Teraz jest 29 sty 2022, 12:08

Napisz wątekOdpowiedz Strona 58 z 123   [ Posty: 1228 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61 ... 123  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Luźna dyskusja o grach z serii Mass Effect
PostNapisane: 29 mar 2015, 13:59 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: MGS V: TPP, Fallout 4
deus_cosma_deus napisał(a):
benio to co ja mam powiedzieć o dubbingu femShep w ME1 i ME2?
Przecież to jest kompletna porażka-to jest gorsze nawet od gotowców jej twarzy w kreatorze. ;)

To dopiero kontrowersyjna opinia, chyba pierwszy raz się z taką spotkałem, że Jennifer Hale wypadła słabo. Przecież to jest głos specjalnie stworzony dla femShep szczególnie renegade lepszego nie mogli chyba wybrać. Mogłabyś bardziej uzasadnić co Ci się w tym głosie nie podoba, pytam z ciekawości :)
Edit: No chyba, że mowa o polskiej no to zwracam honor większej szmiry nie mogli zrobić :P

PostNapisane: 29 mar 2015, 14:05 
Nałogowiec
Nałogowiec

@Dragon
Zaraz na wstępie przełączyłem na trudny poziom, żeby coś się działo, potem wróciłem na najłatwiejszy aby skrócić te męki :)

PostNapisane: 29 mar 2015, 14:09 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Warframe, Stellaris, czeka na MEA
Grałam na normalnym, ale w życiu mnie nic tak nie nudziło i irytowało. Po tej klapie, zastanawiałam się co mogą spiep***** w ME3. Mówiłam sobie, że ME i DA to dwa różne uniwersa i pewnie aż tak źle nie będzie, ale wciąż się boję podejść do DAI.

Polecam gierkę ;)

Shep: Ha!
Kasumi: Znalazłeś próbkę DNA?
Shep: Nie, kartę kredytową.

PostNapisane: 29 mar 2015, 14:12 
Nałogowiec
Nałogowiec

master_rpg, dragon

Oczywiście, że mówię o polskim dubbingu(powinnam doprecyzować).Jesli chodzi o angielski jest I D E A L N Y.
Dla mojej Shep lepszego nie wymarzyłabym sobie. :)

benio, dragon

Ale ta klapa DA 2 rzeczywiście miała miejsce w powszechnym odbiorze, czy po prostu wam ta gra nie podeszła?

Idealizm pragmatyczny w Mass Effect
Nazywam się Milijon - czyli Legion w Mass Effect

PostNapisane: 29 mar 2015, 14:16 
Nałogowiec
Nałogowiec

Dragon05 napisał(a):
Grałam na normalnym, ale w życiu mnie nic tak nie nudziło i irytowało. Po tej klapie, zastanawiałam się co mogą spiep***** w ME3. Mówiłam sobie, że ME i DA to dwa różne uniwersa i pewnie aż tak źle nie będzie, ale wciąż się boję podejść do DAI.

Na pewno nie uświadczysz już lokacji typu kopiuj/wklej, ale jeśli nie przepadasz za grami MMO to Inkwizycja raczej nie spełni twoich oczekiwań. Fabuła prosta jak konstrukcja cepa no i na dodatek krótka, jedynie towarzysze dają radę, ale Bio w tym przypadku jedzie cały czas na tych samych schematach, więc jeszcze działa to na ich korzyść.

@deus_cosma_deus Ufff to dobrze. Chociaż muszę trochę obronić panią Kunikowską, bo w dwójce Shep nie była tak tragiczna jak w jedynce, ale kwestie idealistki kompletnie mi nie pasowały do jej tonu głosu.
A Dragon Age 2 było po prostu klapą, jedyny duży plus tej gry to fabuła, gdzie w końcu zrezygnowano z wielkiego zagrożenia na skalę światową.

PostNapisane: 29 mar 2015, 14:20 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

W DA2 nie grałem zniechęcony właśnie takimi opiniami jak wasze ale myślę, że kiedyś się w końcu odważę. Ludzie Wasteland 2 też krytykują, a mnie się podobał. Obawiam się jednak, że macie rację, bo strasznie to uproszczone względem jedynki.
DA1 natomiast jest bardzo dobrą grą, tobie Deus, może jednak nie przypaść do gustu, bo świat tam przedstawiony jest tak naprawdę bardzo mroczny i krwawy (takie realne średnowiecze), moim zdaniem bardziej brutalny niż w Wiedźminie. Lecz z kolei w DA główny bohater ma dużo większą możliwość wyboru między czynieniem dobra/zła, a tego mi strasznie brakowało w Wiedźminie. Być może wolałbym Wiedźmina gdyby głównym bohaterem nie był Geralt, lecz jakiś całkiem inny wiedźmin, którego charakter mógłbym sam ukształtować. Dla mnie siła rpg leży w wolności wyboru.

