Teraz jest 29 sty 2022, 11:34

Napisz wątekOdpowiedz Strona 5 z 10   [ Posty: 93 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 10  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Ulubione Rasy
PostNapisane: 06 maja 2012, 16:00 
Fechmistrz krzyżaka
Fechmistrz krzyżaka

Gra w: Mass Effect 1,2 i 3
Żadne marzenia, to bardzo realne. Za dużo osób by tego chciało żeby Bioware to zignorowało :)

PostNapisane: 08 maja 2012, 07:59 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Gra w: Mass Effect, Shogun 2:Total War, Dragon Age, Witcher
Chętnie zagrałbym sobie turianinem albo kroganinem - przynajmniej w trybie multi mamy ta mozliwość

Motto Szarej Straży

"Ten świat nie potrzebuję bohaterów, potrzebny jest zawodowiec"
Wiedźmin 3:Dziki Gon

PostNapisane: 08 maja 2012, 20:45 
Nałogowiec
Nałogowiec

Ulubione rasy:

1. Kroganie: twardzi, silni i podoba mi się ich historia: najpierw wojna nuklearna, która zniszczyła ich świat, potem pierwszy kontakt z salarianami i udział w Wojnie Raknii, następnie Rebelie Krogańskie, no i w końcu genofagium, które sprawiło, że znaleźli się na skraju zagłady.

2 Asari: w przeciwieństwie do wielu graczy ja je lubię, za biotykę, komandosów asari, no i w końcu to same laski więc jak ich tu nie kochać :P .

3. Quarianie: za całokształt, moim zdaniem jedna z najciekawszych ras.

4. Ludzie: jak można nie lubić własnej rasy?

Dodałbym jeszcze Żniwiarzy, za to całe "zło" którym emanują, ale jak się dowiedziałem, że to tylko narzędzia stracili całą magię...

Nie lubiane rasy:

1) Turianie: banda sztywniaków, no i za Shanxi, zamiast spróbować dyplomacji zaatakowali ludzi niesprowokowani (uruchomienie przekaźnika masy nie wydaje mi się dobrym powodem do wojny), jedynie Garrus jest spoko, ale "ja chyba nie jestem dobrym turianinem".

2) Drelle: jaszczurki, wydają mi się się strasznie mdli.

Do całej reszty mam raczej neutralny stosunek.

PostNapisane: 10 maja 2012, 13:47 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Gra w: Mass Effect 3, League of Legends
Lubiane rasy:
- Turianie
- Salarianie
- Ludzie
- Elkorowie
- Gethy

Średnio lubiani:
- Kroganie
- Asari
- Volusowie
- Hanarzy
- Batarianie
- Quarianie

Bez opinii:
- Proteanie
- Żniwiarze
- Drelle
- Vorche
- Volusowie

Nie mam rasy, której nie lubię. Każda ma swoje wady i zalety. Chociaż do nielubianych mógłbym dać raczej tylko trzy rasy: Batarian, Krogan i Quarian.
Ci pierwsi słyną jako łowcy niewolników i terroryści. Kroganie (jak to Wrex fajnie powiedział: Zamiast szukać lekarstwa na genofagium to woleli by się -wiecie co-) na pierwszy rzut oka myślą tylko o walce. Służą jako najemnicy, ochroniarze, opuszczają rodzinny świat tylko dlatego by sobie pozabijać, zamiast próbować odbudować swój lud.
A Quarian nie lubię, ponieważ chcieli iść na łatwiznę. Najpierw chcieli stworzyć sobie robociki do nudnej lub niebezpiecznej pracy, potem jak robiły się niewygodne chcieli je zniszczyć. A potem co? Wielki żal i płacz bo stworzyli coś, co rzekomo chciało ich pozabijać. Gethy się tylko broniły.

PostNapisane: 22 maja 2012, 17:16 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Ulubione rasy to będą Drelle, Asarii, Turianie i Quarianie.
Nie znoszę Batarian. <_<

PostNapisane: 01 cze 2012, 14:22 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Gra w: Mass Effect, Shogun 2:Total War, Dragon Age, Witcher
Tez ich nie cierpię, mają problem z ludźmi tylko dlatego że przegrali z nami wojnę - którą do tego sami zaczęli

Motto Szarej Straży

"Ten świat nie potrzebuję bohaterów, potrzebny jest zawodowiec"
Wiedźmin 3:Dziki Gon

PostNapisane: 21 cze 2012, 09:56 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Gra w: Mass Effect 3 ,Mass 2.
Asari. Dlaczego ?
Ponieważ to jedyna rasa , która walczy o swoje przekonania.Wytrwałe , silne wojowniczki.
Mimo to każda rasa ma wady , niestety one również je posiadają.
Dzięki ostatniej części ME3 , ukazała się prawda.A tą prawdą jest to że Asari ukrywały Nadajnik Protean , który dawał im przewagę i tylko dlatego zostały najbardziej zaawasowana rasa.

