Teraz jest 20 lis 2018, 12:02

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 2 ]
Autor Wiadomość
 Tytuł: Nie działające DLC na Originie
PostNapisane: 20 kwi 2017, 18:07 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Cześć! Ostatnio postanowiłem sobie od nowa przejść cała trylogię mass effect, mam nowy komputer więc pobierałem i instalowałem wszystkie gry na nowo z platformy Origin. Problem jest w tym, że mimo to, że mam w treściach pobranych zarówno pinnacle station jaki i ten drugi dodatek z Terra Novą, nie pamiętam jak się dokładnie nazywa(kiedyś je sobie kupiłem), nie mam ich niestety w samej grze. Nawet na originie w bibliotece gier mam pinnacle station... Nie mam pojęcia co robić aby te dodatki pojawiły się w grze :(

Pozdrawiam Zytek

EDIT.
Domyślam się w czym może być problem, przeinstalowałem grę i przed rozpakowaniem polskich napisów dodatki są, a po dodaniu polskich napisów już ich nie ma. Problem jest w tym, że nie mogę wczytać gry bez polskich napisów, bo nie m w niej kresu nieba, czy jakoś tak, pojawia mi się taki komunikat. Kiedy rozpakowuje polski napisy mogę grać, ale znowu nie mam DLC. Miał już może kiedyś ktoś taki problem?

Tytuł: Re: Nie działające DLC na Originie
PostNapisane: 03 wrz 2018, 11:36 
Fechmistrz krzyżaka
Fechmistrz krzyżaka

Gra w: Dead Space, Divinity Original Sin
Podbijam temat. Ja również ostatnio zaopatrzyłem się w Mass Effect 1 na Originie będąc pewnym, że DLC będą do pobrania lub zaimplementowane już w samej grze. Niestety, brak dwóch fabularnych DLC. Czy ktoś wie jak w miarę bezboleśnie zainstalować je na wersję Origin? Czy to jest wogóle możliwe? Swoją drogą to absurd, że twórcy nie wdrożyli dodatków do gry, czy choćby nie dali ich do pobrania za darmo w sklepie Origin.

- Lorgar, Prymarcha Legionu Niosących Słowo

Origin ID: pawulon87

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 2 ]