Teraz jest 21 sty 2022, 23:18

Napisz wątekOdpowiedz Strona 67 z 120   [ Posty: 1194 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70 ... 120  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Filmiki i twórczość fanów
PostNapisane: 01 wrz 2012, 17:37 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Gra w: Bioshock Infinite
http://www.youtube.com/watch?list=PL4B819FEC50A6A7E5&v=17sMqAjcmMI&feature=player_detailpage

Świetnie zrobiony filmik. Mogę go oglądać cały czas.

"Opowieść to nie maszyna, nie działa na rozkaz. Ona żyje własnym życiem. Zmień jeden element, a uruchomisz łańcuch zdarzeń, które ogarną całe fabułę. Wystarczy jedna rysa i cała magia znika. Historia umiera."
- Alan Wake

PostNapisane: 01 wrz 2012, 20:15 
Fechmistrz krzyżaka
Fechmistrz krzyżaka

Gra w: ME-trylogia, CoD, KotOR
Proszę, potraktujcie mnie ulgowo, gdyż jest to moja taka pierwsza poważniejsza opowiastka. Nie chcę skończyć na prologu :P . Aha, i nie zmylcie się tym, że jest tu Shepard. To, że mamy go obecnego, nie oznacza, że będzie grał aż tak główne skrzypce ;p.

Na korytarzu panował chaos. Z niezliczonej ilości drzwi wyłaniały się postacie po to, żeby szybko pobiec, i zniknąć w następnych przejściach. Wszyscy po drodze mijali nosze, na których go niesiono. Zrozumiałe było, że w takiej sytuacji słyszał wiele głośnych i niezrozumiałych rozmów, ale jeden z głosów wydawał się całkowicie jasny i dobiegał jednocześnie jakby ze wszystkich stron, ale jego centrum zdawało się być w jego głowie.
-Shepard! Shepard!-no tak, w końcu sobie przypomniał, jak się nazywa. Dobrze, że chociaż tyle. Kiedy tak słuchał tych nawoływań, zdał sobie sprawę, że z holu przeniósł się w jakieś dziwne miejsce o granatowych odcieniach z, nieosiągalnymi dla wzroku, ścianami.
-Gdzie ja jestem? Kto mnie wołał?-zażądał odpowiedzi i nagle zobaczył przed sobą postać-kobietę w fartuchu naukowca o ciemnych włosach i oczach i pulchnej twarzy. Znał na pewno kogoś takiego. W końcu sobie przypomniał:
-Ann? Doktor Ann Bryson? To ty? Co tutaj robisz?
-Mylisz się, to nie ona. Zauważyliśmy, że potrzebujesz nieco rozjaśnienia, bo uległeś znacznym obrażeniom w wybuchu. My jesteśmy, tak jak nas nazwaliście, Lewiatanem, tym, którego przekonałeś do udziału w wojnie. Znajdujesz się teraz w naszym umysłowym wymiarze, tworzymy swojego rodzaju więź z twoją psychiką. Ową więź nawiązaliśmy podczas spotkania z tobą. -przedstawił się i nieco wyjaśnił sytuację, ale nie dał dojść do głosu Shepardowi i kontynuował dalej-Zniszczyłeś Żniwiarzy, to prawda, ale to nie jest koniec wojny, czuję to. Indoktrynacja powróci wraz z ideologią Żniwiarzy. Dziedzictwo Katalizatora, choć kruche, ale przetrwało.
-Co masz na myśli? Kompletnie cię nie rozumiem.-zdziwił się komandor.
-Nie ufaj nikomu ze swojego bliskiego otoczenia. Zostaną zindoktrynowani przez artefakty, które kiedyś zbierałeś dla Hacketta. To od niego się zacznie, a raczej, już zaczęło.
-Jak to możliwe? Przecież zniszczyłem Żniwiarzy, a co za tym idzie-ich wpływ zniknął. To co mówisz nie ma sensu. Czyżbyś starał się mnie zwrócić przeciwko nim? Przeciwko przyjaciołom i sojusznikom? W końcu nie pałałeś miłością do wszelkiego życia, kiedy się spotkaliśmy. Równie dobrze mogłaby to być twoja intryga.
Lewiatan zignorował oskarżenie komandora i ciągnął dalej, wykorzystując wyimaginowaną powłokę dr. Ann Bryson.
-Artefakty były ściśle pilnowane przez naukowców oraz odpowiednio chronione i z tego powodu nie dosięgło ich zniszczenie.
Shepard postanowił nie kontynuować oszczerstw względem Leviathana. O wszystkim postanowił się dowiedzieć się sam, kiedy dojdzie do zdrowia. Stwierdził, że warto byłoby poznać wersję potomka pradawnej rasy, która żyła eony temu i zapytał:
-Skąd to wiesz?
-Przysłaliśmy swoich zindoktrynowanych do waszego przywódcy. Pomagali oni zarówno w bitwie naziemnej, jak i na statkach. Artefakty znajdowały się na okręcie dowodzonym przez Hacketta. Kiedy Żniwiarze zostali zniszczeni na wskutek twojej decyzji, odkryliśmy je, ale było za późno, ponieważ admirał rozkazał swoim ludziom powstrzymać nasze marionetki. Było ich za wielu, żebyśmy zdążyli zdziałać cokolwiek. Sami nie możemy działać. Mamy inne zadanie-musimy opuścić głębię i udać się na planetę Klencory, ponieważ wyczuwamy je.
-Wyczuwasz? Kogo wyczuwasz?
-Maszyny. Te które były zagrożeniem dla podległych nam ras. Kiedy Żniwiarze zniknęli, przebudziły się, a przynajmniej część z nich. Do tej pory były w stanie czuwania. Prawdopodobnie cały czas czekały tylko na definitywny koniec Żniwiarzy. Teraz, kiedy ci zostali zniszczeni, maszyny mogą powrócić i zabijać. Widzieliśmy ich przebudzenie poprzez nasze okna na świat, które, nadal nie rozumiemy czemu, określacie ogólnie „artefaktami”
-Zaraz, nic z tego nie rozumiem. Skąd nagle te maszyny?-oburzył się Shepard.
-Wkrótce wszystko zrozumie-
-Szybko! Podajcie mu lek! Zaraz go stracimy!-usłyszał nagle głos jakiegoś salarianina. Okazało się, że znowu się przeniósł. Tym razem znajdował się na łóżku w jakimś brudnym i zaciemnionym pokoju.
-Aktywność jego mózgu drastycznie wzrosła, jakby miał fazę REM, a potem spadła!-tym razem autorką słów była asari. Poczuł, jak coś go kłuje w rękę, a potem była już tylko ciemność…

