Teraz jest 29 sty 2022, 11:12

Napisz wątekOdpowiedz Strona 30 z 52   [ Posty: 519 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 ... 52  Następna strona

Kaidan czy Ashley
Ashley Wiliams 62%  62%  [ 176 ]
Kaidan Alenko 38%  38%  [ 106 ]
Liczba głosów : 282
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Kaidan czy Ashley
PostNapisane: 08 sie 2012, 12:24 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: ME, DA, AC, Fable, Fallout, TES
Ja za pierwszym razem uratowałem Kaidana. Z jednej strony ze względów czysto praktycznych – mój Shepard był żołnierzem, w dodatku cholernie zabójczym i skutecznym, więc bardziej opłacalne było zostawienie w drużynie strażnika niż kolejnego żołnierza, z którego i tak korzystałem sporadycznie. Inna sprawa: Kaidan jest ciekawszy i ma lepszą osobowość, podczas gdy Ashley była zbyt pewna siebie, zalatywało od niej ksenofobią, a na dokładkę wierzyła w katolickiego boga – w XXII wieku, kiedy wszystkie dogmaty tej religii poszły się paść... No ale wyświadczyłem jej przysługę – sadzając ją na bombie, pozwoliłem jej oczyścić nazwisko Williamsów :D. Aczkolwiek Ash ma ode mnie plus za to, że lubi Tennysona i chyba jako jedyna postać w całym uniwersum (może poza Gruntem) lubi poezję.

Mam też inny save, na którym Ashley żyje, i prawdę powiedziawszy żałuję jego posiadania. Co prawda Ash wyładniała i miło się na nią patrzy, ale niestety charakterek jej się nie zmienił, a chyba nawet pogorszył – stała się taką zimną suką bez empatii, którą naprawdę trudno było polubić (i jak tu się dziwić, że człowiek wybiera Tali?) Nie mówiąc już o tym, że była kompletnie nieprzydatna w walce – w jej miejsce spokojnie można wybrać Jamesa, a brak Kaidana i jego przeciążenia i spustoszenia wielokrotnie okazywał się nad wyraz dotkliwy.

No ale to oczywiście tylko moje odczucia i mój gameplay, więc nie trzeba się ze mną zgadzać :P.

PostNapisane: 08 sie 2012, 15:46 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: Mass Effect, Mass Effect 2, Dragon Age Origins + Awakening , Dragon Age 2
Masz rację, nie trzeba ^^ i całe szczęście.

PostNapisane: 08 sie 2012, 16:54 
Nałogowiec
Nałogowiec

Pottero napisał(a):
lubi Tennysona i chyba jako jedyna postać w całym uniwersum (może poza Gruntem) lubi poezję.

Jak mogłeś zapomnieć o Kroganinie z Ilium o imieniu Char i jego wspaniałej poezji miłosnej! :P

PostNapisane: 08 sie 2012, 17:11 
Nałogowiec
Nałogowiec

O psiajucha, rzeczywiście! Ale Ashley i Grunt lubili klasykę, a Charr chyba sam był wierszokletą. Co prawda nieporadnym, ale przynajmniej miał chęci :). Tylko nie pamiętam dokładnie, co czytał Grunt. To chyba nie była poezja, tylko Hemingway (konkretniej bodajże Stary człowiek i morze).

PostNapisane: 08 sie 2012, 19:47 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: Mass Effect, Mass Effect 2, Dragon Age Origins + Awakening , Dragon Age 2
I Komu bije dzwon. Swoją drogą to kawał, dobrej lektury.

PostNapisane: 08 sie 2012, 20:28 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Gra w: Seria Mass Effect, Seria Wiedźmin
Ja namówiłem asari by została z Charrem to później spotkałem ją na Tuchance razem z nim. Mogę tylko powiedzieć że nie była specjalnie szczęśliwa. A tak wogóle to Kaidan bo Ash mnie wkurzyła zabijając Wrexa. Po tym tak jakoś odczułem że będzie można ją zabić. Sprawdziło się. ]:-> Poszła z salarianami.

PostNapisane: 08 sie 2012, 21:11 
Nałogowiec
Nałogowiec

Jeśli przekonamy asari, żeby rzuciła Charra to w ME3 podczas zadania z Gruntem znajdziemy list od niego, który trzeba będzie jej zanieść. Sam Charr to jeden z krogan, którzy tam zginęli.

Sami każecie Ash zabić Wrexa, a potem stroicie fochy, że go zabiła...Gdzie tu logika?

PostNapisane: 08 sie 2012, 21:18 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Nie "każecie", wariant gdy Ashley za namową zabija Wrexa jest opcjonalny. Normalnie sama może wbić kulką Wrexowi, pomimo tego że Shepard próbował go przekonywać a tarcze ochroniły by go przed strzałem Wrexa (DLC BDtS - Simon Atwell).

PostNapisane: 08 sie 2012, 21:29 
Adept analogów
Adept analogów

@Asasynek, czy aby na pewno? Po co w takim razie Wrex, mierzył do Sheparda? Jaki był tego cel?
Myślisz, że tak doświadczony najemnik jak Wrex, nie wiedział że Shep. ma tarcze?
I dlaczego owe tarcze nie ochroniły go przed strzałem Ash? Przecież o ile dobrze pamiętam, Wrex również posiadał tarcze.

PostNapisane: 08 sie 2012, 21:31 
Nałogowiec
Nałogowiec

Szakal napisał(a):
Jeśli przekonamy asari, żeby rzuciła Charra to w ME3 podczas zadania z Gruntem znajdziemy list od niego, który trzeba będzie jej zanieść. Sam Charr to jeden z krogan, którzy tam zginęli.

On chyba ginie nawet jeśli przekonamy tę asari, żeby przyjęła jego zaloty. W każdym razie grałem idealistą, namówiłem ją, żeby się zgodziła, a i tak w „trójce” pojawiło mi się zadanie poboczne polegające na dostarczeniu jej nagrania Charra.

Szakal napisał(a):
Sami każecie Ash zabić Wrexa, a potem stroicie fochy, że go zabiła...Gdzie tu logika?

Ashley zabije go nawet bez pozwolenia Sheparda, jeśli nie odnalazł on jego pancerza rodowego albo nie dysponuje odpowiednio wysokim urokiem bądź zastraszeniem.

Napisz wątekOdpowiedz Strona 30 z 52   [ Posty: 519 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 ... 52  Następna strona