Teraz jest 25 lis 2020, 14:04

Napisz wątekOdpowiedz Strona 11 z 12   [ Posty: 112 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Male / Female?
PostNapisane: 06 sie 2013, 21:16 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Warframe, Stellaris, czeka na MEA
Luelle napisał(a):
Chienne napisał(a):
No trudno żeby budowę mieli podobną ;3 Myśle, że dałaby radę go trochę potaszczyć. Nie powiem żeby miała z nim przejść w ten sposób Cytadelę w tę i z powrotem, ale kilka metrów by jej nie zabiło.
Choć faktycznie, w ME1 może nie wygladało to tak naturalnie jak powinno

Ok. 6: 40 https://www.youtube.com/watch?v=4TA2tsS-xgs
Ciągle mnie to śmieszy XD Kaidan tak jej... zwisa z ramienia ^^

Strong woman %) - nic innego nie przychodzi mi na myśl.
Możliwe, że nie dali różnych animacji dla kobiety i faceta Shep, bo mogło kasy by braknąć. W owym czasie BW tworzyło gry pod własnym szyldem.

Polecam gierkę ;)

Shep: Ha!
Kasumi: Znalazłeś próbkę DNA?
Shep: Nie, kartę kredytową.

PostNapisane: 06 sie 2013, 21:19 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: ME, DA, AC, Fable, Fallout, TES
Dragon05 napisał(a):
Możliwe, że nie dali różnych animacji dla kobiety i faceta Shep, bo mogło kasy by braknąć. W owym czasie BW tworzyło gry pod własnym szyldem.

To wersja pecetowa, więc może po prostu studio odpowiedzialne za konwersję coś zmaściło. Nie wiem, jak to wygląda na xboksie, bo nie mam.

PostNapisane: 06 sie 2013, 21:25 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Warframe, Stellaris, czeka na MEA
@Pottero,
możliwe, a możliwa jest też sytuacja jaka miała miejsce przy dodatkach do ME3. Konsole mają za mało pamięci i żeby nie "zaśmiecać" ich nie stworzono takiej animacji.

Polecam gierkę ;)

Shep: Ha!
Kasumi: Znalazłeś próbkę DNA?
Shep: Nie, kartę kredytową.

PostNapisane: 07 sie 2013, 12:23 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Batmen
W komiksie Mess Perfect była odpowiedź zawarta:
"Weź przestań! I tak nikt nie zagra kobietą"

PostNapisane: 07 gru 2013, 13:45 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Tylko mężczyzna, w ME 1 i 2 żołnierz na dodatek. W ME3 Strażnik, bo jednak dość blisko żołnierza, a daje możliwość wypróbowania mocy biotycznych.
I standardowy wygląd, bo to dość przystojny facet w sumie i świetnie dobrany głos do postci (może to jednak kwestia przyzwyczajenia) ;)

FemShep wydaje mi się w roli żołnierza nienaturalna i prawdę mówiąc nieco wyzbyta kobiecości, co - o paradoksie - dla mnie jest wadą. Te same animacje, co i męskie (a nawet tu się zastanawiałam, czy Shepard namiętnie jeździ konno, że ma taki "kawaleryjski" chód ;) i - o dziwo - głos.
Coś mi tu nie pasowało, gdy próbowałam i już.
Wg mnie problem "niegrania" kobietą wynika głównie z tego, że naprawdę trudno stworzyć postać wojowniczki, która zachowałaby swoją kobiecą odmienność. Tak zerkam na Tomb Raidera i w postaci Lary się to twórcom udało. Dlatego Lara to musi być "babka". :)
I tylko angielska wersja. Próbowałam w 2 wersji polskiej i po usłyszeniu Nowickiego poszłam szukać solucji na kinową wersję.
O - chyba tylko TIM był naprawdę ciekawy, mimo iż Sheen to świetny aktor, ale głos... zbyt miękki i zbyt dojrzały .

