Teraz jest 25 lis 2020, 08:32

Napisz wątekOdpowiedz Strona 5 z 16   [ Posty: 151 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 16  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Ranking postaci żeńskich.
PostNapisane: 17 gru 2012, 16:05 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: trylogia Mass Effect, Wiedźmin
plebanx11 napisał(a):
Po prostu czasem drobne niedoskonałości dodają uroku :) I mysle że się ze mną zgodzisz. Dlatego przegrywa w moim rankingu z Ash na przykład, która jest bardzo naturalna.

Właśnie, niedoskonałości :) Miranda wcale nie jest taka doskonała, są pewne defekty, które dodają jej odrobinę naturalności. Ale prawda, Ash jest o wiele bardziej naturalna, choć w ME3 już wcale tak naturalnie nie wygląda. Czasami aż za sztucznie.

PostNapisane: 17 gru 2012, 16:16 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: ME, DA, AC, Fable, Fallout, TES
KONDZIOREK07 napisał(a):
A ja nie lubię Ash ze względu na to że często zachowuje się jak **ka

I nie jesteś w tym odosobniony, bo ja mam dokładnie tak samo! :) Mój najgorszy save w trzeciej części to ten z Ashley jako ocalałą z Virmiru – jest ładna, owszem, ale charakter jej się kompletnie nie zmienił, więc robi tylko za ładną ozdobę na Normandii, bo w walce była kompletnie nieprzydatna. Od razu zaznaczam, żeby ktoś się nie czepiał za słówka i nie próbował udowadniać, że Ash jest przydatna, bo to nieodpowiedni temat: jest nieprzydatna *dla mnie*, bo wypracowałem sobie taki a nie inny „system” grania, w którym dla Ash nie ma miejsca, bo z powodzeniem można ją zastąpić innym członkiem drużyny, który jest standardowo w wyposażeniu.

PostNapisane: 17 gru 2012, 16:23 
Status Widmo

Gra w: Seria Assassins Creed,
Pottero napisał(a):
KONDZIOREK07 napisał(a):
A ja nie lubię Ash ze względu na to że często zachowuje się jak **ka

I nie jesteś w tym odosobniony, bo ja mam dokładnie tak samo! :)

widzicie panowie a ja ją za to lubie :) Widać co kraj to obyczaj.

alex
Sztucznie? Ash? Przynajmniej walczy w pancerzu, a Miri w jakiejś piance, która eksponuje jej figurę :P

Sesje RPG - Początkujący Gawędziarz

Kanał na YouTube, Gry, Dragon Ball i Ciekawostki

PostNapisane: 17 gru 2012, 16:31 
Nałogowiec
Nałogowiec

@Up

Na co komuś jakaś zołzowata „feministka” (nie żebym miał coś do feministek!) Ashley, skoro ma pod ręką miłą i uroczą Samanthę? :D Co prawda znajomość z nią z oczywistych względów wyklucza męsko-damskie „zabawy”, ale zawsze można pograć z nią w szachy, prowadzić długie rozmowy, takie o życiu, śmierci i fizyce kwantowej, gapiąc się jej przy okazji w „oczy” :). Miranda to taki sam dobry materiał, tylko że w jej przypadku dochodzą damsko-męskie zabawy. A Ashley? Ta to by cały czas patrzyła z wyższością i wypełniała pokój swoim przerośniętym ego :). A zanim wytkniecie przerośnięte ego Mirandzie to baczcie na to, że ona – w przeciwieństwie do Ashley – się zmieniła :). W sumie jedyna przewaga Ashley nad Miri i Sam to fakt, że można mieć z nią dziecko, o ile kogoś by to interesowało. Ale z drugiej strony, z technicznego punktu widzenia z Sam też można mieć dziecko :P.

PostNapisane: 17 gru 2012, 18:01 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Jeśli te dzieci też miałyby być takie upierdliwe i egoistyczne jak matka to ja dziękuję, nie skorzystam ;p

PostNapisane: 17 gru 2012, 18:34 
Nałogowiec
Nałogowiec

KONDZIOREK07 napisał(a):
Jeśli te dzieci też miałyby być takie upierdliwe i egoistyczne jak matka to ja dziękuję, nie skorzystam ;p

No to dziecko sobie zrobisz z Ash, a wychowasz je z Samanthą albo Mirandą – charakteru raczej się nie dziedziczy, a pozytywny matczyny wzorzec w postaci Sam albo Miri powinien mieć na takie dziecko zbawienny wpływ :).

PostNapisane: 17 gru 2012, 18:34 
Status Widmo

Pottero
Ależ Ash niema przerośniętego Ego. Po prostu nie potrafi rozmawiać o emocjach i dlatego tak reaguje na Shepa i jego współprace z Cerberusem. Na prawde nie wiem gdzie wy widzicie ten przerost formy nad treścią. To że dziewczyna jest pewna siebie w pewnych sytuacjach a mniej w innych to dobrze o niej świadczy :P

