Teraz jest 04 gru 2020, 01:22

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 12   [ Posty: 112 ]
Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Male / Female?
PostNapisane: 06 mar 2013, 22:27 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Gra w: RPGi, obecnie Risen
Witam,
Na tym forum jestem nowy i już czuję się tu dobrze ;) . A dziś mam do Was pytanie - w ME wolicie grać facetem czy kobietą?
Ja osobiście przeszedłem tylko ME3, choć części mam wszystkie i dokonałem tego mężczyzną o standardowym wyglądzie i klasie. Dokładnie dziś rozpocząłem grę w ME1 kobietą-strażnikiem i mam zamiar doświadczyć we wszystkich częściach wszystkich różnic spowodowanych przez wybór innej płci i import save'ów
A Wy? Jaką płeć wybieracie dla swego alter-ego w ME? Czekam na odpowiedzi, najlepiej z jakimś małym uzasadnieiniem :lol: !
Sorki za ewentualne błędy, ale piszę z wariującej (nie wiem z jakiego powodu) komórki.

EDIT: Hehe, jednak zdecydowałem się na faceta. Pograłem chwilę kobietą i coś mi tu nie grało. ;)

Ostatnio edytowano 07 mar 2013, 19:56 przez Michau, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł: Re: Male / Female?
PostNapisane: 07 mar 2013, 00:57 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

FemShep ze zmienionym wyglądem. Ta domyślna wydaje mi się jakaś taka pospolita, stworzona bez pomysłu. W sumie powód jest jeden, ale za to kluczowy: uwielbiam voice acting Jennifer Hale, szczególnie, gdy przychodzi do wsłuchiwania się w renegacką gadkę FemShep ;). Niektórzy nie umieją sobie wyobrazić kobiety ratującej galaktykę, ale dla mnie, będącego miłośnikiem serii o Obcym i Ripley, to nie jest żaden problem ;). Poza tym opcje romansowe dla Shepardki nie są dla mnie przeszkodą, bo i tak zawsze wybieram Liarę.

Gdybym kiedykolwiek miał grać jakąś inną postacią, wybrałbym standardowego Sheparda (ofc z oryginalnym dubbingiem).

PostNapisane: 07 mar 2013, 07:46 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Gra w: Bioshock Infinite
FemShep. No cóż... Uwielbiam wczuwać się w grę, a najlepiej mi się to robi gdy postać jest tej samej płci co ja.

"Opowieść to nie maszyna, nie działa na rozkaz. Ona żyje własnym życiem. Zmień jeden element, a uruchomisz łańcuch zdarzeń, które ogarną całe fabułę. Wystarczy jedna rysa i cała magia znika. Historia umiera."
- Alan Wake

PostNapisane: 07 mar 2013, 09:47 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Warframe, Stellaris, czeka na MEA
Standardowy male Shep. Dlaczego ? Na początku chciałam zobaczyć jak będzie wyglądała sama fabuła, a po pierwszym przejściu tak się przyzwyczaiłam do niego, że nie chciało mi się zmieniać wyglądu ;)

Polecam gierkę ;)

Shep: Ha!
Kasumi: Znalazłeś próbkę DNA?
Shep: Nie, kartę kredytową.

PostNapisane: 07 mar 2013, 10:52 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: ME 1,2,3, DA 1,2, TB, NN1,2, Skyrim, Oblivion, Morrowind, Mirrors edge...
kobieta - Gram już ok. 9 razy w 1 i 2, oraz 5 w 3, i nie mogę się przełamać aby grać facetem. Aby grać muszę się wczuć w bohatera, czyli muszę go w miarę rozumieć. Zresztą nie wyobrażam sobie romansu grając facetem.

Obrazek

PostNapisane: 07 mar 2013, 12:50 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: ME, DA, AC, Fable, Fallout, TES
Facet. Jeśli jest możliwość wyboru płci, to zawsze facet – jakoś się nie mogę przełamać do grania kobietami. Do tego standardowy wygląd – tak jak zawsze zmieniam postaciom wygląd (o ile się da), tak z domyślnego Shepa byłem zadowolony i postanowiłem go nie zmieniać. Klasa, historia i pochodzenie też domyślne – ale to nie z lenistwa, po prostu po zapoznaniu się ze wszystkimi opcjami te mi się najbardziej podobały :). Koniec końców okazało się, że spędziłem z pół godziny w kreatorze postaci tylko po to, żeby i tak zagrać postacią stworzoną przez twórców :P.

A kobietą grałem raz, ale jakoś mi się wtedy Mass Effect nie podobał. Jednak bez Sheparda z ryjem Vanderloo to już nie jest ta sama gra :).

Ostatnio edytowano 07 mar 2013, 14:06 przez Pottero, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: 07 mar 2013, 13:58 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: Mass Effect, Mass Effect 2, Dragon Age Origins + Awakening , Dragon Age 2
Wszystko co bym napisał, napisał już Pottero, ja postąpiłem prawie tak samo jak on tworząc a raczej akceptując swojego Sheparda, odróżnia mnie tylko to od niego że wysiliłem się i zmieniłem mu pochodzenie i profil psychologiczny.
Po prostu nie umiem wczuć się w postać kobiety a przesuwanie tych suwaczków w kreatorze postaci mnie po prostu przeraża i chyba również przerasta. :D

PostNapisane: 07 mar 2013, 16:41 
Nałogowiec
Nałogowiec

Ja raczej kobietą. Facetem w całości grałam tylko raz (rozważałam drugi, ale jak na razie się wypaliłam). Jako, że sama kobietą jestem łatwiej mi się wczuć. Mam tylko problem z tworzeniem wyglądu w jedynce, jeśli próbuję się bawić tymi suwakami - wszystko wydaje się być ok, a po rozpoczęciu gry Shep ma krzywy zgryz, wklęsłą brodę albo dziwnie wystające kości policzkowe... Jakoś z facetem jest mniejszy problem.

Błąd Czasu
Jedz jak oni.
Kochaj to co oni.
I żyj tak jak oni.
Ubieraj się jak oni.
Jedź razem z nimi.
I bądź razem z nimi.

PostNapisane: 07 mar 2013, 17:28 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: Mass effect 3 , Wiedżmin 2 , KOTOR 2
Zdecydowanie wolę kobietę i to nie tylko w ME .. ogólnie nie lubię grać w gry , gdzie z reguły jest narzucony facet ... może to i dziwne ale tak już mam :)
Chociaż w ME skusiłam się o także męską formę Shep..

Wszyscy mamy swoje powody by grać w ME. Tak się składa , że mój ma parę ślicznych oczu.

PostNapisane: 07 mar 2013, 17:38 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: ME (wszystkie), Gothic, DA:O, DA:P, DA2
Tylko i wyłącznie facet. Nie umiem (chociaż poprawniej by było: nie chce mi się) wczuwać się w kobietę. Tworząc swojego Sheparda skorzystałem z edytora, więc po jakichś 20 próbach wreszcie udało mi się stworzyć takiego w miarę fajnego ;) W ME jedną z bardziej irytujących rzeczy było to, że postać inaczej wyglądała w edytorze, inaczej w grze. Klasą mojego Shepa od początku był szpieg, pochodzenie-Przestrzeń i historia-bohaterstwo, taki ze mnie idealista, jak zresztą i z Komandora ;)

(Terry Pratchett)

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 12   [ Posty: 112 ]
Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Następna strona