Teraz jest 29 lis 2020, 19:08

Napisz wątekOdpowiedz Strona 8 z 16   [ Posty: 151 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 16  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Ranking postaci żeńskich.
PostNapisane: 20 gru 2012, 00:07 
Nałogowiec
Nałogowiec

Ashley w ME1 była nawet pozytywną postacią (ME2 nie skomentuję bo nie ma co), ale w ME3 to jest jakaś kpina. A zmiana jej wyglądu to tylko wierzchołek góry lodowej.

Obrazek

Idealne zdjęcie, nie wiem jak komukolwiek może się podobać Ash z ME3. Wygląda jak lalka Barbie.

PostNapisane: 20 gru 2012, 01:37 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: Mass Effect, Mass Effect 2, Dragon Age Origins + Awakening , Dragon Age 2
Skoro ja żyje w alternatywnej rzeczywistości a ty mi cały czas odpisujesz to również żyjesz w alternatywnej rzeczywistości, prawda?
Witamy po drugiej stronie ;D
A tak na serio, w moim poście nie ma w mowy o tym że lesbijki czy też geje to źli rodzice i to z prostej przyczyny, nic takiego nie napisałem. Ale mogę to uważać za niezbyt normalne i nie odpowiednie. I to jest moje zdanie na ten temat, i go raczej nie zmienię, tak więc F... OFF !
xD

plebanx11 napisał(a):
Nie bo to ty zacząłeś. :D

Nie ja, tylko Pottero. Tak więc wszelkie skargi i zażalenia proszę kierować pod jego adres. :P

plebanx11 napisał(a):
No tak i opisałem ci to już za pierwszym razem. Że brak wzorców nie ma wiele wspólnego z miłością rodzicielską.

Brak odpowiednich wzorców potencjalnego rodzica może być krzywdzący dla jego dziecka i miłość rodzicielska nie ma tu nic do rzeczy.
Prostym przykładem są kary cielesne wobec dzieci, dla czego większość rodziców każe w taki sposób swoje dzieci? Bo ich rodzice robili tak samo, a przecież można urządzić tak zwaną pogadankę lub dać szlaban na coś, ale od razu bić?

hermiona15 napisał(a):
nie wiem jak komukolwiek może się podobać Ash z ME3. Wygląda jak lalka Barbie.
O gustach się nie dyskutuje, nie wiesz o tym? ^^
Ja z kolei mogę cię spytać co jest takiego fajnego w asari przecież to kosmici z mackami na głowie, ale po co? Tobie się podobają i to jest najważniejsze.
Poza tym, ktoś wybrał złe zdjęcie Ash z ME 3, osobiście, widziałem lepsze :P

PostNapisane: 20 gru 2012, 02:48 
Status Widmo

Gra w: Seria Assassins Creed,
Cytuj:
A tak na serio, w moim poście nie ma w mowy o tym że lesbijki czy też geje to źli rodzice i to z prostej przyczyny, nic takiego nie napisałem. Ale mogę to uważać za niezbyt normalne i nie odpowiednie. I to jest moje zdanie na ten temat, i go raczej nie zmienię, tak więc F... OFF !
xD

Oczywiście. Nie napisałeś "Geje i lesbijki to źli rodzice" ale na prawdę nie rozumiem jak może cie dziwić fakt, że własnie w ten sposób rozumiem zdanie o "Lesbijce wychowującej dziecko", które cytowałem wcześniej.

Jak masz swoje poglądy to się ich trzymaj. Tyle mówisz o tym że wg cb homoseksualiści mogą być dobrymi rodzicami a chwile później sam sobie przeczysz pisząc że uważasz to za coś nienormalnego i nieodpowiedniego. Spójrz na swój post. Nie jestem twoim drogowskazem moralnym i nie zamierzam mówić ci co masz myśleć. Pomyśl tylko jakie właściwie jest twoje zdanie i czy zamierzasz siego trzymać, czy też nie. Bo skoro mogą być dobrymi rodzicami to dlaczego taki stan jest nieodpowiedni?

Cytuj:
Brak odpowiednich wzorców potencjalnego rodzica może być krzywdzący dla jego dziecka i miłość rodzicielska nie ma tu nic do rzeczy.
Prostym przykładem są kary cielesne wobec dzieci, dla czego większość rodziców każe w taki sposób swoje dzieci? Bo ich rodzice robili tak samo, a przecież można urządzić tak zwaną pogadankę lub dać szlaban na coś, ale od razu bić?

Brak wzorca nie równa się ze złym wzorcem, a to próbujesz udowodnić. Znów idąc tym tokiem, może brak wzorca jest lepszy niż złe wzorce. Pomyśl o tym.

