Teraz jest 03 gru 2020, 20:22

Napisz wątekOdpowiedz Strona 7 z 16   [ Posty: 151 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 16  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Ranking postaci żeńskich.
PostNapisane: 19 gru 2012, 14:18 
Nałogowiec
Nałogowiec

Alex93 napisał(a):
(Chociaż w DAII faktycznie przesadzili z biseksualizmem wszystkich opcji romansowych, to jest po prostu mało prawdopodobne.)
Moim zdaniem dobrą opcją byłby wybór orientacji postaci przy jej tworzeniu. W takim wypadku każdy (chyba) byłby zadowolony.

Sebastian nie był BI.
A żeby taki wybór orientacji, żeby postacie o innej cię nie podrywały, musiałbyś sobie wypisać tą orientację na czole. Bo skąd niby wszyscy mają to wiedzieć?

Pottero napisał(a):
Inaczej mój maleShep musiałby się związać z Rąsią, a tak przynajmniej kogoś znalazł, kiedy na horyzoncie nie było nikogo ciekawszego ani przeciwnej płci (Samantha wolała kobitki, a Miranda... pozwól, że pominę milczeniem to, co BioWare zrobiło Mirandzie w 3. części.

To co BioWare zrobiło większości postaci z 2.

plebanx11 napisał(a):
Po prostu czasem drobne niedoskonałości dodają uroku :) I mysle że się ze mną zgodzisz. Dlatego przegrywa w moim rankingu z Ash na przykład, która jest bardzo naturalna.

Ash naturalna? Może jeszcze w 3? Wybacz plx, ale HAHAHAHA.

Co do tematu:
1. Samantha.
2. Jack.
3. Liara.

Błąd Czasu
Jedz jak oni.
Kochaj to co oni.
I żyj tak jak oni.
Ubieraj się jak oni.
Jedź razem z nimi.
I bądź razem z nimi.

PostNapisane: 19 gru 2012, 14:40 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: Mass Effect, Mass Effect 2, Dragon Age Origins + Awakening , Dragon Age 2
A ty co? Nie masz nic lepszego do roboty tylko łapiesz mnie za słówka? xD
To nie jest odpowiednie miejsce na takie tematy...ale skoro tak nalegasz. xD
Ale jak dostaniemy bana albo coś w stylu, to będzie twoja wina, dobra? :)
plebanx11 napisał(a):
Te wpisy z jej prywatnych rozmów o które ci chodziło, nie dają niczego na poparcie twojego stwierdzenia. Powiem więcej. Nie wiem jak twoim zdaniem można by to inaczej interpretować. Bo wytykając Miri braku wzorca w postaci Matki, wrzucasz Ją do jednego worka z tysiącami kobiet w tym samym położeniu. Wychowywanych przez ojca lub w sierocińcu. A jej ekstranetowe czaty z Orianą pokazują tylko jej brak doświadczenia, nie brak zaangażowania.
I właśnie o to mi cały czas chodziło, o brak doświadczenia wynikający z patologicznej formy wychowania, Tak to chyba można nazwać. Bo jej ojciec raczej nie zaserwował jej normalnego dzieciństwa.
plebanx11 napisał(a):
No proszę cie. jak mi powiesz że nie miałeś tu na myśli tego że lesbijka nie powinna wychowywać dziecka to na prawdę zmusisz mnie do szerokiego uśmiechu :)

No cóż, wychodzi na to że jednak będziesz zmuszony szeroko się uśmiechnąć.
Bo po pierwsze nic takie nie napisałem a po drugie moim, celem wypowiedzi było wskazanie najnormalniejszej i najlepszej kandydatki na rolę matki, tak? A raczej dwie mamy to nie jest normalny model rodziny. A czy akurat one byłby dobrymi rodzicami to już ich indywidualna sprawa.

PostNapisane: 19 gru 2012, 16:26 
Nałogowiec
Nałogowiec

To co powiedziałbyś na pairing FemShepxLiara? Bardzo duża część Asari jest wychowywanych przez dwie osoby, których płeć można uznać za żeńską. A jednak są normalnymi osobami, o najbardziej pokojowych poglądach, starających się rozwiązać wszystko dyplomacją. Jak dla mnie najlepszy gatunek istot :)
A z życia wzięty przykład: ogromna ilość dzieci jest teraz wychowywana tylko przez jednego rodzica i częściej oni są lepszymi obywatelami, niż osoby wychowane przez matkę i ojca, w rodzinie patologicznej gdzie nie są w stanie poczuć co to miłość i bezpieczeństwo. A nawet nie trzeba podawać przykładu patologii, tylko po prostu matki i ojca, którzy się nie kochają.

Współcześnie większościom ludzi wydaje się że matka + ojciec to normalny model rodziny ale to się zaczyna zmieniać. A poza tym już w przeszłości bywało różnie, czego przykładem są chociażby Amazonki.

PostNapisane: 19 gru 2012, 16:52 
Fechmistrz krzyżaka
Fechmistrz krzyżaka

hermiona15 napisał(a):
To co powiedziałbyś na pairing FemShepxLiara? Bardzo duża część Asari jest wychowywanych przez dwie osoby, których płeć można uznać za żeńską. A jednak są normalnymi osobami, o najbardziej pokojowych poglądach, starających się rozwiązać wszystko dyplomacją. Jak dla mnie najlepszy gatunek istot :)
A z życia wzięty przykład: ogromna ilość dzieci jest teraz wychowywana tylko przez jednego rodzica i częściej oni są lepszymi obywatelami, niż osoby wychowane przez matkę i ojca, w rodzinie patologicznej gdzie nie są w stanie poczuć co to miłość i bezpieczeństwo. A nawet nie trzeba podawać przykładu patologii, tylko po prostu matki i ojca, którzy się nie kochają.

