Teraz jest 27 sty 2022, 09:14

Napisz wątekOdpowiedz Strona 8 z 34   [ Posty: 332 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 34  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Przedstaw Swojego Shepard'a
PostNapisane: 12 sie 2011, 22:28 
Status Widmo

Gra w: Skyrim, Mass Effect, AC, DA, Wiedźmin, Fallout
http://masseffect.wikia.com/wiki/PC_Cheats
Tu patrzaj :) Są kody i kody pancerzy.

Te zbroje z * to właśnie te "ukryte". :)

PostNapisane: 12 sie 2011, 22:31 
Status Widmo

Gra w: Mass Effect, DA, Wiedźmin, TES:Skyrim
Jutro sobie dokładnie przeczytam :)

Obrazek

PostNapisane: 12 sie 2011, 22:33 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Różne
roelka napisał(a):
Wzięłam się nareszcie za swojego pierwszego szturmowca ;) i nawet po polsku gram, eh.

Brawo, patriotyczne ruchy się w Tobie odzywają ;)
Tylko co to za szturmowiec z pistoletem ?
W ogóle mam taką zasadę - za każdym razem jak gram to posługuję się tylko jedną bronią, w przypadku szturmowca to oczywiście strzelba :P

PostNapisane: 12 sie 2011, 22:42 
Status Widmo

Pistolet jest również bardzo potrzebny, można załatwiać przeciwników z daleka. Poza tym jeśli się rozwinie go maksymalnie to jest bardzo skuteczny :) Strzelby używam głównie z bliskich odległości, szczególnie wtedy jak chmara zombie na mnie leci :P Obie bronie są bardzo przydatne :) Dlatego właśnie uwielbiam Szturmowca - jest dobry na każdą odległość ^^

Heh, akurat patriotyzm do tego nic nie ma ^^ Akurat seria ME jest dość słabo zdubbingowana, choć część pierwsze jest zrobiona troszkę lepiej. Przynajmniej da się słuchać głosów Sheparda :P

Obrazek

PostNapisane: 12 sie 2011, 23:05 
Nałogowiec
Nałogowiec

Luelle napisał(a):
Pistolet jest również bardzo potrzebny, można załatwiać przeciwników z daleka. Poza tym jeśli się rozwinie go maksymalnie to jest bardzo skuteczny :) Strzelby używam głównie z bliskich odległości, szczególnie wtedy jak chmara zombie na mnie leci :P Obie bronie są bardzo przydatne :) Dlatego właśnie uwielbiam Szturmowca - jest dobry na każdą odległość ^^

Strzelba rozwinięta + jej dobry egzemplarz i też jest dobra na każdą odległość. A pistolet to jest dla Adeptów, Strażników i Inżynierów :P

Cytuj:
Heh, akurat patriotyzm do tego nic nie ma ^^

A właśnie, że ma - woli się słuchać rodzimych głosów, nawet jeżeli "słabsze" niż angielskie.

Cytuj:
Akurat seria ME jest dość słabo zdubbingowana, choć część pierwsze jest zrobiona troszkę lepiej. Przynajmniej da się słuchać głosów Sheparda :P

Wtf ? A nie odwrotnie ?
Obie części są bardzo dobrze zdubbingowane, tylko w pierwszej Shepard leży, a Kaidan nie błyszczy.

PostNapisane: 12 sie 2011, 23:11 
Status Widmo

Mój drogi, strzelby są na bliskie odległości ^^ A pistolety nie są tylko dla Adeptów itp. Są również bardzo skuteczne dla Szturmowców :)

A mnie nie obchodzi, że to są polskie głosy. Wolę słuchać lepszej wersji niż gorszej. Poza tym w graniu z polskim dubbingiem i tak nie ma żadnego patriotyzmu. Patriotyzm to zupełnie inna rzecz i nie ma co jej łączyć z grami.

Nie!! To w dwójce głos Sheparda i Shepard jest tragiczny! TRAGICZNY! Nie byłam w stanie go słuchać :/ W jedynkę jestem w stanie grać po polsku, ale w ME2 to jakiś koszmar :/ Oczywiście, nie wszystkie głosy są złe. Ale jeśli główna postać ma koszmarny głos to cała gra traci urok... W jedynce to głównie w polskiej wersji głos Kaidana niezbyt dobrali... Resztę da się przeżyć.

