Teraz jest 23 sty 2022, 00:31

Napisz wątekOdpowiedz Strona 40 z 52   [ Posty: 519 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43 ... 52  Następna strona

Kaidan czy Ashley
Ashley Wiliams 62%  62%  [ 176 ]
Kaidan Alenko 38%  38%  [ 106 ]
Liczba głosów : 282
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Kaidan czy Ashley
PostNapisane: 24 gru 2012, 01:28 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: trylogia Mass Effect, Wiedźmin
plebanx11 napisał(a):
Alex
No za Wrexem to chyba nie przepadałaś specjalnie ^^
A co do Liary to pewnie często ją zabierałaś ze względu na romans :)

Ja tyle gadam o Kaidanie a fakt faktem , że jeszcze nigdy go nie oszczędziłem na Virmirze.
Po prostu nie uwazam że jest nudny. Dla mnie Kaidan bije na głowe takiego Jacoba na przykład

Całkowicie zgadłeś, co do Liary i Wrexa ^^

Raz mógłbyś oszczędzić Kaidana :D Tyle razy grałeś w ME, a zawsze tylko Ash... No, jak możesz. Kaidan mógłby raz zasłużyć na życie wieczne :P

A o Jacobie już nic nie mów. Jak sobie go przypomnę, to jestem gotowa wycofać moje wszelkie negatywne słowa o Kaidanie :D Obaj są nudni, ale Jacob bije na głowę nawet Kaidana, jeśli chodzi o bycie nudnym i mdłym :P

PostNapisane: 24 gru 2012, 01:34 
Status Widmo

Gra w: Seria Assassins Creed,
Cytuj:
Obaj są nudni, ale Jacob bije na głowę nawet Kaidana, jeśli chodzi o bycie nudnym i mdłym

Kaidan nie jest mdły. Czego ci brakuje w jego historii? Albo w jego charakterze. To żołnierz. Woli stać z boku, znać swoje miejsce. Ale jest rozsądny i tak jak to Shep powiedział. Jak chce poznać opinie z głowy ide do Alenki a jak chce usłyszeć tą z serca rozmawiam z Ash. Widać wśród graczy ME serce wygrywa z rozumem :P

Mi osobiście podobały sie dialogi Kaidana z Liarą gdy miałem ich razem w drużynie. Pierwszy gdy Kaidan mówił o tym że powstrzymywał swoją moc biotyczną by nie zrobić nikomu krzywdy aż do Eden Prime, i druga o Asari.

Edit: przenieśmy sie do tematu o Kaidanie :D Na pewno znajdę wielu sojuszników . A własciwie sojuszniczek ;)

Sesje RPG - Początkujący Gawędziarz

Kanał na YouTube, Gry, Dragon Ball i Ciekawostki

PostNapisane: 24 gru 2012, 09:24 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Gra w: Mass Effect 1, 2 i 3, Dragon Age 1 i 2
O zagłosowałem tutaj już nie wiem kiedy, a nadal zapomniałem się wypowiedzieć :)
Oczywiście zagłosowałem na Kaidana. Nie oceniam ich pod względem mocy, czy przydatności, bo to zależy od indywidualnej gry. Dla przykładu jak grałem moją panią inżynier zabierałem ich obojga :) Nie przepadam za Liarą, a chciałem mieć biotyka. Ale nie ważne.
Dlaczego Kaidan? Ashley jest niesamowita, uwielbiam z nią rozmawiać, lubię jej historię, ale ... czasami jest strasznie wkurzająca. Rozumiem, że oni nie są "standardowym" zespołem, ale kobieta czasami przekracza swoje kompetencje. Poza tym, jest jedną z moich ulubionych postaci - do czasu ME2, kiedy wraz z Kaidanem nie rozumieją, że Shepard nie jest zbyt dobry w kontaktowaniu się zaa grobu :) A w ME3 już totalnie jej nie poznaje. Zmieniała się, ale czy na lepsze?
Kiedy pierwszy raz grałem w ME do Kaidan podchodziłem sceptycznie. Trudno się z nim gadało, zawsze z boku, odzywał się tylko jak ciągnąłem go za język, dosłownie:P Ale dużo zyskuje przy bliższym poznaniu. Podobnie jak Ash ma niezłą przeszłość, nie jest kolejnym ślepym NCP. A najważniejsze, że nie zmienia się do czasu ME3, znaczy, oczywiście dorasta, zaczyna postrzegać rzeczy inaczej, nauczył się dużo podczas naszej pierwszej misji, ale pod tym wszystkim wciąż jest ten sam naiwny, skryty Kaidan jakiego dobrze znanym.
A skoro już plebanx11, wspomniał o dialogach to też mam swój ulubiony :) Uwielbiam chyba wszystkie w Klasztorze Ardat-Yakshi, a szczególnie ten o latania już Samara :D A co do Ash to kocham jak dogryza w ME innym postacią, szczególnie Liarze, kiedy czuje się zagrożona ^.^
Teraz myślę, że gdyby Ashley była wciąż dawną sobą w ME3, tym oddanym żołnierzem, który walczył z inwazją jednym pistoletem nie spodziewając się ratunku, pewnie zagłosowałbym na nią.

