Teraz jest 24 lis 2020, 06:44

Napisz wątekOdpowiedz Strona 11 z 16   [ Posty: 151 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 16  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Ranking postaci żeńskich.
PostNapisane: 27 gru 2012, 13:07 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Nie da się ukryć, że to pupilek BioWare. Nawet w tym momencie jak Liara chce nam przekazać swój dar, to nie możemy jej po prostu spławić. Jeżeli mamy z nia romans Liara się do nas przytula, a jeżeli nie to stoją oboje...

PostNapisane: 27 gru 2012, 13:12 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Cóż, może macie rację. Ale ja tam Liarę lubiłem (była moim LI w jedynce), więc nigdy nie miałem z tym problemu ;) Dla mnie więc takie narzekanie nie ma sensu.

PostNapisane: 27 gru 2012, 13:16 
Nałogowiec
Nałogowiec

Nie chce mi się odpisywać na każdy post, bo mam w końcu wolne i nie chce mi się marnować czasu na takie rzeczy, więc odpowiem ogólnie.
Handlarzem Cieni jest kiepskim, bo wygląda na to, że Traynor przejęła jej rolę w ME3. Co jest kolejnym dowodem, iż Liara nie jest jednak aż tak faworyzowana przez BW jak niektórzy głoszą.
W ME2 gdyby nie DLC jej rola w ogóle nie istnieje. Przed DLC, jeśli ktoś nie czytał komiksu Odkupienie, nie mógł zrozumieć skąd taka zmiana w zachowaniu Liary. Już nie mówiąc o osobach, które z nią romansowały a tu nagle nic. Potem wyszło DLC, które miało mieć duże znaczenie dla ME3 a wiemy, że nie ma żadnego znaczenia.
W ME3 Liara spośród tych, którzy na pewno żyją Liara jest najbardziej poznaną postacią przez graczy, dlatego to ona przychodzi do kabiny Shepa. Vegi tak naprawdę nikt nie znał przed ME3, więc dziwne, żeby to on, marine, zamartwiał się o naszą postać.
W ME1 jeśli polecimy na Therum jako ostatnią planetę nie można mieć romansu z Liarą, zmieniają się też nieznacznie jej dialogi. Jeśli ciągle nie zgadzamy się z Tali bądź Garrusem to dalej w trakcie ME1, 2 i 3 są naszymi przyjaciółmi i też nie da się ich odtrącić poprzez dialogi. Tali trzeba mieć w ME1 w drużynie, tak jak Mirandę czy Jacoba w ME2. To kwestia mechaniki czy fabuły. To tak jakby powiedzieć, że Shepard czy Joker są faworyzowani bo są w każdej części.

Podsumowując, można czepiać się Liary że jest pupilkiem Liary, nie mogę tego zabronić. Ja się z tym totalnie nie zgadzam, więc jeśli ktoś chce prowadzić na ten temat dyskusje, to może lepiej przenieśmy się do tematu Liary aby nie offtopować tutaj.

PostNapisane: 28 gru 2012, 20:48 
Nałogowiec
Nałogowiec

1.) Liara T'soni
2.) Rila
3.) Kelly

Ciekawe rozmowy się toczą w tym temacie. Niedawno było o rodzicielstwie, a teraz o Liarze.

KP - SWO

KP - TTP

KP - PŻ

KP - UŚ

PostNapisane: 28 gru 2012, 23:24 
Casual
Casual

No dobra też podam swoje typy i opisze je. uzasadnię też czemu niewybrałem innych pań. '

1. Kelly Chambers - świetna kobieta miła czuła i opiekuńcza. taki wirtualny ideał i aż sie płakać chce że nie jest moją w rzeczywistości :(. prawdziwa kobieta do tańca i postukańca.
2. Gabriella Daniels - tak wiem nikomu z was nie przyszedł do głowy że to piękna i zacną damę można dać do grona top 3 i że na to zasługuje. takie same wzgledy jak w przypadku top1 ale jest na 2 ze wzgledu na to ze lubi tylko panie :).
3. Diana Allers - jej postać nie jest aż tak abrdzo urodziwa ale za to pani podkładająca jej głos jest boska i jestem jej wielkim fanem. nie mniej jednak to bardzo miła i sympatyczna postać.

Teraz napiszę które postacie najbardziej mnie denerwują irytują i ich najzwyczajniej nie trawię.
1. Miranda Lawson - według mnei zbyt idealne by było prawdziwe sztuczna postać i do tego bardzo irytująca. nie jestem zwolennikiem jak ktoś ginie z mojego oddziału ale dla niej zrobiłem wyjątek.
2. Ashley Williams - jak to ja określam pani twarde jaja. raz przeszedłem trylogię ratując ją i wiecej juz tego nie zrobię. jest strasznie arogancka, upierdliwa i nieznośna. Teraz przechodzę sobie od nowa trylogie i już naszczęście jestem po Virmirze gdzie ŚP. ASH odłożyła łyżkę heh :).
3. Liara T'Soni - no i wreszcie to co mnie wkur... niesamowicie w tej grze. dziecko BioWare i niebieski wnerwiacz gdzie sie pcha z buciorami gdzie jest nieproszony. co do punktu 1 i 2 da sie wyeliminować ale ta będzie nas dręczyc do samego końca... pchana wszędzie na siłę do wiekszości misji fabularnych i z najlepiej rozwiniętym romansem... ponadto zgrywa wrażenie jakby się interesowała Komandorem tylko dlatego że został naznaczony nadajnikiem Protean. Taka nijaka bardzo irytująca i wkurzająca postać promowana przez twórców od samego początku. Tak na marginesie wspóczuję wszystkim co mieli romasn z nią bo już lepiej być "forever alone" ale to moje zdanie. po prostu bardzo nie lubię tej postaci i wkur... mnie niesamowicie.

