Teraz jest 22 sty 2022, 00:10

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 6 ]
Autor Wiadomość
 Tytuł: zakupy na Biowarestore.com
PostNapisane: 14 kwi 2014, 19:45 
Casual
Casual

Zależy mi na pewnej rzeczy ze strony biowarestore.com a dokładniej o bluzę N7, nigdy nie robiłam zakupów na tej stronie i ogólnie na zagranicznych więc za bardzo się nie znam :\ jest tu może ktoś kto zamawiał coś z tej strony ?? Ile trwa wysyłka i czy warto pod względem jakości itp.
P.s. miałam problemy z wyborem działu, jestem nowa i nie za bardzo wszystko ogarniam.

Tytuł: Re: zakupy na Biowarestore.com
PostNapisane: 14 kwi 2014, 19:57 
Fechmistrz krzyżaka
Fechmistrz krzyżaka

Gra w: Mass Effect, Dragon Age, Telltale, TSW, Titanfal, GW2, Fallout, Bioshock, Skyrim, Morrowin
Ja zamawialam.
Jesli chodzi o jakosc to zalezy od konkretnej bluzy. Mam 2 bluzy n7 i jedna jest swietnie wykonana, material dobrej jakosci i ogolnie 10/10, z druga juz troche gorzej. Podobal mi sie kroj, ale na zywo wyglada jak kupiona w Wielka Chinska Supermarket (kiepski material).

Co do samego zamowienia to zalezy czy zamawiasz z magazynow w Stanach czy w Europie. Te europejskie maja duzo mniejszy wybor, wiec ja zamawialam ze stanow.
Od zamowienia do momentu, kiedy listonosz przyniosl paczke do domu minelo dokladnie 10 dni (przy czym polowe tego czasu przesylka spedzila w Urzedzie Celnym).

Musisz tez liczyc sie z tym, ze bedziesz musiala zaplacic clo.
(Ponoc zalezy to od szczescia, wielkosci przesylki i koniunkcji planet, ale lepiej od poczatku nastawic sie na ten dodatkowy koszt)

Ostatnio edytowano 14 kwi 2014, 20:03 przez Pietruszka, łącznie edytowano 2 razy

PostNapisane: 14 kwi 2014, 20:00 
Casual
Casual

czyli nie było problemów ?? zawszę się boję że będę miała pecha i akurat moje zamówienie nie przyjdzie :D

PostNapisane: 14 kwi 2014, 20:02 
Fechmistrz krzyżaka
Fechmistrz krzyżaka

Gra w: Mass Effect, Dragon Age, Telltale, TSW, Titanfal, GW2, Fallout, Bioshock, Skyrim, Morrowin
Moja kolezanka zamawiala 3 razy, ja zamawialam raz i za kazdym razem wszystko bylo ok.

PostNapisane: 13 maja 2014, 17:51 
Casual
Casual

Podpinam się pod temat :P

Kupował może ktoś z was tą koszulkę http://www.biowarestore.com/brands/mass ... k-tee.html

Jak z jej jakością i wyglądem w na żywo? Dałby radę ktoś wrzucić jej zdjęcie? Odnoszę wrażenie, ze napis n7 jest zbyt wysoko, a z kolei na innym zdjęciu zbyt mały :P

Ewentualnie może ktoś kupował tshirta z motywem n7 w innym sklepie i może go zarekomendować :)

PostNapisane: 13 maja 2014, 20:07 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Markus, nie warto. Znajdź dobrą grafikę w sieci i za 20 Polskich złotych zrobisz sitodrukiem ;)

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 6 ]