PostNapisane: 24 gru 2012, 14:20 
Casual
Casual

Gra w: Mass Effect 1, Mount&Blade Warband
Świeżo po przejściu "jedynki". Ashley zabrana i romans z nią. Następnym razem uratuje Kaidana ale romans będzie Liarą :D

PostNapisane: 29 gru 2012, 17:17 
Casual
Casual

Dla mnie nie ma nawet porównania: oczywiście uratowałam Kaidana.
Jest on interesująca postacią, dobrze się z nim rozmawia, do tego ma dużo lepsze umiejętności i bardziej się przydaje w walce niż Ash.
Poza tym Ash straaasznie mnie wkurzała w ME1, zwłaszcza gdy do mnie pyskowała, skoro to ja byłam panią komandor. Raz wysłuchałam jej historii do końca, ale po kolejnych razach przechodzenia Mass Effect po prostu ją przewijałam.

PostNapisane: 31 gru 2012, 14:33 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Gra w: Mass Effect 3 Battlefield 3 Far Cry 3
Uwielbiam Ash i zawsze ją ratuje :D
Mi tam jej zachowanie wcale nie przeszkadza i bardzo lubię z nią rozmawiać
:D

„Raz w ciebie zwątpiłam, Shepard, i cię straciłam. To się nie powtórzy.”-Ashley Williams
Origin-PL_Raptor_PL

PostNapisane: 02 sty 2013, 19:57 
Casual
Casual

Gra w: Mass Effect 1, 2,3
Kaidana !
Ashley musiała zginąć, bo chciała zabić Wrexa ale udało mi się go uratować.

PostNapisane: 03 sty 2013, 08:43 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Gra w: Mass Effect 3 Battlefield 3 Far Cry 3
Nie chciałą go zabijać celowo....Shepard jej powiedział żeby w razie niepowodzenia jego rozmowy uspokajającej Wrexa interweniowała :P

„Raz w ciebie zwątpiłam, Shepard, i cię straciłam. To się nie powtórzy.”-Ashley Williams
Origin-PL_Raptor_PL

PostNapisane: 03 sty 2013, 12:52 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: ME, DA, AC, Fable, Fallout, TES
Raptor napisał(a):
Nie chciałą go zabijać celowo....Shepard jej powiedział żeby w razie niepowodzenia jego rozmowy uspokajającej Wrexa interweniowała :P

A nieprawda. O ile mnie pamięć nie myli, po wybraniu jednej z opcji dialogowych Shepard mówi, że ma nic nie robić, bo sam sobie z tym poradzi, a mimo to Ashley i tak zabija Wreksa bez jego (Sheparda, nie Wreksa) zgody.

PostNapisane: 03 sty 2013, 14:53 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Dokładnie, Ashley w jednym z moich save'ów zabiła Wreksa, mimo, że Komandor nie wydał jej takiego rozkazu. To tylko udowadnia, jakim jest ona ksenofobem i za nic ma sobie rozkazy Sheparda.

Napisz wątekOdpowiedz Strona 40 z 52   [ Posty: 519 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43 ... 52  Następna strona