Teraz jest 27 sty 2022, 09:37

Napisz wątekOdpowiedz Strona 20 z 28   [ Posty: 271 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 28  Następna strona

Ulubiony towarzysz
Garrus 29%  29%  [ 62 ]
Wrex 23%  23%  [ 50 ]
Ashley 12%  12%  [ 26 ]
Tali 16%  16%  [ 34 ]
Kaidan 9%  9%  [ 19 ]
Liara 11%  11%  [ 24 ]
Liczba głosów : 215
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Ulubiony towarzysz
PostNapisane: 08 maja 2012, 12:36 
Mistrz pada
Mistrz pada

Gra w: DA, Mass Effect, Wiedźmin 2, Skyrim
Wrex13 napisał(a):
Kaidan- nienawidzę tej postaci zdecydowanie najgorsza postac w całej trylogii. Taki laluś bez charakteru. Mam wrażenie że został dodany do gry tylko po to aby przyciagnąc do niej dziewczyny.

I to się akurat udało - spójrz na wątek o Kaidanie w dziale ogólnym, ma 283 strony :P mimo, że w moje gusta z tą postacią nie trafili, to muszę przyznać, że patrząc po opinii większości (głównie kobiet), naprawdę udało im się stworzyć postać, która w dużej mierze przyciąga do gry. A np. dla mnie jest zupełnie obojętny.

PostNapisane: 09 maja 2012, 22:25 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Gra w: Mass Effect 3, League of Legends
W pierwszej myśli zagłosowałem na Wrexa, teraz po zastanowieniu sądzę, że nie słusznie.
Wrex ma fajne dialogi, ale w pierwszej części jest zbyt impulsywny, działa nierozważnie. Ogólnie jest jak dziki zwierz, z resztą, co się spodziewać po Kroganinie?
Ashley - Żołnierz Przymierza z krwi i kości. Nawet w jedynce lubiłem z nią rozmawiać. Choć rozmowy z nią mnie ciekawiły, to jednak jej jakoś nie lubię. Taka... przemądrzała mi się zdaje.
Kaidan jest postacią jakąś taką sztywną. Nie wzbudza we mnie żadnych emocji, ani pozytywnych ani negatywnych. Jako jedyna postać w całym uniwersum
Tali? Hmm. Jest fajna fabularnie, w drużynie też nie jest najsłabsza. Ale ulubioną postacią nie jest.
Liara natomiast bardziej mi pasuję. Lubię z nią rozmawiać między misjami, i jak przechodziłem jedynkę po raz pierwszy, to z nią miałem wątek romantyczny. Jest też dobrą biotyczką.
A najlepszy towarzysz to według mnie - Garrus Vakarian. Nie siedział na dupsku, tylko próbował zdemaskować Sarena, jak Udina, Anderson czy Shepard. Patrzył na każdego tak samo, bez różnicy na płeć czy rasę. Idealista, któremu bardziej rola Widma odpowiada, aniżeli siedzenie przy biurku w SOC i popijanie popołudniowej kawki przeglądając jednocześnie raporty z przesłuchania.
No i jego stosunek do Sheparda mi się podoba. On jest najbardziej chętny do dołączenia do Sheparda. Był we wszystkich częściach z nim (Tali też, ale ona w przeciwieństwie do Garrusa nie dołączyła do niego od razu po wiadomości, że żyje). Garrus traktuje też Sheparda jako takiego swoistego nauczyciela. Bierze z niego przykład. To się czuje :D

PostNapisane: 12 cze 2012, 09:41 
Adept analogów
Adept analogów

Ja tam nie patrzyłem kto z jakiej jest rasy, grunt zeby w pręta nie zacza ciąć.
Kaidan, nie przepadałem ze nim, jakiś taki mdły, nigdy go ze soba nie zabierałem.
Ashley, biorę ją prawie zawsze, całkiem ładna :D poza tym ma dużą siłe ognia.
Tali, wydaje sie bardzo fajna, zawsze ma coś ciekawego do powiedzenia, i zna sie na technologiach dlatego czesto zemną eksploruje.
Wrex, no szkoda gościa, niebezpieczny był ale jak to Kroganin, dosć twarda sztuka, często go zesoba zabierałem ...
Garrus, fajny że tak powiem człek :P Ma specyficzny światopogląd i swoje wartości, lubie go aaale strasznie mnie irytuje. Zawsze sie za mną ciągnie ostatni a drzwi mu sie zamykają przed nosem ... ehh
Liasra, taka jak by zagubiona, może coś kręcaca ale jednak poczciwa. o niej cieżko mi cokolwiek powiedzieć. Rzadko ją biore ze sobą.

PostNapisane: 12 cze 2012, 15:37 
Nałogowiec
Nałogowiec

@up - szkoda gościa? Zabiłeś go?

Błąd Czasu
Jedz jak oni.
Kochaj to co oni.
I żyj tak jak oni.
Ubieraj się jak oni.
Jedź razem z nimi.
I bądź razem z nimi.

PostNapisane: 12 cze 2012, 16:10 
Adept analogów
Adept analogów

Ja nie, przed akcją na labolatoria w których pracowano nad lekarstwem na genofagium wynikła kłutnia i Ashley go zastrzeliła ... Chciałem z nim pogadać, jakoś to rozwiązac no ale nie wysżło. W tej misji straciłem 2 ludzi ...

PostNapisane: 12 cze 2012, 16:18 
Nałogowiec
Nałogowiec

Trzeba mieć dobrze rozwiniętą perswazję, wtedy przeżyje.

