Teraz jest 27 sty 2022, 08:32

Napisz wątekOdpowiedz Strona 2 z 60   [ Posty: 591 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 60  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Dyskusja o Polskim Dubbingu w ME
PostNapisane: 13 sie 2011, 15:44 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Różne
Luelle napisał(a):
Całkowicie cię popieram :) Bolało mnie to, co zrobili z Wrexem w ME1.

A nie bolało, że zmienili to w dwójce...
Nie wiem, co Wy tak się czepiacie tego Wrexa. Przekleństwa tylko dodają mu uroku, pasują do niego. Jakby Ashley, Kaidan czy Garrus mieli takie słownictwo to wtedy rozumiem oburzenie. Ale ja sobie nie wyobrażałem innego Wrexa, i pod tym względem dwójka mnie zawiodła :/ Właśnie przez takich narzekaczy... skoro i tak gracie w kinową wersję, to po co narzekać na polskiego Wrexa ? Wilk był syty i owca cała. A tak to nie odczuwam już takiej chęci słuchania Wrexa :/
Dlaczego nie dali bluzgów w ang. wersji ? Głupie pytanie. Porównajcie sobie angielskie i polskie przekleństwa... Tych pierwszych jest mało i mogą się podobać co najwyżej anglikom/amerykanom. Polskie bluzgi to poezja ;) Ale, jak powiedziałem - w odpowiednich ustach.

Cytuj:
Dlatego mam nadzieję, że w ME3 będzie możliwość wyboru dubbingu, dzięki czemu wszyscy będą szczęśliwi :)

Ja też ;) Niestety, przez DA 2 obawiam się o polski dubbing w ME 3... :/

Cytuj:
Cieszę się, że są tacy ludzie .
A co do pełnej polskiej ME 3. Ja mam wątpliwości czy w ogóle ją zrobią. Patrząc po Dragon Age'u II myślę, że w ME 3 może być tylko kinowa wersja. No i dobrze, może nie będzie takich problemów jak przy ME 2, że żeby włączyć kinową trzeba grzebać w plikach.

No i to egoistyczne podejście trochę :P Żebyś nie musiał grzebać w plikach niech zrobią możliwość wyboru. Ale nie, żeby nie było w ogóle polskiego dubbingu, bo wielu osobom się podoba...

PostNapisane: 13 sie 2011, 16:06 
Mistrz pada
Mistrz pada

Cytuj:
No i to egoistyczne podejście trochę :P Żebyś nie musiał grzebać w plikach niech zrobią możliwość wyboru. Ale nie, żeby nie było w ogóle polskiego dubbingu, bo wielu osobom się podoba...

Oj tam, oj tam. Nie widziałeś mojego posta o moim Shepardzie? 100% Idealista. Więc nie gadaj mi tu o egoizmie :D.
A tak na serio. No fakt, źle to trochę napisałem. Ale jednak w przypadku ME 2 to My, ci którzy wolimy wersję kinową byliśmy trochę pokrzywdzeni, bo nie powinno być tak, że aby włączyć kinówkę trzeba grzebać w plikach. Natomiast z drugiej strony, jeżeli w ME 3 nie byłoby pełnej polskiej wersji to znowu Wy, ci którzy wolicie pełne wersje PL bylibyście pokrzywdzeni.Więc najlepiej by było jakby dali możliwość wyboru to wszyscy byliby zadowoleni i byłby git. Wracając jeszcze do Wrexa.
Cytuj:
Przekleństwa tylko dodają mu uroku, pasują do niego.

No ja uważam kompletnie na odwrót. Według mnie przekleństwa nijak do niego pasują. Ale o tym nie ma raczej sensu dyskutować. Jak już pisałem wcześniej: Komuś się podoba pełna wersja PL? Nic mi do tego. Każdy ma swój gust i należy się mu szacunek.
Poza tym, może lepiej byłoby założyć osobny temat co do polskiej wersji Mass Effectów a nie dyskutować o tym w temacie, w którym mamy przedstawiać własnego Sheparda?

CD-Action - Profil

PostNapisane: 13 sie 2011, 16:15 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: DA,ME,LiS,TWD,OW,CS
A ja teraz odejdę od tematu bo mnie wkurza te wasze narzekanie na dubbing.I to przez takich jak wy co narzekacie cały czas mamy coraz mnie gier z dubbingiem.Przez nas nie było polskiego dubbingu w DA 2 i przez nas może nie być też polskiego dubbingu w ME 3 więc się zastanówcie ...
PS:Mówiąc nas mam na myśli polaków

PostNapisane: 13 sie 2011, 16:21 
Status Widmo

Gra w: Thief, DA, ME, Black Mirror, AC, Deus Ex
Ja zgadzam się z Luelle i Pafcio. Nie widzę powodu dla którego Wrex miałby rzucać na prawo i lewo łaciną nieklasyczną. Przekleństwa mi zwyczajnie do niego nie pasują, jasne każdemu się czasem wymsknie, ale nie tak notorycznie jak w polskiej wersji językowej. Wrex nie był podrzędnym zbirem, żeby tak język kaleczyć:P

