Teraz jest 23 sty 2022, 00:06

Napisz wątekOdpowiedz Strona 11 z 14   [ Posty: 135 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14  Następna strona

Ulubiona klasa
Żołnierz 30%  30%  [ 41 ]
Szpieg 18%  18%  [ 24 ]
Szturmowiec 27%  27%  [ 36 ]
Inżynier 7%  7%  [ 9 ]
Adept 11%  11%  [ 15 ]
Strażnik 7%  7%  [ 10 ]
Liczba głosów : 135
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Ulubiona klasa
PostNapisane: 20 sty 2012, 16:46 
Nałogowiec
Nałogowiec

Jak grałem klasą żołnierza to strasznie mi się nudziło w obu częściach. W jedynce jedyny pożytek z gry tą klasą to to, iż dało się odblokować karabin szturmowy. Obecnie gram inżynierem (ostatnia klasa, którą jeszcze nie grałem w ME2) w ME2 i gra się całkiem przyjemnie.

KP - SWO

KP - TTP

KP - PŻ

KP - UŚ

Ostatnio edytowano 20 sty 2012, 17:26 przez Shartan, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: 20 sty 2012, 17:20 
Nałogowiec
Nałogowiec

Pawełrzadzi, żołnierz to nie jest dobra klasa tylko bardzo przepakowana klasa ^^ . Co to za przyjemność z gry kiedy 90% przeciwników nie jest w stanie nam nic zrobić? Po za tym bierzemy karabin szturmowy, wkładamy dwie chłodnice i możemy strzelać cały czas nie martwiąc się o przegrzanie broni :p5: .

PostNapisane: 20 sty 2012, 19:59 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: ME1,ME2,AC:B,U2,zbiera na:ME3
Najfajniej jest używać amunicji zapalającej z miotaczem cząsteczek albo zjawą :D Ja nie jestem dobry jeśli chodzi o magów(szturmowiec,itp.)nie gram mieszanymi postaciami więc gram wojem albo zwiadowcą(łorzykiem) :D

PostNapisane: 20 sty 2012, 20:41 
Status Widmo

Gra w: greu :P
@scorch - Szturmowca ciężko nazwać "magiem", przynajmniej jeśli chodzi o ME2 (bo ME1 to co innego). W ME2 szturmowiec rozwinięty pod Szarżę Biotyczną robi się klasą postaci, która właściwie to walczy praktycznie w zwarciu :P.

PostNapisane: 20 sty 2012, 21:16 
Nałogowiec
Nałogowiec

To właśnie dla mnie był pewien problem. Dla mnie szturmowiec ma być groźny z bliska jak i z daleka, a BioWare zabrało szturmowcowi odkształcenie, pozbawiło tej klasy mocy przypływy adrenaliny (w jedynce automatycznie ładowała wszystkie moce szturmowca, które się jeszcze nie naładowały). Zastąpienie podniesienia przyciągnięciem to też nie najlepszy pomysł, a fala uderzeniowa jest bezużyteczna na wyższych poziomach trudności. Amunicji jako moc nie uznaje dlatego nie ładuje w nią punktów. Szarża czasem nie działa mimo, iż jest prawidłowo wykonywana. Mocniejsza wersja szarży zwalania czas co mi nie odpowiada dlatego korzystam z szarży obszarowej.

Na całe szczęście błędy BioWare odnośnie tej klasy da się naprawiać dobierając jako moc bonusową spustoszenie i rozwinięcie jej w ciężkie spustoszenie. Na statku zbieraczy dobranie karabinu szturmowego znacznie poprawia zdolności bojowej tej klasy. Jeśli mamy DLC z Kasumi to dzięki temu mamy praktycznie dwa karabiny szturmowe. Strzelba gethów z DLC też idealnie pasuje to tej klasy. Jako, iż lubię nią grać to poświęciłem wiele czasu by naprawić błędy BioWare odnośnie dania tej klasie mało użytecznych mocy, ale się udało. Dzięki temu w ME2 moja szturmowiec jest równie niebezpieczna z bliska co z daleka.

KP - SWO

KP - TTP

KP - PŻ

KP - UŚ

PostNapisane: 20 sty 2012, 21:26 
Status Widmo

Gra w: Mass Effect, DA, Wiedźmin, TES:Skyrim
Pole Przyciągnięcia jest świetne dla Szturmowca - podnosi całe grupy wrogów, których potem może tylko wystrzelać jak kaczki. Sama bardzo często używałam tej mocy. Jako bonusową moc zawsze dobieram Ciśnięcie - błyskawicznie się ładuje i jest niesamowicie skuteczne. Szarży używam najczęściej, gdy potrzebuję szybko uciec, by ratować życie. W walce z przeciwnikiem niezbyt mi się przydawała. Fali uderzeniowej raczej nie używałam, bo nie była skuteczna. Moja femShep jako Szturmowiec jest niezwykle skuteczna z daleka i z bliska ;)

Obrazek

PostNapisane: 20 sty 2012, 21:45 
Nałogowiec
Nałogowiec

Ja używam silnego przyciągnięcia bo szybko się ładuje. Ciśnięcie nie jest złe, ale moim zdaniem szturmowiec tej mocy nie potrzebuje skoro ma przyciągnięcie, ale wolałbym podniesienie. Tą moc (ciśnięcie) mą jako bonusową u strażnika. Ja podobnie chociaż używam też szarży kiedy ma pewność, iż trafię i zabije wrogów, rozwalę ich w pył (zombiaki) lub zepchnę w przepaść. I zarówno fala, przyciągnie i ciśnięcie nie działają na wrogów, którzy mają pancerz, tarczę czy barierę. Najpierw trzeba je zniszczyć. W jedynce biotyka było dużo silniejsza z tego powodu w dwójce szturmowiec jest strasznie osłabiony. I jeszcze użycie jednej mocy uniemożliwia użycie innej, a tak pięknie by było użyć szarży, a chwilę później przyciągnąć do siebie przeciwnika i strzelić mu w łeb ze strzelby. Moja też, ale by tak się stało to musiałem naprawić błędy BioWare dotyczące mocy u tej klasy postaci.

KP - SWO

KP - TTP

KP - PŻ

KP - UŚ

PostNapisane: 07 lut 2012, 21:39 
Adept analogów
Adept analogów

Szturmowiec! Albo nie - zolnierz, chociaz bardziej wole adepta? Nie, nie - szpieg mi najbardziej pasuje.... No wlasnie, jakakolwiek specjalizacja bym nie zagral to juz po pierwszej godzinie jestem na tyle wkrecony, ze odnajduje sie super w kazdej z nich, jednak ze wskazaniem na szturmowca, alboe nie, szpiega...? ;)

PostNapisane: 07 lut 2012, 22:22 
Fechmistrz krzyżaka
Fechmistrz krzyżaka

Gra w: Arcanum
Szturmowiec+szarża na maksa (żołnierz jest tak przepakowany że szkoda gadac)

PostNapisane: 07 lut 2012, 22:29 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: DA, ME, TR, Syberia 1 i 2, KOTORy i Tor...
Ja ostatnio próbowałam obczaić szturmowca, ale go po prostu ogarnąć nie mogę. ZA NIC! Może to przez to że mam starszne lagi.....

Napisz wątekOdpowiedz Strona 11 z 14   [ Posty: 135 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14  Następna strona