Teraz jest 15 lis 2018, 11:03

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 6 ]
Autor Wiadomość
 Tytuł: Żołnierz
PostNapisane: 10 cze 2012, 17:13 
Adept analogów
Adept analogów

Zacząłem przygodę z Trylogią Mass effect i moje pierwsze wrażenie ... kur ... nie ogarniam :D Ale już sie wgrałem ;) no ale do rzeczy :

Mam pytanie dotyczące specjalizacji żołnierza i jego kompanów.
Irytuje mnie troche ze prawie każda szafka, każda sonda jaką znajdę wymaga wyższego poziomu elektroniki lub deszyfracji. Pytanie czy jest jakiś sposób by podnieśc tą umiejetność?

Odnośnie towarzyszy, wiadomo siła ognia czy biotyki jest wykorzystywana ale gdzie i jak wykorzystywać zdolność technologii np Quarianki? Co zyskuje jeżeli w skład wezmę osobę z talentami technologicznymi ??

Jeszcze sprawa karabinku szturmowego, Myślałem ze żołnierz będzie sie nim posługiwał w maire a patrze na wskażnik celności a tam 1 ... to wina broni ?? no znalazłem jakis co ma 7 ale to nie wiele w porównaniu z 70 w pistolecie.

Tytuł: Re: Żołnierz
PostNapisane: 10 cze 2012, 18:21 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Rozwiń tej quariance Elektronikę i Deszyfrację na 3 trójkąt w kwadracie, weź ją do drużyny i otworzysz dzięki temu wszystkie szafki i sondy, o ile rozwiążesz mini-grę. Jeśli jej nie chcesz do drużyny to weź kogoś innego z takimi umiejętnościami, ale także rozwiniętymi. W dwójce już jest dużo lepiej i każdy może otwierać cokolwiek, a także mini-gierka jest fajniejsza. W trójce niestety już nie ma czegoś takiego, chyba brakowało im pomysłu na mini-gierkę. :huh:
Co do karabinu to używaj celowania, jeśli nie możesz to musisz je włączyć w opcjach.

PostNapisane: 10 cze 2012, 19:11 
Adept analogów
Adept analogów

No tak czułem ze biorąc do drużyny kogoś z danymi umiejętnościami bede mogł z nich korzystać, ale wziąłem Tali ze soba i nic nie pomogło dlatego sie pytam.

A możesz rozwinąć kilka zdan co to jest ta minigra ?? Bo ME1 gram dopiero trzeci dzień wiec nie oganiam wszystkiego.

PostNapisane: 10 cze 2012, 19:21 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: W3/Gwint
Co do broni, to własnie o to chodzi, że jedne są bardziej celne, ale wolniejsze i mają mniejszą pojemność magazynka (ciężki pistolet), a inne mniej celne za to szybkostrzelne. Nie ma broni idealnej :)

Minigra to taka jakby symulacja otwierania zamka/włamywania się do terminali. Prosta zręcznościówka.

PostNapisane: 10 cze 2012, 19:25 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: Skyrim,Mass Effect
Mini-gra polega na przedostaniu się białą strzałeczką do centrum koła,unikając kolorowych prostokącików.
Tak to wygląda mniej więcej w pierwszej części.
Co do tematu to wystarczy rozwijać umiejętności kompanów,a żadna szafka nie pozostanie zamknięta.
Co do Talii to wszystkie jej zdolności można poznać wchodząc w jej profil rozwoju.Wszystko jest tam opisane.
Co do broni,to po części jest to winna modelu,wiadomo,że karabin szturmowy jest z natury mniej celny niż klasyczny pistolet,ale wraz z rozwojem posługiwania się daną bronią otrzymasz określone premie(celność,obrażenia itd).

PostNapisane: 11 cze 2012, 18:47 
Adept analogów
Adept analogów

Co do mini gry jak otwierałem pierwszy zamek ... WTF ? jak to sie je :P ale jak juz załapałem to jest ok ;) tylko nie wiedziałem ze to sie tak nazywa.

Gram już chwile i miałem sie pytać kgdzie zarobić troche grosza bo sprzet był sredni ... Nagle patrze a na koncie 470 000 kredytów ...

No to do skleu, kupiłem lub uzbierałem możliwe najlepszy sprzet dla swojej ekipy jaki znalazłem.

Obecnie kupiłem sobie karabin Kowalyov VII kosztował grubo jakieś 150 000 ale nie załuje ;) Do tego wdzianko na każda okazje i możemy sprzątać galaktykę ;)

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 6 ]