Sporo odeszliśmy od tematu

Sesje RPG - Początkujący Gawędziarz

Kanał na YouTube, Gry, Dragon Ball i Ciekawostki

PostNapisane: 20 gru 2012, 02:50 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: ME, DA, AC, Fable, Fallout, TES
zindoktrynowany napisał(a):
plebanx11 napisał(a):
Nie bo to ty zacząłeś. :D

Nie ja, tylko Pottero. Tak więc wszelkie skargi i zażalenia proszę kierować pod jego adres. :P

Weto! Weto! Pottero nic nie zaczęło! Pottero powiedziało, że Ash ma taką przewagę nad Mirandą i Samanthą, że bezproblemowo można mieć z nią dziecko, a ta myśl później zaczęła żyć własnym życiem. A wątek tego, czy lesbijka bądź kobieta z niepełnej rodziny nadaje się na matkę, rozpocząłeś akurat ty :).

zindoktrynowany napisał(a):

Uogólniasz i generalizujesz. Równie dobrze można powiedzieć, że chodząc w zimie w adidasach złamiesz nogę – jest to możliwe, ale jeśli potrafisz chodzić i robisz to z rozsądkiem, to tej nogi nie złamiesz.

[quote="zindoktrynowany"]Prostym przykładem są kary cielesne wobec dzieci, dla czego większość rodziców każe w taki sposób swoje dzieci? Bo ich rodzice robili tak samo, a przecież można urządzić tak zwaną pogadankę lub dać szlaban na coś, ale od razu bić?

Znów generalizujesz. Mój ojciec miał ojca alkoholika, kilkoro rodzeństwa, jego rodzice ledwie wiązali koniec z końcem, i co? Nikt mnie w domu nie bił, ojciec nie jest alkoholikiem, zarabia lepiej niż dobrze, jesteśmy z siostrą porządnie wychowani i wyedukowani, chociaż według twojej teorii mój ojciec powinien pójść w ślady dziadka, a ja w jego. Nie zabronię ci wierzyć w te utrwalone w społeczeństwie stereotypy, chociaż to wszystko brednie, tak samo jak np. to, że dziecko wychowane przez dwie osoby tej samej płci będzie homo.

Swoją drogą, admini chyba na urlopie, bo jeszcze nas nie skosili jak, nie przymierzając, Żniwiarze protean...

PostNapisane: 20 gru 2012, 06:42 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Nikt nie powiedział, że dziecko rodziców tej samej płci będzie homo, tylko że utrwali sobie złe wartości...
Ale to już naprawdę koniec tego tematu, bo gdy mod/admin się pojawi to warn/ban na miejscu :3

PostNapisane: 20 gru 2012, 11:11 
Status Widmo

hermiona
Przy tym zestawieniu wybrali bodaj najgorsze zdjęcie Ash z ME3. Nei wiem co wam przeszkadza jej fryzura. Charakter się nie zmienia a t to jest najważniejsze.

PostNapisane: 20 gru 2012, 14:19 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: ME, DA, AC, Fable, Fallout, TES
plebanx11 napisał(a):
Charakter się nie zmienia a t to jest najważniejsze.

To nawet dobrze, bo gdyby zmienili jej charakter, to zachwialiby „równowagę osobowościową” postaci. Nie mogli z Ashley zrobić np. postaci miłej, uroczej i sympatycznej, bo takie są już dwie – jedna na sposób kluchowato-gapowaty (Samantha), a druga tak samo, ale zarazem doświadczona i zaprawiona w boju (Tali). Biorąc pod uwagę, że główna kandydatka na Wielką Zołzę (czyt. Jack) w „trójce” przeżywała katharsis i się reformowała, ta rola przypadła właśnie Ashley, dzięki czemu zachowana jest równowaga i mamy przekrój przez różne typy osobowości postaci, a nie kilka zrobionych na krzyż.

hermiona15 napisał(a):
(...) nie wiem jak komukolwiek może się podobać Ash z ME3. Wygląda jak lalka Barbie.

E tam, mi się podoba. Ma może wygląd typowego plastika, ale miło się na nią patrzy (co w zasadzie wyczerpuje wachlarz jej zalet...)

PostNapisane: 20 gru 2012, 14:57 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: Mass Effect, Mass Effect 2, Dragon Age Origins + Awakening , Dragon Age 2
Nie odpuścisz co? ;)
plebanx11 napisał(a):
Jak masz swoje poglądy to się ich trzymaj. Tyle mówisz o tym że wg cb homoseksualiści mogą być dobrymi rodzicami a chwile później sam sobie przeczysz pisząc że uważasz to za coś nienormalnego i nieodpowiedniego. Spójrz na swój post. Nie jestem twoim drogowskazem moralnym i nie zamierzam mówić ci co masz myśleć. Pomyśl tylko jakie właściwie jest twoje zdanie i czy zamierzasz siego trzymać, czy też nie. Bo skoro mogą być dobrymi rodzicami to dlaczego taki stan jest nieodpowiedni?