Status Widmo

Tytuł: Dyskusja o Polskim Dubbingu w ME
PostNapisane: 13 sie 2011, 16:26 
Nałogowiec
Nałogowiec

Przeniosłem tu posty o Dubbingu z innego tematu teraz tu rozmawiamy o polskiej lokalizacji

Tytuł: Re: Re: Dyskusja o Polskim Dubbingu w ME
PostNapisane: 13 sie 2011, 16:37 
Status Widmo

Gra w: Mass Effect, DA, Wiedźmin, TES:Skyrim
Chcę jednak by popatrzyli trochę na fanów. Niektórzy chcą dubbingu, inni nie. Dlatego trzeba zadowolić wszystkich :) To chyba nie jest trudne, prawda? To nie jest jakaś skomplikowana operacja dla takich fachowców z EA (choć po niewydaniu najważniejszych DLC do ME2 straszni w nich zwątpiłam :P).

Obrazek

PostNapisane: 13 sie 2011, 16:43 
Nałogowiec
Nałogowiec

Najlepiej to niech nie robią ani wersji kinowej ani dubbingu po Polsku to wtedy będziecie płakać zeby wróciła polska wersja :P

PostNapisane: 13 sie 2011, 16:44 
Status Widmo

Wtedy to mi będzie wszystko jedno, bo dobrze znam angielski :P

Obrazek

PostNapisane: 13 sie 2011, 16:54 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Różne
Luelle napisał(a):

Tu nie chodzi o samą znajomość angielskiego... no, chyba że w Twoim odczuciu :P

Damix22 napisał(a):
A ja teraz odejdę od tematu bo mnie wkurza te wasze narzekanie na dubbing.I to przez takich jak wy co narzekacie cały czas mamy coraz mnie gier z dubbingiem.Przez nas nie było polskiego dubbingu w DA 2 i przez nas może nie być też polskiego dubbingu w ME 3 więc się zastanówcie ...

100 % zgody! Mnie też to niesamowicie irytuje, zwłaszcza, że dubbingi nie są nawet w połowie tak złe, jak piszą. Najczęściej jest to wynik grania w wersję oryginalną jako pierwszą albo zwykłego marudzenia :P Mass Effect 2 był nominowany do Dubbingu Roku przez serwis dubscore, a to o czymś świadczy (btw, także Kunikowska to roli pierwszoplanowej kobiecej).

@Daimonion
Uważam, że bardziej jednak by byli fani polskiego dubbingu pokrzywdzeni. Bo w plikach może byście musieli szperać, ale wyszperać by się dało te angielskie głosy. A jak nie zrobią polskiego dubbingu, to przecież sami chyba nie nagramy ? :D
Damix by się nadawał na Jacoba :]

PostNapisane: 13 sie 2011, 16:58 
Status Widmo

Dog0Lord napisał(a):
Luelle napisał(a):

Tu nie chodzi o samą znajomość angielskiego... no, chyba że w Twoim odczuciu :P

Damix22 napisał(a):

100 % zgody! Mnie też to niesamowicie irytuje, zwłaszcza, że dubbingi nie są nawet w połowie tak złe, jak piszą. Najczęściej jest to wynik grania w wersję oryginalną jako pierwszą albo zwykłego marudzenia :P Mass Effect 2 był nominowany do Dubbingu Roku przez serwis dubscore, a to o czymś świadczy (btw, także Kunikowska to roli pierwszoplanowej kobiecej).

@Daimonion
Uważam, że bardziej jednak by byli fani polskiego dubbingu pokrzywdzeni. Bo w plikach może byście musieli szperać, ale wyszperać by się dało te angielskie głosy. A jak nie zrobią polskiego dubbingu, to przecież sami chyba nie nagramy ? :D
Damix by się nadawał na Jacoba :]

A nie rozumiecie, ze przez takich ludzi jak wy musimy słuchać często słabego dubbingu polskiego?
Ja nie mówię, zę Kunikowska jest złą aktorką, ale jej głos kompletnie nie pasuje do Shepard! W ogóle! To jakaś tragedia. Jak mówiłam - brzmi jak mamusia, która ma gromadkę dzieci (czyli towarzyszy) i nie jest badassem :/
I wyobraź sobie, że to dla nas nie jest jakaś przyjemność grzebać w plikach, bo przez to np jedno zadanie nie chce mi się skończyć (zrobił się bug) :/
Dlatego, jak mówiłam - dystrybutorzy powinni pomyśleć o obu typach graczy. Nie wszyscy chcą polski dubbing, nie wszyscy angielski. Dlatego powinny być oba i każdy będzie szczęśliwy.

Obrazek

Napisz wątekOdpowiedz Strona 2 z 60   [ Posty: 591 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 60  Następna strona