Teraz jest 28 sty 2022, 10:22

Napisz wątekOdpowiedz Strona 29 z 52   [ Posty: 519 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 52  Następna strona

Kaidan czy Ashley
Ashley Wiliams 62%  62%  [ 176 ]
Kaidan Alenko 38%  38%  [ 106 ]
Liczba głosów : 282
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Kaidan czy Ashley
PostNapisane: 01 sie 2012, 09:43 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: DA,ME,LiS,TWD,OW,CS
Nie pomyliły się wam tematy o tych rozmowach o Getach, Quarianach itd ?

PostNapisane: 01 sie 2012, 12:09 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: Mass Effect, Mass Effect 2, Dragon Age Origins + Awakening , Dragon Age 2
hermiona15 napisał(a):
Tu przyznam Ci rację :)
Nie zmienia to jednak jednego - Tali potrafi być prawdziwą przyjaciółką dla Shepard, a po śmierci Legiona (Getha) opłakiwać go, natomiast Ashley od kiedy weszła na pokład Normandii siedziała cały czas naburmuszona i nawet nie spróbowała zmienić swojego zdania na temat Gethów. Co sprawia, że Kaidan wygrywa w pojedynku z Ashley. Ona chyba dalej sądziła że Shepard współpracuje z Cerberusem, tylko dobrze się z tym kryje (nie wiem jak to jest z romansem).

Trudno jest zmienić zdanie na temat kogoś kto zabił ci przyjaciół, prawda?
Cały czas myślisz o nim jak o wrogu, to normalne.
I tak właśnie jest z Ash, impulsywna, pamiętliwa...reasumując, ma charakter i wyróżnia się spośród tych wszystkich postaci które liżą tyłek Shepardowi.
A co do Cerberusa, to Ashley po burzliwym spotkaniu na horyzoncie wysyła Shepardowi email
z przeprosinami ale to samo chyba robi też Kaidan.
W ME 3 (jeśli mamy z nią romans) po raz kolejny nas przeprasza. To jest wtedy kiedy prosi Sheparda o spotkanie na cytadeli.
Więc ja naprawdę nie widzę Ash w takim złym świetle jak ty. Może to zależy o stylu gry renegata/idealisty.

@Asasynek. Ale ta nienawiść nie jest nieuzasadniona. Ash nie wstała pewnego pięknego dnia i nie pomyślała "Od dzisiaj nienawidzę Gethów. Czas na śmierć blaszaki !" ^^
A co do Wrexa, to nie mam pojęcia o czym mówisz... W której części to miało miejsce?
Czy Pressly rzeczywiście poświęcił swoje życie ratując obcych? Nie wydaje mi się...z tego co pamiętam zginął podczas ataku zbieraczy od wybuchu a nie zasłaniając jakiegoś obcego swoją piersią przed pociskiem. ^^

@Damix22 Może rzeczywiście nasza dyskusja wyszła poza ramy głównego tematu ale co zrobić?
Taki jest Mass Effect. :P

PostNapisane: 01 sie 2012, 12:35 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

W Mass Effect 1, na Virmirze kiedy Wrex się wkurzył na genofagium, to Ashley przychodzi i bez pytania odstrzela mu łeb. Sytuacji tej nie ma jeśli zdobyto zbroję Wrexa, innym wyjściem jest jeszcze użycie perswazji/zastraszania. Można także poprosić Ashley o załatwienie Wrexa, ale chociaż ten już leży prawie martwy, to ta jeszcze paskudnie go dobija.

http://www.youtube.com/watch?v=lHLhvRXhlDE

Oglądać w 1:13. A z Ashley najlepiej można się dogadywać tylko jeśli gra się renegatem, a dla niej jest się miłym. W innym przypadku Ashley jest wkurzona jeśli np. wypuszczono królową raknii, uratowano radę czy coś tam innego.

Cytuj:
Czy Pressly rzeczywiście poświęcił swoje życie ratując obcych? Nie wydaje mi się...z tego co pamiętam zginął podczas ataku zbieraczy od wybuchu a nie zasłaniając jakiegoś obcego swoją piersią przed pociskiem.

Ale razem z nimi służył na Normandii, a Ashley miała ochotę zrezygnować przez nich i najchętniej ich zabić, a nie obronić. No obronić ich jej nikt nie każe, ale mogła by chociaż ich ignorować czy coś, a nie taka złośliwa być na nich, jakby zniszczyli pół galaktyki.

PostNapisane: 01 sie 2012, 13:05 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: Mass Effect, Mass Effect 2, Dragon Age Origins + Awakening , Dragon Age 2
@ Asasynek uwierz mi, przeszedłem Mass Effect kilkanaście razy ale tej sceny nigdy nie widziałem.
Być może dlatego że ja przeważnie gram idealistą (a nawet grając renegatem, udało mi się ocalić Wrexa).