Odnośnie Sheparda, to tak, to właśnie mój Shepard :)

Ostatnio edytowano 29 mar 2015, 14:25 przez Rooeender, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: 29 mar 2015, 14:23 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Warframe, Stellaris, czeka na MEA
@master_rpg,
pierwszy raz spotykam się z taką opinią. Wszyscy, z którymi rozmawiałam na temat DAI mówili, żeby brać i nie gadać, bo jest świetna. To samo słyszałam przy DA2, dlatego jestem taka sceptyczna.

@deus,
prawdopodobnie nasze własne odczucia. Większość osób polecało mi DA2 mówiąc, że skoro DAO mi się podobało to i to przejdę. Niestety, nigdy nie mogłam i nie mogę się zmusić do przejścia tego.

Polecam gierkę ;)

Shep: Ha!
Kasumi: Znalazłeś próbkę DNA?
Shep: Nie, kartę kredytową.

PostNapisane: 29 mar 2015, 14:25 
Nałogowiec
Nałogowiec

@ master_rpg
Moja postać wyciągnięta za krótkie klaczki z Parady Równości tak nie piszczy... ;)
Irytowało mnie to, ale ze ściąganiem tego dubbingu jest sporo zachodu, zatem w końcu jakos to przetrzymałam. Bardzo dobrze dobrali głos Arii, Liara ma głosik małej dziewczynki. Garrus- oki, Grunt-oki, Jack bardzo fajny głos. Miranda czasami te jej piskliwe krzyki też kroiły mi słuch. Lecz ogólnie właśnie poza Shep i Liarą ten polski dubbing nie był zły. Tylko te dwie postaci(na których nota bene zależało mi najbardziej) schrzanili fatalnym wyborem. ;)

Cytuj:
Dla mnie siła rpg leży w wolności wyboru.

Dla mnie również. Kreujemy postać i fabułę od początku do końca to jest właśnie to co pozwala mi się później z gł. bohaterem utożsamić. Co dano mi w dużej mierze w ME2 a zabrano w ME3.

Ostatnio edytowano 29 mar 2015, 14:30 przez deus_cosma_deus, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: 29 mar 2015, 14:28 
Nałogowiec
Nałogowiec

Rooeender napisał(a):
Być może wolałbym Wiedźmina gdyby głównym bohaterem nie był Geralt, lecz jakiś całkiem inny wiedźmin, którego charakter mógłbym sam ukształtować. Dla mnie siła rpg leży w wolności wyboru.

Wiedźmin bez Geralta toż to świętokradztwo ]:-> A na poważnie to nie wyobrażam sobie, aby grało się kompletnie nową postacią do tego stworzonym przez nas wiedźminem, gdzie fabularnie już rodzi to pewne nieścisłości. Z resztą nie mam nic przeciwko, aby redzi mieli jedną markę, gdzie jest narzucony hero(Wiedźmin) no i druga, gdzie masz wspomniany wolny wybór (Cybepunk 2077).
btw. Czekam na kontynuacje z Ciri ;)
deus_cosma_deus Słyszałem tylko Shepard, Jack i Mirandę no i sławnego Wrexa i najlepiej wypadła z tych wszystkich Jack, a najgorzej male Shepard, Boże oby nie wróciły koszmary ;(

PostNapisane: 29 mar 2015, 14:32 
Nałogowiec
Nałogowiec

A jeśli uśmiercą Geralta?Coś takiego na YT obiło mi się o uszy z rok temu. To, co wtedy? Koniec serii czy nowa seria z nowym herosem?

Serio maleShep jest jeszcze gorszy? Kaszanka. :D :D :D

Ostatnio edytowano 29 mar 2015, 14:36 przez deus_cosma_deus, łącznie edytowano 1 raz

Napisz wątekOdpowiedz Strona 58 z 123   [ Posty: 1228 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61 ... 123  Następna strona