Teraz jest 27 sty 2022, 09:03

Napisz wątekOdpowiedz Strona 6 z 14   [ Posty: 135 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 14  Następna strona

Ulubiona klasa
Żołnierz 30%  30%  [ 41 ]
Szpieg 18%  18%  [ 24 ]
Szturmowiec 27%  27%  [ 36 ]
Inżynier 7%  7%  [ 9 ]
Adept 11%  11%  [ 15 ]
Strażnik 7%  7%  [ 10 ]
Liczba głosów : 135
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Ulubiona klasa
PostNapisane: 26 sie 2011, 15:44 
Status Widmo

Gra w: Mass Effect, DA, Wiedźmin, TES:Skyrim
Hahaha! Przekomiczne!! :P Szczególnie jak przybliżał widok snajperką i potem oddalał ^^ Kocham te krzyki!! :D Też zdarzały mi się czasem takie bugi, ale nie miałam nic przeciwko, bo są zabawne :P

Obrazek

PostNapisane: 26 sie 2011, 16:20 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Różne
Pafcio napisał(a):
A Mi największą frajdę sprawiało ciskanie Huskami polem rzutu Samary na nieaktywnym Żniwiarzu w ME 2.

"Huskami" Jakaś odmiana klusek ? :P
To prawda, że szturmowiec rządzi. Ale chyba po grze szpiegiem wolę jednak tą drugą klasę :P
No i żołnierz oczywiście ;) Klasy bez bojowych umiejętności ssą ;} Co z tego, że jest biotyka i/lub technologia, jak przez większość gry mamy tylko badziewne pistolety i pistolety maszynowe ?

PostNapisane: 26 sie 2011, 16:32 
Status Widmo

W dwójce można mieć już większość broni :) Gorzej było w ME1...

Obrazek

PostNapisane: 26 sie 2011, 16:36 
Nałogowiec
Nałogowiec

Właśnie w ME 1 było lepiej, bo jak np. Szturmowcem powyrzynałeś odpowiednią ilość osób strzelbą, to potem mogłeś ją dać dowolnej klasie. Tzn. talenty same, bo każda klasa miała każdą broń. W dwójce jest gorzej pod tym względem.

PostNapisane: 26 sie 2011, 16:49 
Status Widmo

Tyle że ja lawirowałam między pistoletem i strzelbą :) W dwójce jest baardzo szeroki wybór broni dla każdej z klas, a w ME3 to już w ogóle bedzie można używać wszystkich ^^

Obrazek

PostNapisane: 26 sie 2011, 16:51 
Mistrz pada
Mistrz pada

Cytuj:
"Huskami" Jakaś odmiana klusek ? :P

No pewnie. Chcesz spróbować? Mogę ci trochę ugotować :P.
Nie no, zapomniałem dać "huskami" w cudzysłowie. A ja tak nazywam zombie z Mass Effecta, bo oryginalna nazwa brzmi: husk i taka nazwa jakoś tak bardziej mi odpowiada niż zombie ;).

No ja sam nie wiem czy w dwójce jest gorzej pod względem wyboru broni. W takim ME 1 jak grałeś Adeptem, Inżynierem czy Strażnikiem to mogłeś sensownie postrzelać tylko z pistoletów. A żeby dać dodatkową umiejętność np.karabiny szturmowe to najpierw musiałeś zabić 150 przeciwników z tejże broni i zacząć grę od początku nową postacią. A w takim ME 2 masz od razu, nie licząc pistoletu, pistolet maszynowy, który bardzo się przydaje. I w jakiejś połowie możesz się wyszkolić w karabinie, snajperce albo strzelbie. Więc w ME 2 według mnie jest lepiej.

CD-Action - Profil

Ostatnio edytowano 26 sie 2011, 16:53 przez Pafcio, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: 26 sie 2011, 16:52 
Nałogowiec
Nałogowiec

WTF ? Me 1 - po 4 bronie na każdą klasę
Me 2 - Adept, Strażnik, Inżynier - 2 najgorsze bronie + ciężka

PostNapisane: 26 sie 2011, 16:55 
Mistrz pada
Mistrz pada

Ale co z tego jak w ME 1 nie szło w ogóle strzelać z broni jak się nie miało umiejętności? A w ME 2 pistolet maszynowy wcale nie jest najgorszą bronią. Jak się dopadnie Groma to on spokojnie zastępuje karabin maszynowy.

CD-Action - Profil

PostNapisane: 26 sie 2011, 17:00 
Nałogowiec
Nałogowiec

Pafcio napisał(a):
Ale co z tego jak w ME 1 nie szło w ogóle strzelać z broni jak się nie miało umiejętności?

Szło. A poza tym, i tak najpierw przechodziłem bojowymi klasami i odblokowałem wszystkie talenty związane z bronią.

Cytuj:
A w ME 2 pistolet maszynowy wcale nie jest najgorszą bronią. Jak się dopadnie Groma to on spokojnie zastępuje karabin maszynowy.

No to może kwestia gustu, ja nie lubię wystrzelić jak najwięcej kul za cenę obrażeń. I Grom nie zastępuje, bo zasięg ma cały czas mniejszy. Jak już to Szarańcza daje radę, ale przydało by się chociaż te 30 kulek w magazynku.
To pistolety - Kat i Falanga (bo predator jest do d*py w późniejszych etapach gry) dają radę, ale i tak są niczym wobec snajperki ;) Rozumiem, czemu tak jest. Bo te 3 klasy rekompensują braki w uzbrojeniu zdolnościami, ale mi to po prostu nie pasi ;) Wolę mieć znikome zdolności techno/bio, jak w przypadku Szturmowca i Szpiega (moje ulubione klasy B)) oraz silną broń. No i żołnierzowi też można dać jakąś zdolność biotyczną ;)

PostNapisane: 26 sie 2011, 17:24 
Mistrz pada
Mistrz pada

Cytuj:
Szło. A poza tym, i tak najpierw przechodziłem bojowymi klasami i odblokowałem wszystkie talenty związane z bronią.

No jak dla mnie nie szło. Jak się nie miało umiejętności to się nie dało nawet przymierzyć, co całkowicie dyskwalifikuje snajperkę. Karabin i strzelba to jeszcze może przejdzie, ale i tak uważam że strzelać w ME 1 z broni, w której się nie ma umiejętności nie ma sensu.
No i właśnie, najpierw przechodziłeś bojowymi klasami. Nie każdy chce najpierw grać Żołnierzem, Szpiegiem czy Szturmowcem. W ME 1 grając Adeptem, Inżynierem lub Strażnikiem jeżeli chodzi o broń miało się tylko umiejętność szkolenia w pistoletach. A w takim ME 2 oprócz pistoletów masz też pistolet maszynowy, który naprawdę bardzo się przydaje takim klasom jak właśnie Adept, Inżynier czy Strażnik no i do tego nie musisz najpierw grać jakąś inną bojową klasą, żeby móc używać strzelb, snajperek czy karabinów bo możesz takowej broni używać przechodząc grę już za pierwszym razem. Może nie od początku gry ale jednak możesz.

CD-Action - Profil

Napisz wątekOdpowiedz Strona 6 z 14   [ Posty: 135 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 14  Następna strona