PostNapisane: 18 gru 2012, 07:33 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: Mass Effect, Mass Effect 2, Dragon Age Origins + Awakening , Dragon Age 2
Jak tak czytam co poniektóre komentarze to coś czuję że czas odkopać topór wojenny. :p1: xD
Pottero napisał(a):
Na co komuś jakaś zołzowata „feministka” (nie żebym miał coś do feministek!) Ashley, skoro ma pod ręką miłą i uroczą Samanthę?
Zołzowata „feministka”, tak? :) Pottero, widzę że już zabrakło ci sensownych argumentów skoro wymyślasz takie bajki. :) Bo proszę cię bardzo, wskaż mi moment w którym Ash zachowuje się jak feministka.
Pottero napisał(a):
Ta to by cały czas patrzyła z wyższością i wypełniała pokój swoim przerośniętym ego
Z wyższością, naprawdę? Nie wiem, mi się wydaje Pottero że graliśmy w zupełnie inne gry ale skoro tak mówisz to na pewno masz na to przykłady, tak więc jeśli to nie problem, to tak jak powyżej poproszę o takie. :) Bo mojemu Shepardowi Ash, okazywała szacunek i nigdy się nie wywyższała co innego Miranda, owszem później był ten epizod z cerberusem ale koniec końców Ash zostały lojalna Shepardowi. No chyba że ktoś po nie jeździł albo do niej strzelał to niech się nie dziwi że dostał pojazd w stylu "I hope the Reapers send you to hell." A co do przerośniętego ego, to już ci chyba Pottero tłumaczyłem jak to działa, co? :)
Ash, jest żołnierzem a nie słodką idiotką, bujającą w obłokach o domkach, dzieciach, pieskach czy kotkach xD
Ona musi być pewna swego, tak ją nauczyli, poza tym jej ego wcale nie jest większe od choćby Szeparda, Mirandy czy nawet Liary, tak więc przesadzasz. :) xD
KONDZIOREK07 napisał(a):
A jak odziedziczyłby by po tatusiu jeszcze ignorancję to już w ogóle byłby koniec świata ;D
Pottero napisał(a):
a pozytywny matczyny wzorzec w postaci Sam albo Miri powinien mieć na takie dziecko zbawienny wpływ :).
Pozytywny? Czy aby na pewno? :)
Miranda- dziecko z próbówki nigdy nie mające matki. Skąd ona miałaby wiedzieć jak powinna zachować się matka? Z extranetu? xD
Samantha- lesbijka wychowująca dzieci...taa...
A Ashley? Zwróćcie uwagę jak ona traktuję rodzinę i czym dla nie jest rodzina.
Tak więc, mimo wszytko, uważam że ten plebiscyt na matkę roku wygrałaby Ash. xD
A wracając jeszcze do Mirandy, mówisz że ona się zmieniła, wątpię w to. Ona się nie zmieniła tylko zmieniła podejście do Sheparda, a to są dwie różne rzeczy.

PostNapisane: 18 gru 2012, 11:51 
Status Widmo

Zindoktrynowany

Zgodzę się z tobą co do Ash. Bo też nie zauważyłem jej przerośniętego ego, podobnie jak innych opisanych przez kolegę wyżej wad ;p

Nie zgodzę się co do dwóch zdań. Odnośnie Miri i Sam.

Cytuj:
Miranda- dziecko z próbówki nigdy nie mające matki. Skąd ona miałaby wiedzieć jak powinna zachować się matka? Z extranetu? xD

Idąc twoim tokiem rozumowania, dzieci z domów dziecka nigdy nie byłyby w stanie stworzyć normalnej rodziny w przyszłości. Miranda bywa chłodna, ale potrafi okazywać uczucia, a to jest najważniejsze.

Cytuj:
Samantha- lesbijka wychowująca dzieci...taa...

A tu to już pojechałeś. I co, że lesbijka? Inteligentna, miła, zaradna. Na pewno świetnie odnalazłaby się jako mama. Co preferencje seksualne maja do wychowywania dzieci? Bo nie bardzo rozumiem. Liczy się zaangażowanie i miłość rodzica do dziecka.

Odeszliśmy troche od tematu :P

PostNapisane: 18 gru 2012, 13:45 
Nałogowiec
Nałogowiec

zindoktrynowany napisał(a):
Jak tak czytam co poniektóre komentarze to coś czuję że czas odkopać topór wojenny. :p1: xD

Zostaw sobie ten topór na jakąś sensowną okazję, np. zombie apokalipsę – bardziej ci się wtedy przyda :).

zindoktrynowany napisał(a):
Bo proszę cię bardzo, wskaż mi moment w którym Ash zachowuje się jak feministka.

Nie napisałem, że Ash zachowuje się jak feministka, tylko że jest zołzowatą „feministką”, a to coś innego. Pisząc „feministka” miałem na myśli zbiór przymiotów, które złośliwi internauci (chociaż nie tylko) płci męskiej przypisują kobietom, które wykonują prace czy zadania „nieodpowiednie” w ich mniemaniu dla kobiet.

Co się tyczy wyższości i przerośniętego ego, to przewałkowaliśmy ten temat chyba na wszystkie możliwe sposoby, więc nie widzę sensu, żeby się powtarzać, bo ty widzisz w Ash swoje, a ja swoje i nawet jak sobie tym toporem porozbijamy wzajemnie głowy, to i tak zdania i podejścia nie zmienimy :).

A zarzucaniem Mirandzie i Samancie braku instynktów macierzyńskich to trochę pojechałeś :). Jak na mój gust obie panie byłyby lepszymi matkami niż Ash, bo dla niej zrobienie sobie dziecka to nie problem, z kolei dla nich to coś ważnego, czego normalnie prawdopodobnie nigdy nie mogłyby mieć, więc każda dawałaby z siebie 200%, żeby pokazać innym, że wbrew temu, co ludzie o nich mogą mówić albo myśleć, są tak samo dobrymi matkami jak inne kobitki. Zresztą, o ile się nie mylę, w jakichś badaniach wykazano, że pary tej samej płci i pary, w której jedna z osób jest bezpłodna, jako rodzice wykazują więcej zaangażowania i bardziej się starają.

Napisz wątekOdpowiedz Strona 5 z 16   [ Posty: 151 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 16  Następna strona