Teraz jest 28 sty 2022, 09:30

Napisz wątekOdpowiedz Strona 58 z 91   [ Posty: 905 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61 ... 91  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Luźny Wątek
PostNapisane: 05 sty 2012, 12:46 
Fechmistrz krzyżaka
Fechmistrz krzyżaka

Tym mechem w cutscence mnie rozwaliłeś :P Nie sposób polemizować.
Nie mówię, że brak paska idealizmu jest zły (vide: Wiedźmin czy Alpha Protocol). Po prostu w tym konkretnym przypadku coś mi nie grało. Być może lepiej sprawdziłaby się wolność wyboru, ale jednak w ramach jakichś ograniczeń (typu: lejemy wiewiórki w banku Vivaldich, więc potem nie możemy stanąć po ich stronie w Odmętach). Albo też zwiększyć intensywność reakcji reszty świata na nasze poczynania (bo co tak naprawdę zrobił nam ten strażnik na początku, jeśli zabiliśmy głodnego więźnia? Spodziewałem się większych konsekwencji, skoro zabijam sobie jakby nigdy nic).
Z "Neverwinter" problem jest taki, jak z całym uniwersum Zapomnianych Krain - czyli Wizards of The Coast, którzy mają do niego prawa i koniec pieśni. Szkoda.
Zgadzam się też, że jedynka była marna (a jak na standardy BioWare to już wyjątkowo marna).
A skoro o BioWare mowa, to mogliby wrócić do Jade Empire. Różne plotki słyszałem na ten temat, ale wygląda na to, że póki co też nie ma co robić sobie nadziei.
NOLF naprawdę polecam (ale jedynkę, dwójka - moim zdaniem - nie sprostała zadaniu). Grafika może przestarzała, ale klimat dosłownie wylewa się z monitora. I momentami jest autentycznie śmiesznie.

PostNapisane: 05 sty 2012, 13:07 
Status Widmo

Gra w: greu :P
Cytuj:
Z "Neverwinter" problem jest taki, jak z całym uniwersum Zapomnianych Krain - czyli Wizards of The Coast, którzy mają do niego prawa i koniec pieśni. Szkoda.

Atari posiada prawa do tworzenia gier na bazie marki Neverwinter, ale niestety zamiast zlecić zrobienie nowego NWN Obsidianowi, postanowili sklecić coś co nazywa się po prostu "Neverwinter" - początkowo miał być to hack 'n slash nastawiony na tryb kooperacji, ale ostatecznie projekt zszedł na MMO w modelu "free2play" (albo jak kto woli "pay2win" :P). Czyli w skrócie: nic godnego uwagi.

Cytuj:
A skoro o BioWare mowa, to mogliby wrócić do Jade Empire. Różne plotki słyszałem na ten temat, ale wygląda na to, że póki co też nie ma co robić sobie nadziei.

Ekipa od ME na pewno zajmie się jakimś nowym projektem po skończeniu ME3. I też bym chciał żeby to był nowy Jade Empire. Gra miała świetny klimat, interesującą fabułę i towarzyszy pokręconych (pozytywnie) niczym z jakiegoś japońskiego RPGie. Dodać do tego "filmowy" system dialogów niczym z serii ME, możliwość zarządzania drużyną, sensowny rozwój postaci, jakiś system ekwipunku, no i możliwość zabrania ze sobą więcej niż jednego towarzysza do wspierania nas w czasie walki (tak - dobrze widzicie, ME2 wcale nie było najbardziej uproszczoną pod względem RPGowym grą BW) i mielibyśmy świetnego nowego JE. Czy taki kiedyś powstanie... może, BioWare wyraziło już chęć powrotu do tej marki, ale czy powrócą? Oby.