Współcześnie większościom ludzi wydaje się że matka + ojciec to normalny model rodziny ale to się zaczyna zmieniać. A poza tym już w przeszłości bywało różnie, czego przykładem są chociażby Amazonki.

Jizas, starałem się sprowadzić ten temat na jakiś mniej off-topowy, i udało mi się na jakieś zaledwie dwa posty xD Kiepski byłby ze mnie chyba admin.

"We've got them surrounded, at least from this side!" - Soldier, TF2

PostNapisane: 19 gru 2012, 17:04 
Nałogowiec
Nałogowiec

Nie kiepski admin, tylko pobłażliwy :) Tak czy siak przepraszam za off-top, więc żeby nakierować rozmowę na właściwy kierunek powiem, że do mojej listy, czyli:
1. Liara
2. Shiala
3. Aria
dodałabym pewną Asari, która jest członkinią Rady w ME1 (w ME2 i 3 może być również) oraz pewną złodziejkę, gdybym mogła, ale że nie mogę to o nich nie wspomnę :P

EDIT: @Zindoktrynowany, nie wiem czy to zobaczysz, bo nie chcę dalej off-topować, ale odnośnie Asari chodziło mi o taką kwestię. Mamy przykład Liary, która jest kobieca i przykład jej ojca, który z charakteru może przypominać mężczyznę. Więc z psychologicznego punktu widzenia dziecko, czy to ludzkie czy Asari, może wychowywać się w podobnych warunkach. Ilu spotyka się codziennie mężczyzn, którzy lepiej znają się na dbaniu o urodę niż kobiety i kobiet, które potrafią zagiąć mężczyznę na temat sportu. Dlatego uważam (a jest to moja osobista opinia), że póki rodzice, niezależnie od płci, są w stanie przekazać swym dzieciom odpowiednie zasady moralne i pokazać co to jest miłość, to takie dziecko wyrośnie na naprawdę wzorowego dorosłego człowieka :)

Ostatnio edytowano 19 gru 2012, 17:29 przez hermiona15, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: 19 gru 2012, 17:14 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: Mass Effect, Mass Effect 2, Dragon Age Origins + Awakening , Dragon Age 2
O nie, Asari to w ogóle co innego, przecież ta rasa ma tylko jedno płeć i nigdy nie było w niej podziału na samców i samice a że z wyglądu przypominają nasze, ludzkie kobiety to już jest wynik wyobraźni scenarzystów tudzież osób za to odpowiedzialnych. Gdyby ludzie mieli tylko i wyłącznie jedno płeć albo rozmnażali się poprzez połączenie nerwowe czy jakoś tak ^^ to myślę że tej rozmowy by nie było.

Amazonki? To te kobiety które ucinały sobie pierś żeby lepiej strzelać z łuku a mężczyzn traktowały dosyć przedmiotowo? No nie wiem czy to dobry przykład. :P

PostNapisane: 19 gru 2012, 20:45 
Status Widmo

Gra w: Seria Assassins Creed,
Cytuj:
Samantha- lesbijka wychowująca dzieci...taa...

Czyli nie napisałeś tego? Chłopie ty żyjesz w alternatywnej rzeczywistości? :)
Sprawdź sobie 2 strony wcześniej swój post.

Cytuj:
A ty co? Nie masz nic lepszego do roboty tylko łapiesz mnie za słówka? xD
To nie jest odpowiednie miejsce na takie tematy...ale skoro tak nalegasz. xD
Ale jak dostaniemy bana albo coś w stylu, to będzie twoja wina, dobra?

Nie bo to ty zacząłeś. :D

Cytuj:
I właśnie o to mi cały czas chodziło, o brak doświadczenia wynikający z patologicznej formy wychowania, Tak to chyba można nazwać. Bo jej ojciec raczej nie zaserwował jej normalnego dzieciństwa.

No tak i opisałem ci to już za pierwszym razem. Że brak wzorców nie ma wiele wspólnego z miłością rodzicielską.

Sesje RPG - Początkujący Gawędziarz

Kanał na YouTube, Gry, Dragon Ball i Ciekawostki

PostNapisane: 19 gru 2012, 21:17 
Nałogowiec
Nałogowiec

Plx, powiedz, czemu uważasz Ashley (tą z 3) za naturalną? Ona zaprzecza temu czym była w 1.

Błąd Czasu
Jedz jak oni.
Kochaj to co oni.
I żyj tak jak oni.
Ubieraj się jak oni.
Jedź razem z nimi.
I bądź razem z nimi.

PostNapisane: 19 gru 2012, 22:17 
Status Widmo

Gra w: Seria Assassins Creed,
Par
czym zaprzecza? Fryzurą? Daj spokój.

Sesje RPG - Początkujący Gawędziarz

Kanał na YouTube, Gry, Dragon Ball i Ciekawostki

PostNapisane: 19 gru 2012, 22:34 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: ME, DA, AC, Fable, Fallout, TES
W tej kwestii muszę poprzeć miłośników Ashley. BioWare zmieniło jej wygląd, bo to w końcu przede wszystkim gra dla facetów, którzy woleliby mieć w składzie fajną szprychę, aniżeli taką „szarą myszkę” jak w pierwszej części, ale nie zmieniono jej charakteru i wciąż jest zołzą. Wydaje mi się, że ta „nienaturalność” może brać się z tego, że połączenie charakteru Ash z jej doczepionymi włosami i ustami wypełnionymi jadem kiełbasianym skutkuje u niektórych tym, że odbiera się tę postać trochę opacznie, jako „pustaka” czy inną nienaturalną „blacharę” à la Natalia Siwiec.

Napisz wątekOdpowiedz Strona 7 z 16   [ Posty: 151 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 16  Następna strona