PostNapisane: 21 cze 2012, 17:37 
Nałogowiec
Nałogowiec

Ja bym się aż tak bardzo tym nie przejmowała. Nie tylko Nadajnik Protean dał im przewagę ale także kierowanie ich rozwoju przez samych Protean. Podejrzewam, że gdyby ludzkość dorwała w swoje łapy Nadajnik przed odkryciem innych ras, też by go ukrywała. W ME1 chciała się nim podzielić po to żeby zyskać w oczach Rady a Asari tego nie potrzebowały - były pierwszą rasą na Cytadeli. Oczywiście Asari powinny się nim podzielić, bo może dzięki temu może szybciej przygotowano by się do wojny ze Żniwiarzami ale rozumiem dlaczego tego nie zrobiły.

PostNapisane: 21 cze 2012, 22:58 
Casual
Casual

Gra w: Mass Effecty, FSW, WoT, Hirołsy 3 :D
Ludzie - jedna rasa, ludzka rasa! HUMAN POWER! :D
Turianie - są cudowni. Do granic możliwości zmilitaryzowana rasa świetnie wyszkolonych żołnierzy. Niezależnie od ich incydentów z ludzką rasą nie mógłbym ich nie lubić, a przynajmniej nie szanować. Z resztą, "godzi się uczyć nawet od wroga".
Salarianie - całkiem spoko typy, ale przeraża mnie ich naukowe, wręcz sterylne podejście do dosłownie wszystkiego :P.
Kroganie - brutalna siła, proste umysły, hierarchia klanowa, krwawe rytuały, umiłowanie do strzelb, czyli to, co tygryski lubią najbardziej.
Quarianie - z początku ich nie lubiłem, ale jak zagłębiłem się w dzieje tej rasy i spojrzałem na szerszy kontekst wydarzeń z ich przeszłości, zacząłem ich rozumieć. Poniekąd sami sobie zgotowali swój los, ale podziwiam ich determinację do odzyskania ojczyzny, mimo że niektóre pomysły graniczyły z szaleństwem... skąd my to znamy? ;)

Do reszty ras mam już raczej neutralne nastawienie. Jedynie batarianie to dla mnie taki wrzód na tyłku galaktyki, mimo że prorok z Omegi rozbawił mnie do łez tekstem - "Ej panie! Jest pan zarazą!" :D

PostNapisane: 25 cze 2012, 21:15 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Gra w: Warcaby :D
Oj tak, to "Ej panie! Jest pan zarazą!" to jedyna rzecz w grze związana z Batarianami którą mile wspominam :D
Ogółem to każda rasa ma jakieś plusy i minusy, jednak są rasy które mają więcej plusów i są takie które mają więcej minusów ;p
Zdecydowanie moja ulubiona rasa to Turianie. Co prawda, większość przedstawicieli doprowadzała mnie do szewskiej pasji, ale jako całokształt imponują mi tą swoją militarną postawą. Takim zdecydowaniem. Nawet jeżeli jakiś przedstawiciel rasy jest denerwujący, to nie można go nazwać postacią nijaką, a to sobie cenię. Ogółem 'dizajn' postaci od razu przykuł uwagę. Wyglądają jak takie skorupiaki. Smukłe skorupiaki! Tatuaże na mordkach intrygujące, zawsze mi się te malunki podobały.
Darzę szczerą odrazą Quarian. Za zachowanie całej rasy. Cała ta sprawa z Gethami i to jaką postawę przyjęli... Nie, nie podoba mi się to. Póki co każdy Quarianin w tej grze, miał w sobie coś co sprawiało że z chęcią bym uderzyła delikwenta. Nawet Tali momentami mnie irytuje, a szkoda bo akurat ta panna to moja trzecia w kolejności ulubiona babka w ME. Jako kultura to quarianie potrafią zaciekawić. Rasa bez planety - kojarzyli mi się zawsze z takimi cyganami galaktyki :p

Napisz wątekOdpowiedz Strona 5 z 10   [ Posty: 93 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 10  Następna strona