Teraz jest 27 sty 2022, 09:20

Napisz wątekOdpowiedz Strona 4 z 4   [ Posty: 40 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4

Ulubiona lokacja
Eden Prime 3%  3%  [ 3 ]
Cytadela 33%  33%  [ 35 ]
Therum 2%  2%  [ 2 ]
Noveria 7%  7%  [ 7 ]
Feros 4%  4%  [ 4 ]
Virmir 22%  22%  [ 23 ]
Illos 30%  30%  [ 31 ]
Liczba głosów : 105
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Ulubiona lokacja
PostNapisane: 11 mar 2013, 23:36 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: trylogia Mass Effect, Wiedźmin
Nic do samego Mako, a do czynności nużącego jeżdżenia wte i wewte.

To jest po prostu takie nudne... Jeździsz sobie, natrafisz na minerał - super, jedziesz do lokacji, która jest taka sama jak na milionie innych planet. I jeszcze ten teren prawie w ogóle nie przystosowany do jeżdżenia, niektóre planety to był koszmar. Dobrze, że chociaż przy widoczkach się postarali. Przynajmniej rekompensują tą całą nudę przy jeżdżeniu. Niektóre naprawdę zapierały dech w piersiach, na przykład wspomniana wyżej planeta z niebieskim i czerwonym słońcem. Szkoda, że w ME2 i ME3 nie było tego rodzaju smaczków, właśnie w postaci takiego dziwnego nieba z dziwnym słońcem i dziwnym światłem :D

PostNapisane: 15 mar 2013, 18:38 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Gra w: RPGi, obecnie Risen
A ja uwielbiam Cytadelę, po pierwsze dużo na niej przebywamy, a po drugie - panuje tu taki... spokój, inaczej niż we wszystkich chyba innych lokacjach.

PostNapisane: 15 mar 2013, 21:23 
Casual
Casual

Najlepsza lokacja dla mnie to Noveria, za te piękne widoki lodowców, wszędzie dookoła śnieg. Ale przede wszystkim za matkę Benezję w tej wieży.

PostNapisane: 10 lut 2014, 20:49 
Adept analogów
Adept analogów

Virmir był świetny w porównaniu do Feorsa i Noverii. Piękna lokacja i niesamowita akcja tam się działa. W pamięci utkwił mi również pewien świat, który mocno zbliżony był do klimatu ziemskiego, jedynie występowały tam mocne burze z piorunami, które wzniecały ciągle pożary. Piękna zieleń i nawet jakieś zwierzęta tam były.

PostNapisane: 10 lut 2014, 21:20 
Adept analogów
Adept analogów

Wybieram Ilos. Te posągi, ten tunel, ten Widżil, te kapsuły, ten romans przed z Kaidanem, to Mako... <3 Chociaż Mako tutaj było mało, ale cii... To wrażenie, że wszystko jest takie stare i nie do zrozumienia przez nikogo. Jestem wredna, ale wtedy brakowało mi opcji "ej, otwórzmy (choćby siłą) jakąś kapsułę, chcę zobaczyć jak wyglądali ci proteanie!". Noveria i Therum były takie sobie, Virmir ładny, ale nic poza tym, na Eden Prime w ogóle się nie skupiłam, jest go mało, mogłabym wybrać Cytadelę, ale jednak trochę zostaje w tyle po Ilos.

Ale nie chciałabym go w czwartej lub którejkolwiek części ME znowu, już nie odbierałabym go w ten sposób jak wtedy za pierwszym razem.

Skajp - N7GrzyboweŚwiatło41, GG - 9884858

PostNapisane: 10 lut 2014, 21:47 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Zdecydowanie Feros. Za czasów jedynki, kiedy nie wiedzieliśmy w ogóle kim ci Proteanie właściwie byli. Chodzi mi o ten wpływ całego klimatu z jedynki - chodzi o to że przywykło się uważać że 5 tysięcy lat temu była prehistoria, a tu w ME chodzimy po wieżowcach które mają 50 tysięcy lat a ich budowniczowie zniknęli nie pozostawiając śladu po sobie. Jeden z najlepszych widoków w serii to ten z niebostrady na Feros ;)

Z podobnego powodu Ilos. Chociaż nie za widoki tylko za klimat. Z taką różnicą że o ile Feros było martwe, to Ilos sprawiało wrażenie żywego, dla tego chciałem stamtąd jak najszybciej się zmywać ;) Ciężka muzyka potęgowała wrażenie.

Cytuj:
ej, otwórzmy (choćby siłą) jakąś kapsułę, chcę zobaczyć jak wyglądali ci proteanie!

Podobnie u mnie, chociaż atmosfera cmentarzyska trochę studziła mój zapał. Tylko trochę ;)

PostNapisane: 10 lut 2014, 22:37 
Nałogowiec
Nałogowiec

Jak dla mnie Cytadela. Jednakże nie tan "codzienna", ale ta zaraz po Ilos. Przytłaczający widok całego miasta, pogrążonego w ciemności i tych maleńkich, jak mrówki, światełek budynków i poruszających się pojazdów. No... oczywiście nie można zapomnieć o Suwerenie nad naszą głową. ^^

Fan page Status Widmo --> https://www.facebook.com/StatusWidmo

tumblr Status Widmo --> http://statuswidmo.tumblr.com

PostNapisane: 10 lut 2014, 22:52 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: ME, Wiedźmin, KOTOR
A jeśli pominąć te główne lokacje, to mi się kojarzy pięknie taka planeta, po której jeździliśmy mako, nie wiem nawet czy była tam jakaś misja, czy tylko surowce... Na tej planecie trwał cudownie wyglądający pokaz spadających meteorów. Świetnie to zrobili i naprawdę wyglądało rewelacyjnie :)

PostNapisane: 10 lut 2014, 23:40 
Adept analogów
Adept analogów

Tak samo świetnie wyglądały odłamki asteroidy x57, które wisiały nad naszymi głowami i leciały wraz z całą asteroidą na Terra Nove.

PostNapisane: 11 lut 2014, 01:08 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Warframe, Stellaris, czeka na MEA
@up,
potwierdzam, wjechałam Mako na najwyższe wzgórze na asteroidzie i przez minutę wpatrywałam się w niebo nad głową.

Polecam gierkę ;)

Shep: Ha!
Kasumi: Znalazłeś próbkę DNA?
Shep: Nie, kartę kredytową.

Napisz wątekOdpowiedz Strona 4 z 4   [ Posty: 40 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4