aby umarł ale trudno. Ogólnie obie postacie lubię. Szkoda, że nie można było uratować obie, ale trudno. Pozdrawiam wszystkich :)

Origin : Mikucek1

A tu mój arsenał w Mass Effect 3 :
http://social.bioware.com/3588626/&v=bw ... ultiplayer

PostNapisane: 02 maja 2012, 22:46 
Casual
Casual

Gra w: Mass Effect 3
Neronix napisał(a):
Ja zawsze gdy gram mShepem decyduje się na ocalenie Ashley, ponieważ w ME3 bardzo bym nie chciał takiej sytuacji w, której Shepard otwiera szafę w celu ubrania swego munduru zastaje ...nagiego Kaidana! :omg:

No właśnie dlatego ja uratowałem Kaidana :D ahhhhh do cierpliwych świat należy B)

PostNapisane: 03 maja 2012, 16:18 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Gra w: seria Mass Effect,Wiedźmin 2,Sacred,seria Assassins Creed,DMC4,Dragon Age i wiele innych
@up-Rozumiem, że liczyłeś na to grając femShep.Tak? :)

PostNapisane: 03 maja 2012, 16:25 
Nałogowiec
Nałogowiec

Właśnie pierwszy raz w życiu (i pewnie ostatni) poświęciłam kaidana. Po sama nie wiem ilu grach w których go ratowałam :(

Błąd Czasu
Jedz jak oni.
Kochaj to co oni.
I żyj tak jak oni.
Ubieraj się jak oni.
Jedź razem z nimi.
I bądź razem z nimi.

PostNapisane: 03 maja 2012, 18:21 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

@up-Hehe a ja wręcz odwrotnie.W dodatku jedynie femShep go ocaliłem.

Napisz wątekOdpowiedz Strona 25 z 52   [ Posty: 519 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 52  Następna strona