PostNapisane: 07 gru 2013, 14:03 
Fechmistrz krzyżaka
Fechmistrz krzyżaka

Gra w: Mass Effect, Dragon Age, Telltale, TSW, Titanfal, GW2, Fallout, Bioshock, Skyrim, Morrowin
W trailerze do ME3, tym, gdzie jest femShep:

Podlozyli z tego co widze dla femShep chod Ashley i w tej wersji Shepard wydala mi sie nienaturalna:) Pewnie kwestia przyzwyczajenia.

A co do grania to tylko femShep:) W zadnej grze nie potrafie wczuc sie w fabule, jesli musze grac facetem. Jakos tak nienaturalnie. Nawet z Wiedzminem mialam problem.
A kiedy brak tego "wczucia" to gra traci dla mnie magie.
No i Jennifer Hale, podkladajaca glos femShep, jak dla mnie jest genialna:)

PostNapisane: 07 gru 2013, 15:33 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Mass Effect 3;2;1, Skyrim, Oblivion
Z tego samego powodu gram zawsze Panem Shepardem. Nie potrafiłbym "wczuć się w rolę" grając kobietą. Poza tym perspektywa romansu z facetem - nawet w grze - wywołuje u mnie odruchy wymiotne.

Obrazek

PostNapisane: 11 lut 2014, 20:10 
Casual
Casual

Gra w: Skyrim
Myślę, że nie różnię się od większości osób, które się tutaj wypowiedziały. Nie potrafiłabym wczuć się w męską postać. W Wiedźminie mam z tym ogromny problem, dlatego robię do niego aktualnie już drugie podejście. W przeciwieństwie do Mass Effect czy Dragon Age, które chłonęłam jak gąbka, część po części. I to smutne niesamowicie, że femShep została potraktowana w każdym względzie gorzej od swojego męskiego odpowiednika. Ale wszystkiego mieć nie można. Możliwość wyboru to i tak lepsze niż jej brak. :)
Zresztą miło dla odmiany pograć kobietą po wszystkich bardziej znanych produkcjach, gdzie męska postać jest narzucona z góry.

PostNapisane: 12 lut 2014, 12:04 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Wiedźmin, Dragon Age
To w takim razie ja się chyba jednak różnię. (Czas iść do psychologa? ;) ) ME przeszłam postacią żeńską, bo zwykle gdy jest wybór do pierwszego przejścia wybieram kobietę. Ale już w DA kilkakrotnie grałam facetem i nie sprawiało mi to żadnych problemów. Wieśka natomiast uwielbiam do tego stopnia, że zdarzyło mi się nawet (w okresie zaczytywania się w sadze i grania) we śnie biegać jako Biały Wilk :P
Wracając do sedna. Jeśli znajdę czas na drugie przejście ME na pewno dla odmiany wybiorę pana Sheparda :D

Obrazek

"Walkę kończy śmierć, każda in­na rzecz walkę je­dynie przerywa." - Ciri

PostNapisane: 18 lut 2014, 19:52 
Nałogowiec
Nałogowiec

Vadi napisał(a):
To w takim razie ja się chyba jednak różnię. (Czas iść do psychologa? ;) ) ME przeszłam postacią żeńską, bo zwykle gdy jest wybór do pierwszego przejścia wybieram kobietę. Ale już w DA kilkakrotnie grałam facetem i nie sprawiało mi to żadnych problemów. Wieśka natomiast uwielbiam do tego stopnia, że zdarzyło mi się nawet (w okresie zaczytywania się w sadze i grania) we śnie biegać jako Biały Wilk :P
Wracając do sedna. Jeśli znajdę czas na drugie przejście ME na pewno dla odmiany wybiorę pana Sheparda :D

Vi, ja też nie miałam problemów z graniem męskimi postaciami. Choć lepiej mi się grało facetem w DA niż w ME. Pewnie to z powodu większej różnorodności wyboru (rasa, pochodzenie) ME zawsze zaczyna się tak samo i mam sentyment do początku z Fem Shep :P

Błąd Czasu
Jedz jak oni.
Kochaj to co oni.
I żyj tak jak oni.
Ubieraj się jak oni.
Jedź razem z nimi.
I bądź razem z nimi.

Napisz wątekOdpowiedz Strona 11 z 12   [ Posty: 112 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12  Następna strona