Z tym że najłatwiej dogadać się z Ash będąc renegatem się nie zgodzę.
Ja jak już wspomniałem przeważnie gram idealistą i nie mam z nią problemów.
Nawet mi się udało przekonać ją do zmiany poglądów co do obcych.

Słyszałeś o Rebeliach Krogańskich? Wtedy właśnie obcy a dokładnie Kroganie mogli zniszczyć pół galaktyki ^^
Zaś Turianie, gdyby im na to pozwolili zniszczyli by całą rasę ludzką. (Wojna Pierwszego Kontaktu)
Nie wspomnę już o Quarianach którzy stworzyli sztuczną inteligencje gotową zabić wszystkie organiczne istoty.
A tak serio. ^^ To najwyraźniej zależy od tego jak grasz. Ja będąc idealistą nie zauważyłem wspomnianych przez ciebie zachowań u Ash.

PostNapisane: 01 sie 2012, 13:14 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

To wypytuj ją o to co sądzi o ostatniej misji. Właśnie wtedy gada, że zrobiłaby to inaczej (jeśli się wybierało idealistyczne rozwiązania). I chyba zawsze wybrałaby renegackie.

Podaję przykład: na pytanie co Ashley sądzi o Liarze, to ta twierdzi, że jej nie ufa za to że jest córką Benezji. A czy Liara miała wybór, że została jej córką? <_< Dodatkowo ma ochotę podokuczać Liarze i argumentuje to, iż byłoby "zabawnie".

My nie musimy twierdzić, że Ashley jest wredna. Ona sama to udowadnia, a Ty jej bronisz czymkolwiek. ;) Jeszcze chyba nawet z Liarą się nie zapoznała, a już jej nienawidzi.

PostNapisane: 01 sie 2012, 13:45 
Adept analogów
Adept analogów

Tak ale "moja Ash" nigdy nie zabiła Wrexa ani żadnego członka mojej załogi i nigdy nie chciała zrezygnować z misji z powodu obcych.

O, nie tylko Ash nie ufała Liarze, ale i rada cytadeli i większość załogi (porozmawiaj z Liarą od razu kiedy ją ocalisz z rąk Gethów, wtedy powie ci że większość załogantów "krzywo na nią patrzy")
Z tym dokuczaniem Liarze chodzi ci wypytanie ją o jej życie seksualne? ^^ To rzeczywiście mogłoby być zabawne :D

Nie, to wy wyolbrzymiacie wszytko o Ash a ja tylko próbuję otworzyć wam oczy. ^^
Ash, naprawdę nie jest taka zła, wystarczy zapoznać się z nią i ją zrozumieć.
Anie bezpodstawnie atakować bo woli się romansować z niebieską kosmitką :P

Tak wiem, ostatnim zdaniem popełniłem na tym forum towarzyskie samobójstwo. xD

PostNapisane: 02 sie 2012, 16:00 
Casual
Casual

Gra w: Mass Effect 3
Osobiście za 1 razem uratowałem na początku Ash bardziej mi pasowała do grupy niż Kaidan poza tym i tak miałem romans z Liarą a z Kaidanem mało co gadałem. Za 2 razem gdy robiłem sobie zapisy do ME2 i następnie do ME3 i usłyszałem, że jest to możliwa opcja romansowa :) uratowałem Kaidana bo stwierdziłem, że mojemu Shepardowi przyda się odmiana co do spraw łóżkowych B)

PostNapisane: 02 sie 2012, 17:06 
Casual
Casual

Gra w: Mass Effect(1,2,3)Warhammer40k(all)
Ja będąc idealistą wybrałem Ashley z prostego powodu, Kaidan był charakterem dużo mniej irytującym niż Ash i chciałem mu pomóc ( jak ktoś może mieć paskudne bóle głowy przez całe życie ? :D )Atomówka na pewno wyleczyła go z tej okropnej dolegliwości :D .

A co do jej stosunku do innych ras to najlepiej mogę opisać to tym:
http://epantiras.deviantart.com/gallery/26672451?offset=72#/d3b16nk

PostNapisane: 03 sie 2012, 07:56 
Nałogowiec
Nałogowiec

Co do Ash to zgadzam się ze Zindoktrynowanym. Asasynek Ty po prostu jej nie lubisz i wszystko co robi, mówi widzisz w czarnych barwach ^^ .

PostNapisane: 03 sie 2012, 11:56 
Adept analogów
Adept analogów

Szakal napisał(a):
Co do Ash to zgadzam się ze Zindoktrynowanym. Asasynek Ty po prostu jej nie lubisz i wszystko co robi, mówi widzisz w czarnych barwach ^^ .

Szakal, nawet nie masz pojęcia co dla mnie znaczą twoje słowa po tych wszystkich potyczkach słownych...
Dzięki za wsparcie... i pozdrawiam. ^^

Napisz wątekOdpowiedz Strona 29 z 52   [ Posty: 519 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 52  Następna strona