Teraz jest 17 lis 2018, 12:12

Napisz wątekOdpowiedz Strona 2 z 3   [ Posty: 26 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Przekonanie - czy warto grać w ME?
PostNapisane: 21 wrz 2012, 17:37 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

ja miałem podobnie jak timetravelprimer, jak zmieniłem kompa ze 2 lata temu to chłopak siostry mi parę gierek pożyczył, zobaczyłem okładkę ME, opis w stylu 'uratuj galaktykę', myślę sobie 'ee gówno, jakieś historie z palca'. Ale w końcu po jakimś czasie sobie zainstalowałem, zacząłem grać i SZOK. Już prolog na Eden Prime mnie wkręcił w grę niesamowicie, po scenie z aktywowaniem nadajnika pomyślałem tylko 'o k*rwa, gram dalej, bo nie mogę się doczekać rozwiązania, o co w tym chodzi'. Tak naprawdę to w sumie nie jestem fanem gier, ME to, poza Wiedźminem, jedyna seria, jaka skłoniła mnie do zakupu i grania w te gry

PostNapisane: 21 wrz 2012, 17:39 
Nałogowiec
Nałogowiec

Nie rozumiem ludzi, którzy skreślają całą serię z powodu ostatnich minut. Mnie tuż po zobaczeniu zakończenia poniósł hejt, ale teraz po prostu cieszę się ponad 100 godzinami świetnej trylogii (dla mnie najlepszej). Jak można zapomnieć o tych 100 godzinach z powodu ostatnich pięciu minut? Jestem w trakcie przechodzenia ME3 po raz piąty i podejrzewam, że to dopiero początek :)

PostNapisane: 21 wrz 2012, 17:46 
Nałogowiec
Nałogowiec

Cytuj:
Jak można zapomnieć o tych 100 godzinach z powodu ostatnich pięciu minut?

Bo końcówka zaprzecza wszystkiemu (rola Żniwiarzy, sama istota starbrata, wybory w stylu TIMa i Sarena itp.)?

Obrazek

PostNapisane: 21 wrz 2012, 17:56 
Nałogowiec
Nałogowiec

Mi ME sprawia tak dużą przyjemność, że nie przejmuję się zakończeniem. W tym momencie nie obchodzi mnie to, że zakończenie nie jest tak dobre jak powinno być. Po EC i Lewiatanie jest na tyle przeciętne, że zapominam o tym jakie pierwotnie budziło we mnie emocje i doceniam momenty, za które pokochałam trylogię. Za nic w świecie nie oddałabym chwil, w których kroczyliśmy po zamkniętej Cytadeli w ME1 z niesamowitym widokiem, rozmów z Liarą, Garrusem, Tali i całą resztę, wzruszenia po wydarzeniach na Tuchance czy radości na Rannochu. I zakończenie nie trzymające poziomu reszty serii tego nie zmieni.

PostNapisane: 21 wrz 2012, 23:16 
Status Widmo

Gra w: Seria Assassins Creed,
Cholera ale swoją drogą to napisze to po raz kolejny ale szkoda że to zakończenie jest aż tak słabe. To troche dziwne gdy przechodzi się trylogie że BW potrafiło przez ten cały czas aż do najważniejszego momentu. Te ostatnie 5 min... Jak oni mogli tak zepsuć projekt w który włożyli tyle pracy? Zakończenie ME1 świetne. To w ME 2 obiecujące. Więc po ME3 spodziewaliśmy się czegoś przynajmniej trzymającego poziom.

Trylogia mogła być idealna ehhh te ostatnie kilka minut. Ja akceptuje te zakończenia. Lewiatan i EC nieco je posklejały. Ale niedosyt pozostaje. Szkoda motywu ciemnej energii. Nierozwiązanej tajemnicy ciemnej gwiazdy z wizji Shepa i TiM'a. Ograniczenia Żniwiarzy do roli zabawek. I dodanie czegoś co wpasowuje sięw uniwersum jak pięść do nosa.

Sesje RPG - Początkujący Gawędziarz

Kanał na YouTube, Gry, Dragon Ball i Ciekawostki

PostNapisane: 21 wrz 2012, 23:26 
Nałogowiec
Nałogowiec

Cytuj:
Nierozwiązanej tajemnicy ciemnej gwiazdy z wizji Shepa i TiM'a.

Jakiej gwiazdy? Domyślam się, że chodzi o słońce Haestromu, ale jakoś mi żadna wizja nie pasuje (a już na pewno TIMa)...

Obrazek

PostNapisane: 22 wrz 2012, 11:46 
Status Widmo

Gra w: Seria Assassins Creed,
Chodzi mi o wizje TiM'a z komiksu Evolution. A w wizji Shepa też można by było się jej doszukać. Jeśłi chodzi o słońce , to wiemy tylko że ciemna energia w jakiś sposób na nie wpłynęła.

Sesje RPG - Początkujący Gawędziarz

Kanał na YouTube, Gry, Dragon Ball i Ciekawostki

PostNapisane: 22 wrz 2012, 12:13 
Adept analogów
Adept analogów

Według mnie w 1 i 2 zdecydowanie warto zagrać, ale to raczej dla historii nie samej rozgrywki (swoją drogą większość gier teraz opiera się na historii a nie samemu graniu). Moim zdaniem 3 popsuła uniwersum (i nie chodzi tylko o zakończenie) więc jak dla mnie lepiej gdyby jej nie było.

PostNapisane: 22 wrz 2012, 12:15 
Nałogowiec
Nałogowiec

Cytuj:
A w wizji Shepa też można by było się jej doszukać.

Ja tam tylko planetę kojarzę.

Obrazek

PostNapisane: 22 wrz 2012, 13:07 
Nałogowiec
Nałogowiec

U mnie, to wyglądało tak idę pewnego dnia do sklepu z grami pytam się gościa, czy poleca jakąś grę rpg, więc polecił mi ME 2 na początku niechętnie na tą grę patrzyłem, ale w końcu ją kupiłem w domu dalej myślałem, że to jakiś niewypał, ale po zainstalowaniu i po graniu kilka minut ta gra wgniotła mnie w krzesło musiałem mieć ME 1, więc kupiłem pograłem, jeśli chodzi o fabułę tak samo dobra, jak w ME 2, jeśli chodzi o inne rzeczy, to też trzymają poziom i, gdy wyszedł ME 3 też go kupiłem bardzo dobry, jeśli chodzi fabułę aż do zakończenia, ale i tak bardzo dobrze mi się w niego grało reasumując:

ME1-świetna gra 9/10, gdyby nie częste jeżdżenie Mako dałbym 10.
ME2-Cud Miód 10/10 Plusem jest dobra fabuła Lepsze rozmowy z postaciami i ciekawe misje.
ME3-Bardzo dobra gra 8/10 Bardzo dobra gra minusem jest za dużo ludzi Cerberusa, a za mało żniwiarzy i niezbyt dobre zakończenie, ale fabuła i postacie są bardzo dobrze zrobione.
Cała seria 10/10 Uważam, że Seria ME jest bardzo dobra i warto ją kupić, choćby dla samej fabuły i rozmów z postaciami, więc polecam ME z czystym sumieniem.

16GB Pamięc RAM TridentX firmy G.Skill DDR3 2400MHz (2x 8GB)
Płyta główna MSI Z87-GD65 Gaming
Zasilacz Fractal Design Edison M 650W certyfikat 80+ GOLD

Napisz wątekOdpowiedz Strona 2 z 3   [ Posty: 26 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona