Teraz jest 22 sty 2022, 23:44

Napisz wątekOdpowiedz Strona 19 z 28   [ Posty: 271 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 28  Następna strona

Ulubiony towarzysz
Garrus 29%  29%  [ 62 ]
Wrex 23%  23%  [ 50 ]
Ashley 12%  12%  [ 26 ]
Tali 16%  16%  [ 34 ]
Kaidan 9%  9%  [ 19 ]
Liara 11%  11%  [ 24 ]
Liczba głosów : 215
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Ulubiony towarzysz
PostNapisane: 27 lut 2012, 17:00 
Nałogowiec
Nałogowiec

Zaznaczyłam Tali, bo ma mniej głosów niż Garrus, którego lubię tak samo. Dodaję do tego Liarę jako LI dla mojej Shepard i jestem gotowa na Żniwiarzy :)

PostNapisane: 04 mar 2012, 14:57 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: Star Wars: The Old Republic
Zdecydowanie Wrex. Jest bardzo dobrym towarzyszem do walki, jednym z lepszych w ME1. Do tego ma genialne teksty i riposty.

PostNapisane: 25 mar 2012, 12:34 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Gra w: seria Mass Effect,Wiedźmin 2,Sacred,seria Assassins Creed,DMC4,Dragon Age i wiele innych
Ta szkoda ,że tylko w pierwszej części Wrex mógł nam potowarzyszyć :(

PostNapisane: 25 mar 2012, 12:42 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Gra w: Seria Mass Effect, Seria Wiedźmin.
Garrus jako kumpel i brat broni. Wśród kobiet na początku byłem za Liarą, ale mi przeszło wolę Ash.

Origin: michaledek

PostNapisane: 26 mar 2012, 11:21 
Casual
Casual

Najwyżej cenię sobie Wrexa za teksty i rozmowy z innymi postaciami z drużyny, przydatność w walce tez nie jest bez bez znaczenia. Zwykle prowadzałem się z Wrexem, Garusem lub Ashley. Najbardziej nie lubię Kaidana, jego opowieści jak to go w szkole biotyków gnębili nauczyciele i jak mu źle było strasznie mnie irytowały. Zawsze wysadzałem go bombą atomową, nawet grając kobietą wolałem romansować z Liarą (z którą też nie przepadam, jak za asari ogólnie)

PostNapisane: 27 mar 2012, 21:31 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

1.Garrus- uwielbiam jego tok myślenia i brania przykładu z Sheparda :)
2.Ashley-prawdziwa przyjaciółka
3.Kaidan- prawdziwy przyjaciel
4.Liara T'Soni- podziw do Shepard
5.Tali'Zorah- sympatyczność
6.Wrex- poczucie humoru
Każda postać według mnie jest wspaniała nie mam nic do każdej z nich. Wszystkie te postacie posiadają unikalne cechy,zdolności,charakter i dzieciństwo.Te numerki się nie liczą lubię wszystkich bohaterów :D

PostNapisane: 13 kwi 2012, 18:52 
Casual
Casual

Ankieta trochę uboga, ja mam więcej ulubionych towarzyszy no ale trzeba było kogoś wybrać choć łatwo nie było.
1. Dr. Liara T'Soni- Polubiłem ją od pierwszej chwili i głosuję na nią bo to moja jedyna LI przez całe ME :)
Świetnie wygląda, ma bardzo sympatyczny charakterek, kultowe dialogi które zapamiętam na długo a w dodatku bardzo mi pomaga na misjach, no i ten dubbing Polski wręcz wyśmienity, szkoda, że nie została z takim głosem do końca, no ale przynajmniej Angielska wersja też jest równie dobra. Ogólnie to rasa Asari dla mnie jest jedną z najlepszych w grze.
2. Urdnot Wrex- Bo to ziomek jest :D Zawsze ze mną na misji wraz z Liarą, jego teksty były i są nadal kultowe w dodatku odniosłem wrażenie, że te dwie postacie świetnie się dogadują, uwielbiam jego w Polskiej wersji. Ogólnie rasa Krogan to moja ulubiona w grze.
3. Kaidan Alenko- świetny Polski dubbing tej postaci w ME1 oraz dość sympatyczny charakterek sprawił, że wyciągnąłem go z Virmiru kosztem Ash. Nie brałem go na misję ze względu na Wrexa i Liarę ale parę tekstów kultowych też miał "A babcia mówiła abym zabrał kalesony" :)
4. Ashley- bo mimo wszystkiego była fajna, może i rasistka ale lubiłem z nią pogadać. Romans odpadał bo zdecydowanie nie mój typ ale jako przyjaciółka bardzo fajna. Nie mam jej za złe tego, że czepiała się Liary wręcz przeciwnie, dzięki jej czepialstwu Liara miała okazję popisać się spokojniutkim charakterem oraz pokazała, że nie lubi kłótni. Ogólnie sytuacja na Virmirze czyli wybór pomiędzy Kaidanem a Ash to był najtrudniejszy wybór jakiego musiałem dokonać w grach.
5. Garrus- fajny gościu, trochę sztywny ale akurat to w nim lubiłem. Te jego takie mocne podejście do służby obok Sheparda, traktował go jak jakiegoś mentora a i ta sztywność w nim była po prostu super.