Jak wam wszystko trzeba tłumaczyć xD
Pary homoseksualne mogą być dobrymi rodzicami ponieważ tak jak pary heteroseksualne mogą zapewnić dziecku miłość i dobra materialne, tak? O to mi chodzi. Co jednak nie zmienia faktu że dzieci wychowywane w rodzinach w których rodzice mają tą samą płeć są bardziej narażone na urazy psychiczne które mogą prowadzić do tragedii.
Poza tym, gdyby to było odpowiednie i normalne to pary tej samej płci mogłyby mieć dzieci, a nie mogą i to o czymś świadczy, prawda?
plebanx11 napisał(a):
Brak wzorca nie równa się ze złym wzorcem, a to próbujesz udowodnić. Znów idąc tym tokiem, może brak wzorca jest lepszy niż złe wzorce. Pomyśl o tym.

Być może ale brak wzorca może prowadzić do utworzenia złego wzorca.
Poza tym Miranda miała zły wzorzec, a mianowicie swojego ojca który traktował ją jak inwestycję a nie jak dziecko.
Pottero napisał(a):
Weto! Weto! Pottero nic nie zaczęło! Pottero powiedziało, że Ash ma taką przewagę nad Mirandą i Samanthą, że bezproblemowo można mieć z nią dziecko, a ta myśl później zaczęła żyć własnym życiem. A wątek tego, czy lesbijka bądź kobieta z niepełnej rodziny nadaje się na matkę, rozpocząłeś akurat ty :).
Nie ja, tylko plebanx, ja tylko to zakwestionowałem. Poza tym gdybyś nie rozpoczął tematu o matkach i dzieciach to tej rozmowy by nie było. Twoja wina ! xD
Pottero napisał(a):
Uogólniasz i generalizujesz. Równie dobrze można powiedzieć, że chodząc w zimie w adidasach złamiesz nogę – jest to możliwe, ale jeśli potrafisz chodzić i robisz to z rozsądkiem, to tej nogi nie złamiesz.
Co nie zmienia faktu że noszenie adidasów w zimie zwiększa ryzyko złamania nogi. A gdybyś tak założył trapery ryzyko byłby mniejsze.

Być może uogólniam i generalizuje ale tak się składa że wychowałem się na osiedlu nie cieszącym się zbyt dobrą reputacją i znam mnóstwo przykładów gdzie jabłko pada niedaleko od jabłoni jak nie bliżej, także nie mów mi że są to tylko stereotypy albo brednie, dobra?

PostNapisane: 20 gru 2012, 16:31 
Status Widmo

Cytuj:
Nie odpuścisz co?

I kto to mówi? Osoba która chwile później dalej ciągnie temat. To co napisałeś prosi się o komentarz ale nie róbmy już takiego zamieszania w tym wątku.

Myślę, że czujesz po prostu , że tamto zdanie o lesbijkach było głupie i teraz starasz się pokrętnie wytłumaczyć że chodziło ci o coś zupełnie innego. Nie wnikam.

Aha i jeszcze jedno. Szanuje cie jako rozmówce i oczekuje tego samego ;)
Ciesze się że zrobiłeś ze mnie prowokatora. Sam jesteś bez winy oczywiście :)

Jeśli bardzo chcesz kontynuować to załóż nowy wątek a chętnie ci odpisze.

Cytuj:
E tam, mi się podoba. Ma może wygląd typowego plastika, ale miło się na nią patrzy (co w zasadzie wyczerpuje wachlarz jej zalet...)

Nie przesadzaj :) Ash jest w porządku w ME3.

O co wam chodzi z tym plastikiem? Przecież zmienili ją tylko lekko. Jakby miała starą fryzurę nikt by nie przeżywał.

PostNapisane: 20 gru 2012, 17:43 
Adept analogów
Adept analogów

Jakby było tak jak mówisz to po prostu przestałbym ci w pewnym momencie odpisywać.
Ale najwyraźniej pan który pozjadał wszystkie rozumy wie lepiej.
No cóż, mam tylko nadziej że z równą żarliwością bronisz środowisk homoseksualnych w realu a nie tylko na wirtualnych forach. Bo szkoda by było żebyś się tutaj marnował. :)
I nie, nie czuję się winny, powiedziałem tylko co myślę, to ty zacząłeś drążyć ten temat a mogłeś mnie przecież po prostu zignorować .

Napisz wątekOdpowiedz Strona 8 z 16   [ Posty: 151 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 16  Następna strona