Obrazek

PostNapisane: 12 sie 2011, 23:17 
Status Widmo

Gra w: Skyrim, Mass Effect, AC, DA, Wiedźmin, Fallout
Zgadzam się z Luelle, głos Shep w dwójce jest okropny. Gram teraz po polsku, ponieważ wersję angielską znam już na pamięć.

Czy to źle o mnie świadczy, że nawet grając szturmowcem i tak zamierzam biegać z ukochanym karabinem snajperskim XD

PostNapisane: 12 sie 2011, 23:24 
Nałogowiec
Nałogowiec

Luelle napisał(a):
Mój drogi, strzelby są na bliskie odległości ^^ A pistolety nie są tylko dla Adeptów itp. Są również bardzo skuteczne dla Szturmowców :)

Ale wyobrażasz sobie szturmowca bez strzelby ? A jak mówiłem, najlepiej jednej broni używać :P
Te lepsze strzelby są równie dobre na dalekie odleglości, szczególnie że po jednym przejściu na 50 poziomie i z milionem kredytów mamy już najlepszy egzemplarz, równie skuteczny na dalsze dystanse co karabin szturmowy albo pistolet ;)

Cytuj:
A mnie nie obchodzi, że to są polskie głosy. Wolę słuchać lepszej wersji niż gorszej. Poza tym w graniu z polskim dubbingiem i tak nie ma żadnego patriotyzmu. Patriotyzm to zupełnie inna rzecz i nie ma co jej łączyć z grami.

Dobra, to umiłowanie rodzimego języka . Pasuje ? :P
Widzisz, "lepsza" i "gorsza" wersja to już kwestia gustu...

Cytuj:
Nie!! To w dwójce głos Sheparda i Shepard jest tragiczny! TRAGICZNY! Nie byłam w stanie go słuchać :/ W jedynkę jestem w stanie grać po polsku, ale w ME2 to jakiś koszmar :/ Oczywiście, nie wszystkie głosy są złe. Ale jeśli główna postać ma koszmarny głos to cała gra traci urok... W jedynce to głównie w polskiej wersji głos Kaidana niezbyt dobrali... Resztę da się przeżyć.

To jesteś w mniejszości chyba :P Większość twierdzi, że to w jedynce Shepard jet drętwy jak kłoda. No chyba, że kobieta-Shepard jest lepsza, ale to się nie wypowiem.
W dwójce wreszcie aktor GRA postać, a nie czyta kwestie. Pani komandor też słuchałem i stara dobra Triss także spisała się dobrze. Ale widzisz, mimo że nie cierpię głosu Sheparda z jedynki to i tak gram na polskim dubbingu. Nawet go specjalnie ściągnąłem, bo miałem angielską wersję gry :P

PostNapisane: 12 sie 2011, 23:55 
Status Widmo

Ależ ja nie napisałam, że Szturmowiec ma być bez strzelby ^^ Ja używam w jedynce obu broni w zależności od tego jaka teraz jest mi potrzebna :)

No co ty, jesteś pierwszą znaną mi osobą, która twierdzi, ze dubbing w ME2 jest lepszy ^^
W dwójce głosy są koszmarnie drętwe, a Kunikowska kompletnie nie pasuje na Shepard. Jej głos jest zbyt... "mamowaty". Kojarzy mi się tylko z kreskówek :P W Wieśku też mi nie pasuje na Triss. Poza tym nie lubię jej głosu :P Jest irytujący :P Nowicki też kiepsko gra, mam wrażenie jakby odczytywał swoje kwestie z kartki, bez emocji. Bez wątpienia Jennifer Hale i Mark Meer są rewelacyjni jako "Shepardzi", ale u mnie Hale i tak wygrywa - po prostu kocham głos tej kobiety :)

Obrazek

PostNapisane: 13 sie 2011, 11:17 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: DA,ME,LiS,TWD,OW,CS
Ja tam się zgadzam z Dogiem ze dubbing w ME 2 jest lepszy :P
PS:Tak ogólnie zrobiliście tu temat Dubbing Polski chyba ze się myle :)

Napisz wątekOdpowiedz Strona 8 z 34   [ Posty: 332 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 34  Następna strona