I to tyle z lubianych, na minus zaliczam Tali której mimo chęci nie udało mi się polubić (pewnie dla tego, że gadając z nią miałem wrażenie jakbym rozmawiał z rozpieszczoną gówniarą). Może to przez to, że nie lubię z nią gadać albo ten diabelnie irytujący głos w wersji Angielskiej, po prostu nudzi mnie a i na misję nie ma za bardzo po co ją brać.
Dopiero w dwójce przesadziła i stała się dla mnie postacią nielubianą ale mimo wszystko już w ME1 nie dogadywaliśmy się dobrze, cóż każdy ma swoje gusta a ona po prostu (zresztą jak cała rasa Quarian) w nie nie trafiła.

PostNapisane: 07 maja 2012, 23:48 
Mistrz pada
Mistrz pada

Gra w: DA, Mass Effect, Wiedźmin 2, Skyrim
Jeśli chodzi o towarzyszy tylko w pierwszej części, to mój ranking przedstawia się następująco:

1. Wrex - taki narwany kroganin, chętny do bitki, ciekawe dialogi, bardzo go polubiłam.
2. Garrus - w jedynce dopiero się rozkręcał, potem został moim ulubionym towarzyszem.
3. Tali i Ashley - na równi. Dwie dobre przyjaciółki. Lubię zwłaszcza rozmowy z Ash, zaskoczyło mnie, gdy nagle zapytała mnie o moje zdanie na temat Boga.
4. Kaidan - no nie wiem, starałam się z całych sił go polubić, ale jakoś nie potrafiłam. Jak dla mnie jest troszkę zbyt... cielowaty :P pretensjonalny i mało ciekawy.
5. Liara - o ile w ME2 i 3 bardzo ją lubię, to w części pierwszej okropnie mnie irytuje. Najchętniej zamknęłabym ją gdzieś w ładowni z lalką i wózkiem i niech się tam bawi. Czułam się, jakbym na pokładzie miała pięcioletnie dziecko.

PostNapisane: 08 maja 2012, 05:33 
Casual
Casual

Gra w: Mass Effect, Mass Effect 2, Mass Effect 3, Dragon Age Origins.
Jeśli chodzi o towarzyszy z wszystkich części, moi ulubieńcy to :
1.Tali i Garrus - Tali ogólnie strasznie lubiłem, szkoda mi jej było, dlatego że nie miała ojczyzny i tak dalej, lecz miałem do niej straszną sympatię. Garrus jest jak brat szczególnie widać to po jego zachowaniu w ME3.
2.Wrex i Grunt - Lubię ich charakter oraz są bardzo przydatni w walce.
3.Legion - Lubię gethów tak samo jak quarian, więc legion też się tu znalazł. Był dosyć przydatny w walce.

I to tyle. Resztę też lubię, ale nie tak bardzo, jak tych w moim rankingu. Najlepszym przyjacielem jest Garrus, a przyjaciółką Tali. Wrexa, Grunta i Legiona lubiłem pod względem przydatności w walce, trochę charakterze i rasie.

Origin : Mikucek1

A tu mój arsenał w Mass Effect 3 :
http://social.bioware.com/3588626/&v=bw ... ultiplayer

PostNapisane: 08 maja 2012, 12:26 
Casual
Casual

1. Wrex- Za jego poczucie humoru i charakter. Poza tym świetny dubbing i jest to najlepiej wymodelowana postac w ME.
2.Garrus- Lubiłem gościa w każdej części, za jego podejście, charakter i podejście do misji.
3.Ashley- Jest dosyc ładna i ma całkiem ciekawy charakter.Przyjemnie się jej słucha.
4.Liara- W ME jest mi obojętna dopiero w ME2 polubiłem tę postac.
5.Tali- Nie lubiłem jej z resztą jak wszystkich Quarian ciągle tylko narzekają jacy to są biedni że stracili swoja planetę. A sami sobie są winni bo po co tworzyli Gethy. a tali praktycznie się niczym od reszty nie różni.
6.Kaidan- nienawidzę tej postaci zdecydowanie najgorsza postac w całej trylogii. Taki laluś bez charakteru. Mam wrażenie że został dodany do gry tylko po to aby przyciagnąc do niej dziewczyny.

Napisz wątekOdpowiedz Strona 19 z 28   [ Posty: 271 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 28  Następna strona