Teraz jest 28 lis 2020, 14:12

Napisz wątekOdpowiedz Strona 9 z 16   [ Posty: 151 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 16  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Ranking postaci żeńskich.
PostNapisane: 20 gru 2012, 19:30 
Status Widmo

Gra w: Seria Assassins Creed,
Ty mogłeś zrobić to samo. Dobra. Ta dyskusja na prawdę niema sensu. Mozę mi się nie podobać że prowokujesz, a później uważasz że wszystko jest w porządku. Tak zwróciłem uwagę na twój komentarz i napisałem dlaczego się z nim nie zgadzam. Ty nie pozostałeś mi dłużny. "Pan , który pozjadał wszystkie rozumy" kończy dyskusje bo jest nią zwyczajnie zmęczony. Tyle ode mnie.

Sesje RPG - Początkujący Gawędziarz

Kanał na YouTube, Gry, Dragon Ball i Ciekawostki

PostNapisane: 20 gru 2012, 22:20 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

hermiona15 napisał(a):
Ashley w ME1 była nawet pozytywną postacią (ME2 nie skomentuję bo nie ma co), ale w ME3 to jest jakaś kpina. A zmiana jej wyglądu to tylko wierzchołek góry lodowej.

Obrazek

Idealne zdjęcie, nie wiem jak komukolwiek może się podobać Ash z ME3. Wygląda jak lalka Barbie.

Nie jak lalka Barbie, tylko jak ładna, mądra, zadbana i inteligentna kobieta. Uwierz, że facetom się to podoba... W ME2 dali nam Mirandę z bardzo kształtnym i ponętnym tyłkiem, a w 3 podrasowali trochę Ash. Według mnie to krok w dobrą stronę, bo zawsze wydawała mi się ładna, i te spięte włosy zupełnie do niej nie pasowały.

PostNapisane: 20 gru 2012, 22:25 
Nałogowiec
Nałogowiec

Cytuj:
te spięte włosy zupełnie do niej nie pasowały

Weź upchaj rozpuszczone włosy w hełm... Albo idź z nimi na pole bitwy, ciekawe czy nie będą przeszkadzać. Więc spięte włosy w wojsku to norma.

Obrazek

PostNapisane: 20 gru 2012, 22:31 
Nałogowiec
Nałogowiec

Widocznie to kwestia gustu. Mi osobiście bardziej podoba się wersja ME2, bo ma 'to coś', czego nie ma Ash z ME3. I to nie tylko kwestia fryzury, bo zmieniły się delikatnie oczy, kształt twarzy czy brwi. Dodatkowo według mnie, jej charakter wyewoluował na gorsze, bo jest nachalna, sprawia wrażenie ciągle z złej i naburmuszonej, mimo traktowania ją w 100% uprzejmie (Idealistycznie). I to nie jest kwestia, w której mogę się dać przekonać, bo to są moje subiektywne odczucia, których nie da się zracjonalizować.

PostNapisane: 20 gru 2012, 22:49 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: ME, DA, AC, Fable, Fallout, TES
hermiona15 napisał(a):
I to nie tylko kwestia fryzury, bo zmieniły się delikatnie oczy, kształt twarzy czy brwi.

Ale delikatna zmiana oczu, brwi, policzków czy kształtu twarzy dotyczy nie tylko Ashley, bo Kaidana też liftingowano, chociaż w jego przypadku zmiana aż tak bardzo nie rzuca się w oczy. Bodajże w artbooku do Mass Effect 3 było napisane, że wzięli modele sprzed pięciu lat i trochę je odświeżyli, dodali trochę detali twarzy itd., stąd w „trójce” są wyraźniejsze i lepszej jakości. Jakby nie patrzeć, twarz domyślnego Sheparda też jest trochę inna/poprawiona, wydaje mi się, że Mirandę też korygowano. Ogólnie: poprawiono sylwetki postaci ludzkich, np. Kaidanowi i Shepardowi dodając mięśnie i sześciopaki, a Ashley długie włosy i poprawione, zdecydowanie bardziej apetyczne ciało.

hermiona15 napisał(a):
Dodatkowo według mnie, jej charakter wyewoluował na gorsze, bo jest nachalna, sprawia wrażenie ciągle z złej i naburmuszonej, mimo traktowania ją w 100% uprzejmie (Idealistycznie). I to nie jest kwestia, w której mogę się dać przekonać, bo to są moje subiektywne odczucia, których nie da się zracjonalizować.