P.S. Pisałem to z 15-20 minut, więc jakby coś, to możecie mi wytknąć babole do poprawy :P .

PostNapisane: 08 wrz 2012, 11:52 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Gra w: Skyrim, Mass Effect 3, Call of Duty Modern Warfare 3, Battlefield 3, Dead Space 2
http://www.youtube.com/watch?v=XiTKHVjf98A

PostNapisane: 09 wrz 2012, 10:50 
Nałogowiec
Nałogowiec

Obejrzałam sobie dzisiaj ten filmik: http://www.youtube.com/watch?v=LENKYjOC ... el&list=UL
ME3 to prawdziwy wyciskacz łez ;( Ciekawe ile lat minie zanim znowu powstanie gra, która będzie budziła aż takie emocje. Chociaż możliwe że nigdy. I nie będę miała z tym problemu, o ile za kilkadziesiąt lat dalej będzie się dało odpalić trylogię ME. W między czasie odpalam ME3 po raz piąty.

PostNapisane: 11 wrz 2012, 09:59 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Gra w: Mass Effect (wszystkie)
Teraz wersja ze wszystkimi, Shepard kobieta będzie potem.
http://adiera1.deviantart.com/art/Mass- ... -326571906

PostNapisane: 12 wrz 2012, 16:21 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Gra w: Warcaby :D
hermiona15, no już bez takiego pesymizmu. Miejmy nadzieję, że dostaniemy jeszcze w swoje łapki serię, przy której będzie nam towarzyszyć cała gama emocji :'D Cudny ten franvid, świetne kolory i muzyka. Soundtracki Hansa Zimmera zawsze potrafią mnie doprowadzić do wzruszenia. A już łączenie ich z ME... Cudowne c: Teraz tylko smutno mi się robi. Jak tak dalej pójdzie, odpalę ME i będę grać one more time.

PostNapisane: 12 wrz 2012, 20:15 
Nałogowiec
Nałogowiec

Oj chciałabym, ale nigdy nie grałam w tak poruszającą serię gier a gram od czasów Pegazusa (niby nie dużo, ale też nie mało). Jeśli BW przestanie zaniżać loty, to możliwe że z ich studia wyjdzie kolejna taka gra. Ale to zależy od ludzi których BW ma od fabuły i niestety od EA.
Tak czy siak zawszę będę mogła wrócić do Shepard, Liary i reszty zgrai :)

PostNapisane: 12 wrz 2012, 20:20 
Status Widmo

Gra w: Seria Assassins Creed,
Zawsze możemy mieć nadzieje że amerykański rynek zdominują gracze z głową na karku. Dla których sam gameplay jest tylko dodatkiem do świetnej wielowątkowej historii. :)

To smutne że obecnie developerom bardziej opłaca się robić kolejne części Modern Warferów

Sesje RPG - Początkujący Gawędziarz

Kanał na YouTube, Gry, Dragon Ball i Ciekawostki

PostNapisane: 12 wrz 2012, 20:30 
Nałogowiec
Nałogowiec

A chyba jeszcze smutniejsze jest to, że tak wiele graczy je kupuje (jeśli się nie mylę to coś koło 10 milionów). Ja moją przygodę z Call of Duty skończyłam na tej starej dwójce z chyba 2004 roku. Potem przerzuciłam się na gry strategiczne i RPG. I nie żałuję, z oczywistych przyczyn :)

PostNapisane: 13 wrz 2012, 16:42 
Nałogowiec
Nałogowiec

2005, ale to tylko gwoli ścisłości :)

Fan page Status Widmo --> https://www.facebook.com/StatusWidmo

tumblr Status Widmo --> http://statuswidmo.tumblr.com

Napisz wątekOdpowiedz Strona 67 z 120   [ Posty: 1194 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70 ... 120  Następna strona