Teraz jest 28 sty 2022, 09:34

Napisz wątekOdpowiedz Strona 3 z 3   [ Posty: 22 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Wątki miłosne w ME.
PostNapisane: 21 lut 2014, 01:18 
Nałogowiec
Nałogowiec

Wątki scaliłem. Najpierw sprawdź, czy podobny nie istnieje, apotem ewentualnie twórz. To samo tyczy się innych działów.

Fan page Status Widmo --> https://www.facebook.com/StatusWidmo

tumblr Status Widmo --> http://statuswidmo.tumblr.com

Tytuł: Re: Wątki miłosne w ME.
PostNapisane: 21 lut 2014, 13:50 
Adept analogów
Adept analogów

Dla pani Szep - tylko Kaidan. Garrus wygląda, jakby nie do końca tego chciał (w trójce to się trochę zmienia i mi go szkoda było, gdy mu odmówiłam), pasuje do niej bardziej tylko jako przyjaciel, dodatkowo jest brzydki. Thane pojawia się zbyt późno i w trójce umiera, ale poza tym jest mi obojętny. Ani go lubię, ani go nie lubię, są lepsi i gorsi towarzysze. Ale sam w sobie jako postać jest ciekawy. Jacoba miałam wybrać za pierwszym razem w dwójce, ale jakoś nie mogłam, bo Jacob to... Jacob. Lubię Traynor, ale nie potrafię romansować femszepem z kobietami, po prostu nie potrafię. Liarę też lubię, nawet bardzo, i wiem, że ona nie ma właściwie płci, ale wygląda, więc dla mnie jest kobietą. Javik i Vega są tylko w dlc cytadela, ale nie podobają mi się, są zbyt krótkie i żaden z nich tak serio nie kocha Szep. Kaidan zaś jest słodki, ma fajne teksty, zarąbisty głos (chociaż jego oryginalny głos poznałam w trójce dopiero, i mimo, że kojarzyłam go z Nermalową jedynką, to w oryginalny jest MISTRZEM), jest ogólnie fajny i wierniejszy z niego towarzysz niż z Ashley.

Dla pana Szepa - Liara. Jest fajna, dość ładna, kooooocha Szepa i ogólnie ją lubię. Z Ashley nigdy nie próbowałam, tak jakoś mi nie pasuje, nie potrafię powiedzieć czemu. Jedyny sejw z nią żywą jest gdzieś w dwójce, ale nie chce mi się nim iść dalej. Ale i tak ją lubię, po prostu przez moją miłość do Kaidana nie potrafię zostawić jej żywej. :P Jack to dzikus, jest wredna i niezbyt ją lubię. Ta, a w trójce gdy ją zobaczyłam, to i tak było "OJEJ, DŻEK, DŻEK, DŻEK!", ale tak miałam z każdym towarzyszem który wrócił. :P Miranda jest bardzo dobrą opcją, w trójce też mi jej było szkoda gdy z nią zrywałam, lubię ją, miała jedną z ciekawszych misji, no i w ogóle jest fajna. Na drugim miejscu po Liarze. Tali jest fajna, jeden z moich ulubionych towarzyszy w ogóle, ale ma u mnie wieeeelkiego minusa za nienawiść do gethów (tak, wiem, że ma powody, ale i tak...), może to głupie, ale ja tak mam i nie zmienię tego. Cortez ma bardzo słaby romans, nie chce mi się nawet go opisywać. Dlaczego Kaidan nie jest na pierwszym miejscu? Bo nie podoba mi się robienie z niego geja w trójce. Po prostu nie.

Nie ma tu Chambers, bo jestem tak zdolna, że o romansie z nią dowiedziałam się po przejściu gry, ale też oglądając filmiki nie wydaje mi się dobrą opcją, znaczy się - są lepsze. Dużo lepsze.

Jak o kimś zapomniałam to piszcie.

Skajp - N7GrzyboweŚwiatło41, GG - 9884858

Napisz wątekOdpowiedz Strona 3 z 3   [ Posty: 22 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3