Teraz jest 28 lis 2020, 02:40

Napisz wątekOdpowiedz Strona 5 z 12   [ Posty: 112 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 12  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Male / Female?
PostNapisane: 29 mar 2013, 17:04 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: ME 1,2,3, DA 1,2, TB, NN1,2, Skyrim, Oblivion, Morrowind, Mirrors edge...
Ja tam jestem za bardzo przyzwyczajona do polskiego dubbingu jednak gdyby go nie było nie rozpaczałabym :)

Obrazek

PostNapisane: 29 mar 2013, 17:11 
Nałogowiec
Nałogowiec

ładnie, pięknie, ale jest temat o dubbingu, a ten jest o czym innym.

Ifrexalis: wtóruję tej opinii. Głos w "ME" był zmienną, także nijak go można wziąć za cechę postaci.

Błąd Czasu
Jedz jak oni.
Kochaj to co oni.
I żyj tak jak oni.
Ubieraj się jak oni.
Jedź razem z nimi.
I bądź razem z nimi.

PostNapisane: 09 kwi 2013, 20:11 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Wiedźmin 3
Wg mnie cała historia opowiedziana w trylogii Mass Effect dużo bardziej pasuje do głównego bohatera płci żeńskiej. Męski superkoks, na którego lecą wszystkie laski, i który jest PRAWIE niezniszczalny to motyw już na tyle znany, że dużo przyjemniej i oryginalniej ogląda się kobietę, która rozwala wszystko an swojej drodze. :D

||AG - Szermierz||
Kitajcowe Twory

PostNapisane: 22 kwi 2013, 15:59 
Casual
Casual

Ja zdecydowanie wolę mSheparda. Jak zaczynałam grać w jedynkę to uznałam że bardziej do tej roli pasował mi mężczyzna. Jakoś w ogóle nie mam problemu z wczuciem się w przeciwną płeć. A jak doszłam do trójki to po prostu urzekł mnie głos Meera i gram od nowa trylogię tylko z oryginalnym dubbingiem. Próbowałam też grać kobietą ale nie mogłam się wczuć, byłam zirytowana że jakaś baba zastępuje mojego wspaniałego Shepa :). Mam też dość niezniszczalnych kobiet rozwalających wszystko na swojej drodze, no i nie odbieram mojego Sheparda jako prawie niezniszczalnego koksa tylko dość niezwykłą osobę która ma też chwile słabości np. urzekły mnie te chwile wahania i przygnębienia po koszmarach w Me3. Ja to odbieram jakby walczył, ale ta cała odpowiedzialność i śmierć tylu ludzi go niszczyła. Poza tym znalazłam jeden ważny minus fShep :) nie da się nią romansować z Tali która jest moją ulubioną postacią w grze :D

PostNapisane: 22 kwi 2013, 16:45 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: ME 1,2,3, DA 1,2, TB, NN1,2, Skyrim, Oblivion, Morrowind, Mirrors edge...
A ja mam dość niezniszczalnych facetów :P I dla tego zawsze steruję kobietą i dość nie dawno się przełamałam do grania facetem i... nie umiem się wczuć ;)

Obrazek

PostNapisane: 22 kwi 2013, 18:15 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: trylogia Mass Effect, Wiedźmin
Myślę, że oprócz osobistych preferencji i wczuwania się w daną płeć, dużo też zależy od tego, którą postacią zaczęło się grać.

PostNapisane: 22 kwi 2013, 18:19 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Gra w: ME, Skyrim, DA, Spyro the Dragon
Popieram tu anias, FemShep górą~!
Poza tym, napakowanych badass facetów w ME nie mało i ogólnie maleShepard wydaje mi się taki... powszechny.
Próbując grać facetem jakoś mi było ciężko, nawet zwykły BIEG mnie rozpraszał, ale właściwie to w przypadku wszystkich Shepardów innych od mojej głównej czuję, że 'to nie to'.
No i absolutnie zgadzam się z Alexą (nie wiem czy dobrze odmieniłam ;p), kobieta była moim pierwszym wyborem i tak już pozostało.

PostNapisane: 22 kwi 2013, 19:11 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Gra w: Mass Effect!
entygmunt napisał(a):
Próbując grać facetem jakoś mi było ciężko, nawet zwykły BIEG mnie rozpraszał,

Wszystkiemu winny seksowny tyłek męskiego Sheparda, ou! %)

Ja zawsze gram facetem, bo... jestem facetem %) Zawsze staram się jakoś upodabniać bohatera do siebie (wygląd, charakter), a wybór tej samej płci dość mi w tym pomaga :p5:

PostNapisane: 22 kwi 2013, 20:09 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: ME, Wiedźmin, KOTOR
Ja też gram tylko facetem. Spróbowałem raz zacząć trójkę kobietą, ale już podczas pierwszych scen totalnie się zniechęciłem. Jeśli mam się wczuć w postać, to jednak musi mieć w majtkach to samo co ja ;)

PostNapisane: 22 kwi 2013, 20:55 
Casual
Casual

Hmmm..... Mi się tam dopiero w trójce zaczął podobać :D
Ale myślę że to zależy też od tego jak sobie daną postać wyobrazimy i jak ją odbieramy.
Jak wiele osób wcześniej wspominało to zależy od płci. Myślę też że w mimo tego że nie mam problemów z wczuciem się w postać czasem bardzo różną ode mnie to z niektórymi (takimi które przekraczają moje " blokady moralne" które są dość ciasne ale bez przesady) miałabym olbrzymi problem wczuć się w skrajnego renegata który zdradza przyjaciół itp.
W sumie to takiego typu mężczyzn o który wam chodzi też nie cierpię, to mojego Sheparda kategorycznie nie postrzegam w ten sposób.

Napisz wątekOdpowiedz Strona 5 z 12   [ Posty: 112 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 12  Następna strona