Teraz jest 23 sty 2022, 00:48

Napisz wątekOdpowiedz Strona 56 z 91   [ Posty: 905 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59 ... 91  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Luźny Wątek
PostNapisane: 04 sty 2012, 19:14 
Status Widmo

Gra w: greu :P
Ech nie wiem czy taki "hejt". Filmiki "w pięć sekund" mają dosyć żartobliwe podejście do tego co przedstawiają. Tu moim zdaniem podsumowano dobrze - gadanie/walka/gadanie/walka/gadanie... no jak każdy cRPG :P.

Ach, mi się akurat DA2 podobał - mimo swoich wad.

PostNapisane: 04 sty 2012, 19:21 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Serie:Dragon Age,Wiedźmin,Mass Effect,Gothic,Mount and Blade Warband
No własnie mi też drugi Dragon Age się podobał, mimo siedzenia tylko w jednym mieście,co moim zdaniem jest jedną z nielicznych wad tego tytułu....Hejtowanie miałem w myślach,kiedy czytałem komentarze oburzonych angielskich graczy pod tym filmikiem,które są zresztą prawie pod każdym filmikiem o DA 2.....Sam filmik...Gdy obejrzałem ten cykl " w pięc sekund" jeszcze o innych grach,to nawet można się uśmiać przy oglądaniu....( Mam nadzieję że parę zdań o DA,w luznym wątku Mass Effect nie jest karalne ? :D)

" Mieć orena,i nie mieć orena...to aż dwa oreny...."
Geralt z Rivii

PostNapisane: 04 sty 2012, 19:30 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: DA,ME,LiS,TWD,OW,CS
Niee ;)
Mi się też DA 2 podobał, tylko szkoda ze zaniedbali niektóre rzeczy np.powtarzające się lokacje

PostNapisane: 04 sty 2012, 19:39 
Status Widmo

Gra w: Mass Effect, DA, Wiedźmin, TES:Skyrim
A mi się DA2 bardzo nie podobał. Zawiodłam się po rewelacyjnym Origins. Ostatnio próbowałam grę przejść drugi raz, ale nie dałam rady, bo mnie zanudzała strasznie. Mam nadzieję, że DA3 nie będzie takim chłamem.

Obrazek

PostNapisane: 04 sty 2012, 19:52 
Status Widmo

Gra w: greu :P
No jeśli się nie będą tym razem śpieszyć (DA2 zrobiono w jakieś 1 i pół roku... a to zdecydowanie za mało czasu), to sądzę że DA3 będzie miażdżyć ^^. Może nawet dorówna serii ME :P.

PostNapisane: 04 sty 2012, 19:55 
Mistrz pada
Mistrz pada

Mi tam też się DA II podobał, co prawda byłem nim rozczarowany, spodziewałem się dużo lepszej gry. No ale i tak grało mi się w niego przyjemnie :)

CD-Action - Profil

PostNapisane: 04 sty 2012, 20:04 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gdyby druga część miała być taka sama jak jedynka,czyli Plaga, Szary Strażnik,Plaga,Straznik....W dwójce mamy natomiast odrębną historię,pokazującą że w Thedas nie są wyłacznie same pomioty,ale także inne problemy.....Świetne postacie pierwszo i drugoplanowe,doskonała muzyka między innymi Rogue Heart które słyszymy w napisach końcowych,ciekawy sposób narracji w postaci opowiadań Varrika,jednego z towarzyszy głownego bohatera....Dynamiczniejsza walka,nareszcie wojownik z dwuręcznym walczył szybko i nie odst epował od reszty.....Mnie wciągnęła dwójka tak samo jak jedynka ,i obie części uważam za niezwykłe i warte zagrania :)
PS Mass Effect i Dragon Age uważam za tak samo dobre serie,i nie ma co ich porównywac, są przecież w zupełnie innym klimacie i ogólnym rysie fabularnym :)

Geralt z Rivii

PostNapisane: 04 sty 2012, 20:49 
Status Widmo

Gra w: Mass Effect, DA, Wiedźmin, TES:Skyrim
Nie mówię, że DA2 powinno mieć taką samą historię jak Origins. To byłoby bez sensu. Ale nie ukrywam, że fabuła DA2 nieźle mnie znudziła. Była baaardzo nierówna i po prostu nie wciągnęła mnie tak, jak historia w jedynce. Ponadto nie mogłam patrzeć na tą okropną grafikę i scenerię robioną na zasadzie kopiuj-wklej. Mam nadzieję, że w trójce wymyślą coś ciekawszego niż nudny wątek sporu templariuszy i magów. Mi osobiście fabuła się nie spodobała.

Obrazek

PostNapisane: 04 sty 2012, 21:00 
Nałogowiec
Nałogowiec

Tak, jaskinie ciągle o tym samym wystroju to raczej przesada,w Skyrimie mamy ich na przykład,nieskonczonośc, a większośc w miare się wyróżnia, a w DA 2 .....Po zakonczeniu dwójki własnie widać, ze to walka między templarami a magami będzie jedną z wazniejszych osi fabuły..Mi własnie przeciwnie,ten watek bardzo się spodobał,a widok Leliany wyruszjącą razem z Poszukiwaczką Zakonu,aby znalezc i wyjaśnić tajemnicze ulotnienie się Strażnika i Hawke'a,tylko zwiekszył moją niecierpliwość na trzecią częśc...Niech się jednak z nią nie spieszą,niech zrobią tak powalającą grę,aby zachwyciła każdego....Takie moja refleksja...Wszystkie wiele dobrych serii gier powoli zmierza ku zakonczeniu...Zaraz wyjdzie Mass Effect 3, kończący historię Sheparda,trzecia część Wiedzmina i Dragon Age też pewnie zakończy przygody bohaterów .....

Geralt z Rivii

PostNapisane: 04 sty 2012, 21:20 
Nałogowiec
Nałogowiec

Niestety, wszystko co dobre szybko się kończy :| Ale cieszmy się póki co przedsmakiem ME 3 i DA 3 i tym że czekają nas dłuuuuugie godziny, dni i tygodnie poznawania tych wspaniałych historii :)

Fan page Status Widmo --> https://www.facebook.com/StatusWidmo

tumblr Status Widmo --> http://statuswidmo.tumblr.com

Napisz wątekOdpowiedz Strona 56 z 91   [ Posty: 905 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59 ... 91  Następna strona