PostNapisane: 05 sty 2012, 15:33 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Serie:Dragon Age,Wiedźmin,Mass Effect,Gothic,Mount and Blade Warband
A ja polecam starego wymiatacza Duke'a Nukema :) Mówię o części Duke Nukem 3D z 1996 roku . Zabawny głowny bohater,grafika miodzio jak na połowę lat 90-tych, i naprawdę kawał dobrej zabawy :) ....Duke Nukem Forever z 2011,juz nie trzyma takiego poziomu jak poprzednik z 1996, ale także mozna fajnie się bawić, słuchając kozackich tekstów Duke'a i walcząc z obcymi najprzerózniejszych gatunków :)

" Mieć orena,i nie mieć orena...to aż dwa oreny...."
Geralt z Rivii

PostNapisane: 05 sty 2012, 15:51 
Status Widmo

Tak DN3D to była przyjemna strzelanka - niestety Forever to taki mały potworek, zbyt długi okres produkcji nie przysłużył się tej grze zbyt dobrze, kilka zmian silnika gry, kilka zmian koncepcji, aż w końcu zmiana producenta i wyszło co wyszło: połączenie tego co najgorsze w starych FPS-ch z tym co najgorsze w nowych FPS-ach.

Nawet komandor Shepard nie zdoła uratować nowego Duke'a :P
http://www.youtube.com/watch?v=rwE1BK-KNL4

PostNapisane: 05 sty 2012, 17:52 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: ME1,ME2,AC:B,U2,zbiera na:ME3
Przecież tak naprawdę przez większość tak zwanego czasu tworzenia gry studio robiące grę było zamknięte.

PostNapisane: 08 sty 2012, 21:41 
Mistrz pada
Mistrz pada

ŁoŁ, koniec, nareszcie koniec. Właśnie skończyłem Skyrima, prawie 170h godzin, prawie 2 miesiące grania, 8 tygodni, od 11 listopada 2011 do 8 stycznia 2012. Ja cię kręcę, to jest chore :P I do tego cały czas grało mi się fajnie, nie było prawie ani na chwilę zmuły. Świetna gra, i zdecydowanie największa w jaką przyszło mi zagrać. Mogę śmiało powiedzieć, że przeżyłem niesamowitą przygodę ^^

CD-Action - Profil

PostNapisane: 08 sty 2012, 22:04 
Nałogowiec
Nałogowiec

To moim zdaniem jest najważniejsze po ukonczonej grze albo obejrzanym filmie.Czuć że przeżyło się niezapomnianą przygodę i byc dumnym ze swoich decyzji bądż doświadczeń nabytych podczas rozgrywki...Mam nadzieję, a nawet jestem pewny,że po Mass Effect 3 wszyscy będziemy się tak samo czuć :) .

Geralt z Rivii

PostNapisane: 08 sty 2012, 22:12 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: DA, ME, TES, TLJ
Ja się pewnie poryczę. Nie ma bata, zaleję się łzami rzewnymi - czy to się liczy? :D

Obrazek

Dubhenn haern am glǎndeal, morc'h am fhean aiesin.

PostNapisane: 08 sty 2012, 22:17 
Nałogowiec
Nałogowiec

Liczy się jak najbardziej :) Kto wie,może zakończenie ME 3 będzie takie,że wszyscy się zalejemy łzami ze wzruszenia ? :)

Geralt z Rivii

PostNapisane: 08 sty 2012, 22:45 
Status Widmo

Czyli dobrze, że zostawiłem sobie przechodzenie Skyrima na wakacje ^^.

A odnośnie końca ME3. Zobaczmy jak to będzie, ale biorąc pod uwagę, że jak i ME1, jak i ME2 zostawiało we mnie po pierwszym skończeniu gry to uczucie pustki i tego, że skończyło się coś niesamowitego, a także pewną dozę smutku, że to już koniec tej wspaniałej wirtualnej przygody to jak najbardziej spodziewam się i tego po ME3... zwłaszcza, że to ostatnia część trylogii - koniec wspaniałej serii. Będzie szkoda ją kończyć, oj bardzo szkoda. Uczucie pustki, skończenia czegoś niesowitego i smutku bo to już koniec, będzie tu większe niż poprzednio (bo wtedy myślało się jeszcze - "To nie koniec całej historii, przecież za jakieś dwa lata dostaniemy kolejną część).

No i nie zapominajmy o tym, że twórcy ME3 ciągle praktycznie z każdej strony do nas wykrzykują "our game is going to make you cry!", a nigdy wcześniej takim atutem żadnej gry swojej nie promowali, także...

Napisz wątekOdpowiedz Strona 58 z 91   [ Posty: 905 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61 ... 91  Następna strona