Tu się z tobą zgadzam w stu procentach, ale zindoktrynowany twierdzi, że nie mam racji :D.

Ostatnio edytowano 21 gru 2012, 02:48 przez Pottero, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: 21 gru 2012, 00:14 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Narmeril --->Miranda też ma rozpuszczone włosy i jakoś jej to nie przeszkadza ;-). Poza tym na czas walki zawsze można spiąć i założyć hełm, ale poco łazić tak cały czas? Tego nie rozumie...

hermiona15 ---> Nie tylko ona się zmieniła z wyglądu. Pottero słusznie mówi. Nawet Kaidan się zmienił. Wiadomo, że to się tak nie rzuca w oczy jak u Ashley, ale też widać. Gdyby zostawili Ash włosy spięte tak jak w 1 i 2 to nie biłoby to tak po oczach jak obecnie.

PostNapisane: 21 gru 2012, 19:56 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: Mass Effect, Mass Effect 2, Dragon Age Origins + Awakening , Dragon Age 2
Pottero napisał(a):
Tu się z tobą zgadzam w stu procentach, ale zindoktrynowany twierdzi, że nie mam racji :D.
Bo nie masz :P

PostNapisane: 21 gru 2012, 20:13 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: ME, DA, AC, Fable, Fallout, TES
@Up

Pozwól, że przemówię słowami klasyka :D.

PostNapisane: 26 gru 2012, 12:59 
Fechmistrz krzyżaka
Fechmistrz krzyżaka

Gra w: Mass Effect 3
Taaaak, hejt na Ashley jak zwykle. Jakbyście nie zauważyli jedno zdjęcie jest to przerobione zdjęcie Ash z ME2, a drugie obok to jest Ash z bety, więc brak porównania.

@Topic
1. Ashley <3
2. Miranda
3. Liara? (Osobiście uważam, że zbyt faworyzowana przez wszystko)

but because I choose to have many."

PostNapisane: 26 gru 2012, 13:42 
Nałogowiec
Nałogowiec

Nie chcę wszczynać jakiejś dyskusji, ale denerwuje mnie te gadanie, że Liara jest postacią faworyzowaną. To nie do Ciebie osobiście Forge, tylko czytałam dzisiaj kolejny temat na BSN'ie o tym że Liara jest pupilkiem BW i przez to łatwo jest mnie dzisiaj podrażnić. Jak ja bym chciała, żeby Liara przestała być faworyzowana i była stałym członkiem drużyny w ME2 a nie w tylko 2,5 godzinnym DLC. W ME3 ma dużo contentu, bo jest jedną z tych postaci, które nie mogą zginąć w trakcie misji samobójczej. Oczywiście wolałabym, żeby mogła tam zginąć ale żeby była członkiem drużyny w tak ważnej misji. Nikt też nie zwraca uwagi, że w ME3 po Tuchance nie ma prawie nic do powiedzenia. A taki Garrus, który jest w każdej części, który może zginąć w ME2 dalej ma tyle samo contentu. Ale jego nikt się nie czepia. I jestem w stanie to zauważyć mimo mego ubóstwiania Garrusa, brata mojej Shepard. Liara ma dużo contentu, ale ciągle za mało. To po prostu reszta postaci ma go za mało, ale to nie jest powód do hejtowania innej postaci.
To na tyle moich świątecznych przemyśleń :)

Napisz wątekOdpowiedz Strona 9 z 16   [ Posty: 151 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 16  Następna strona