PostNapisane: 29 gru 2012, 17:30 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

To, że ciebie ta postać
Cytuj:
wkur...
nie znaczy, że innych też denerwuje ;p
Dla mnie Liara była najfajniejszą opcją na LI w ME1, choć w trójce pozostała dla mojego Sheparda "tylko" przyjaciółką, jako że wolałem Tali ;) Za to denerwowała mnie strasznie Ashley, szczególnie w trójce. W jedynce mimo swej arogancji i wyższości nad innymi rasami miała fajne scenki, jak te cytaty z poezji i pytanie odnośnie religii (świetny smaczek), ale też nie darzyłem jej zbytnią sympatią.

PostNapisane: 30 gru 2012, 15:51 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Gra w: Mass Effect 3 Battlefield 3 Far Cry 3
1-Ashley Williams-wiele osób Ash wkurza za swoje aroganckie i nieufne zachowanie ale dla mnie to ona jest najlepsza i najładniejsza .
2-Liara T'Soni- fajna i interesująca postać ale romansu nie miałem z nigdy :D Może dlatego że wole ludzi.:P
3-Tali’Zorah nar Rayya za wygląd to jej raczej nie oceniam :D Ale z charakteru mi pasuje .

„Raz w ciebie zwątpiłam, Shepard, i cię straciłam. To się nie powtórzy.”-Ashley Williams
Origin-PL_Raptor_PL

PostNapisane: 30 gru 2012, 16:06 
Fechmistrz krzyżaka
Fechmistrz krzyżaka

Raptor napisał(a):
1-Ashley Williams-wiele osób Ash wkurza za swoje aroganckie i nieufne zachowanie ale dla mnie to ona jest najlepsza i najładniejsza .
2-Liara T'Soni- fajna i interesująca postać ale romansu nie miałem z nigdy :D Może dlatego że wole ludzi.:P
3-Tali’Zorah nar Rayya za wygląd to jej raczej nie oceniam :D Ale z charakteru mi pasuje .

Wiesz, to twoja ocena, jak chcesz to możesz Tali oceniać też po wyglądzie :D Seria, ja tak po trochu zrobiłem. Fan arty, nutka własnej fantazji i jazda, kto zabroni :D

"We've got them surrounded, at least from this side!" - Soldier, TF2

PostNapisane: 30 gru 2012, 17:57 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Gra w: Mass Effect 3 Battlefield 3 Far Cry 3
Chodziło mi o gry. :D Ale gdyby wliczyć Fan Arty i własną fantazje to Tali byłaby na drugiej pozycji :D

„Raz w ciebie zwątpiłam, Shepard, i cię straciłam. To się nie powtórzy.”-Ashley Williams
Origin-PL_Raptor_PL

PostNapisane: 28 lut 2013, 05:38 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: trylogia Mass Effect, Wiedźmin
faziu1 napisał(a):
3. Liara T'Soni - no i wreszcie to co mnie wkur... niesamowicie w tej grze. dziecko BioWare i niebieski wnerwiacz gdzie sie pcha z buciorami gdzie jest nieproszony. co do punktu 1 i 2 da sie wyeliminować ale ta będzie nas dręczyc do samego końca... pchana wszędzie na siłę do wiekszości misji fabularnych i z najlepiej rozwiniętym romansem... ponadto zgrywa wrażenie jakby się interesowała Komandorem tylko dlatego że został naznaczony nadajnikiem Protean.Taka nijaka bardzo irytująca i wkurzająca postać promowana przez twórców od samego początku. Tak na marginesie wspóczuję wszystkim co mieli romasn z nią bo już lepiej być "forever alone" ale to moje zdanie. po prostu bardzo nie lubię tej postaci i wkur... mnie niesamowicie.

Ojoj, nie zgodziłabym się. Liara nijaka? A właśnie, że jej postać jest świetna. Śmiem twierdzić, że przeszła najlepszą ewolucję charakteru w całej grze. Widać, jak ogromne zmiany zaszły w niej, w całej trylogii. Bardzo się zmieniła, z naiwnej, czasami bardzo dziecinnej istoty, w dojrzałą, czasami cyniczną, ale już nie naiwną, kobietę. Rozumiem, że może irytować, ale żeby mówić, że jest nijaka...?
I, że co? Że zgrywa zainteresowanie Shepard/em tylko dlatego, że został naznaczony nadajnikiem Protean? Może i to była jedna z przyczyn, których była zainteresowana komandor/em, ale na pewno nie chodziło tylko o to. Ile razy tak bywało, że zainteresowaliśmy się kimś, bo ktoś interesuje się/robi coś, co nas również interesuje? Gdyby nie to, nie zwrócilibyśmy na te osoby uwagi.
Aha, i nie musisz nam współczuć. Musielibyśmy być masochistami, żeby być z Liarą, jeśli by nam nie pasowała. Ja jestem bardzo zadowolona z romansu z nią, nie chcę innej postaci na jej miejsce. Tylko ona - forever and ever.

A co do tematu... Tak sobie ostatnio myślałam nad tym, jak obecnie sprawa u mnie wygląda, po przejściu całej trylogii itd. I wygląda na to, że...

1. Liara
2. Aria
3. Domyślna FemShep/Falere

Oczywiście, jeśli FemShep można liczyć tak jak resztę postaci. Jeśli nie, to zostaje Falere.
Wychodzi na to, że (prawie) same Asari ^^

Szkoda, że nie ma więcej miejsc :P

Napisz wątekOdpowiedz Strona 11 z 16   [ Posty: 151 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 16  Następna strona