Błąd Czasu
Jedz jak oni.
Kochaj to co oni.
I żyj tak jak oni.
Ubieraj się jak oni.
Jedź razem z nimi.
I bądź razem z nimi.

PostNapisane: 12 cze 2012, 17:38 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: Mass Effect, Mass Effect 2, Dragon Age Origins + Awakening , Dragon Age 2
A moim ulubionym towarzyszem a raczej towarzyszką jest Ashley Williams i to wcale nie ze względu na wątek romantyczny który postanowiłem z nią rozpocząć ;p tylko dla tego że miała charakter i ceniła wartości które warto cenić (rodzina, wiara, tradycja) i do tego miała poczucie humoru co jest również ważne. ;)

A co do jej uprzedzeń do obcych, to nie pochwalam tego ale ją rozumiem, w końcu przez nich a dokładnie przez turian, jej dziadek utracił honor. A dla żołnierza, szczególnie oficera honor jest najważniejszy, przynajmniej tak mi się wydaje. :) I nie zarzucałbym jej ksenofobi jak to już ktoś zrobił przede mną, to jest o wiele za dużo powiedziane. Człowieka Iluzję, można nazwać ksenofobem ale nie Ashley.

PostNapisane: 15 lip 2012, 00:25 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Gra w: Bioshock Infinite
1 Garrus - Fajny przyjaciel od wybuchów. Czasami jego teksty mnie rozwalały. W pierwszej części zawsze brałam go na misję, ponieważ ciekawiło mnie co powie.
2 Ashley - Uwielbiam z nią rozmawiać pomiędzy misjami. Jest również dobra w walce. Jedynie co mi przeszkadza to jej stosunek do obcych.
3 Wrex - Dobry w walce. Lubię z nim gadać.
4 Tali - W pierwszej części jakoś nie chciało mi się specjalnie z nią rozmawiać. Nie wiem dlaczego. Ale ją lubię.
5 Liara - Jest mi obojętna. Prawie nigdy nie brałam ją na misję, ponieważ sama jestem biotykiem.
6 Kaidan - Ech... Od razu nie przypadł mi do gustu. Moim zdaniem jest taki mdły (nawet w angielskiej wersji). Dobrze, że zginął mi na Virmirze. Jakoś po nim nie płaczę.

"Opowieść to nie maszyna, nie działa na rozkaz. Ona żyje własnym życiem. Zmień jeden element, a uruchomisz łańcuch zdarzeń, które ogarną całe fabułę. Wystarczy jedna rysa i cała magia znika. Historia umiera."
- Alan Wake

PostNapisane: 29 sie 2012, 00:11 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Wiedźmin, Dragon Age
Poszedł głos na Garrusa :)
Od razu zaznaczę, że wszystkich towarzyszy z ME polubiłam , ale jeśli muszę podać w kolejności, to będzie tak:
1. Garrus - bierze sprawy w swoje ręce, nienawidzi papierkowej roboty (o, jakże go rozumiem, mam ten sam ból w pracy), gotów walczyć o sprawiedliwość nawet nielegalnymi metodami, taki "brudny Harry" w wydaniu turiańskim. Wszystko na plus.
2. Liara - ech ten jej entuzjazm naukowca, ciekawość, determinacja w szukaniu śladów Protean. Jest trochę naiwna, ale skoro to jeszcze prawie dziecko wśród długowiecznych Asari ma do tego pełne prawo.
3. Ashley i Kaidan - oboje ludzkich towarzyszy ma ciekawą historię, charaktery różne ale konsekwentnie poprowadzone. U Ash drażniła mnie jej nieufność wobec obcych, u Kaidana - jego spokój, który czasem był aż trochę nienaturalny.
5. Tali i Wrex - w odróżnieniu od Garrusa i Liary nie przekonali mnie do końca do swoich ras. Tali prawie nigdy nie zabierałam na misję, a rozmawiałam z nią raczej z grzeczności. Sympatyczna quariańska podróżniczka, ale zabrakło czegoś, sama nie wiem czego. Może trochę zraziło mnie postępowanie jej rasy względem Gethów, może po prostu nie do końca ją "rozgryzłam". Wrex był bardziej przekonujący, jako twardy najemnik, tylko te przekleństwa... No rozumiem, że taki bitnik klnie, ale żeby w każdym zdaniu... lekka przesada. I choć, gdybym mogła, pomogłabym mu z chęcią w szukaniu lekarstwa na chorobę jego rasy, to chyba był trochę zbyt drażliwy na tym punkcie.

Obrazek

"Walkę kończy śmierć, każda in­na rzecz walkę je­dynie przerywa." - Ciri

PostNapisane: 29 sie 2012, 08:06 
Fechmistrz krzyżaka
Fechmistrz krzyżaka

Gra w: ME-trylogia, CoD, KotOR
Cytuj:
Wrex był bardziej przekonujący, jako twardy najemnik, tylko te przekleństwa... No rozumiem, że taki bitnik klnie, ale żeby w każdym zdaniu...

To grałaś chyba w wersję z polskim dubbingiem. W angielskiej wersji nie ma czegoś takiego. I jak do cholery można nie lubić Wrexa? No jak?!:P
Cytuj:
I choć, gdybym mogła, pomogłabym mu z chęcią w szukaniu lekarstwa na chorobę jego rasy

Przejdź wszystkie części, a konkretnie trzecią, to się przekonasz co nieco =).

Napisz wątekOdpowiedz Strona 20 z 28   [ Posty: 271 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 28  Następna strona