Teraz jest 04 gru 2020, 11:20

Napisz wątekOdpowiedz Strona 7 z 12   [ Posty: 112 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 12  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Male / Female?
PostNapisane: 25 kwi 2013, 10:04 
Casual
Casual

Zgadzam się z tobą.
Czyli jeszcze jedna nieszczęśliwa miłość :D

PostNapisane: 25 kwi 2013, 11:53 
Nałogowiec
Nałogowiec

Wpadłam na pomysł jak przełamać się, by zagrać maleShepem w ME. Zrobię failShepa, bo femShep nie umiem robić przejść nie-idealnych
Spoiler:

To jest to :D

Tak na poważnie. Pewnie główną przyczyną dla której nie potrafię się przełamać, jest fakt, że pierwsze przejście zrobiłam jako femShep (jak już ktoś o tym wspomniał) i kiedy kupiłam ME1 od razu uruchomiłam oryginalny dubbing, w którym się zakochałam. Dla swojej Shepard stworzyłam odpowiednie fundamenty, które sprawiły, że wymagam od niej bycia twardym żołnierzem, jednocześnie z chwilami słabości i momentami w których pokazuje swoje uczucia i emocje. O ile Mark Meer naprawdę dobrze wypada w ME3, o tyle w ME1 i 2 mam wrażenie, że brzmi jak stereotypowy "meathead", który nie wie co to jest odczuwanie emocji. Jenifer Hale tak odgrywa swoje role, że mam wszystko czego oczekuję od mojej komandor. Dlatego gram tylko femShep.

PostNapisane: 25 kwi 2013, 12:07 
Casual
Casual

Powinnam też tak spróbować. Dzięki temu Tali zginie i nie będę mieć żadnych barier. Muszę tylko wymyślić jak zmienić dubbing w ME2 bo ten sposób na internecie nie działa. Dziś przeszłam ME1 z oryginalnym dubbingiem i moim zdaniem Meer wypadł przeciętnie, lepiej od polskich shepów no, ale niczym się nie wybił po prostu zrobił to co od niego oczekiwano, nie wiem jak w dwójce, w poprzednich postach pisałam o swoim zdaniu na temat trójki. A teraz pogrążę się w rozmyślaniach na temat moich decyzji fShep :) Do czasu aż nie postanowie znowu zrobić coś z tym dubbingiem :(

PostNapisane: 25 kwi 2013, 12:18 
Nałogowiec
Nałogowiec

Ja zawsze używam tego sposobu: http://crpg.insi.pl/mass-effect-2/zmian ... lska/2154a
i działa. Tylko zrób kobię zapasową tych plików które usuwasz.
EDIT: Wtedy launcher jest po angielsku, ale menu w grze i sama gra jest wersją kinową (i wszystko inne też).

PostNapisane: 25 kwi 2013, 12:30 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Cóż, granie w oryginalnej wersji za pierwszym razem maleshepem pokazuje, jak Meer ewoluował w odgrywaniu postaci Sheparda. W ME1 brzmi faktycznie drętwo, choć o niebo lepiej niż jego polski odpowiednik. W ME2 już się poprawił, a nawet zabłysnął w kilku scenkach renegackich - brzmiał tam dla mnie jak prawdziwy badass. Tak naprawdę dopiero w ME3 Mark Meer w pełni wczuł się w postać Sheparda, i wyszło mu to świetnie. Ba, powiedziałbym nawet, że w niektórych kwestiach brzmi bardziej naturalnie i przekonująco niż Jennifer Hale. Fakt, femshep od początku trzyma poziom, ale w ME3 Hale wydawała się czasem przesadzać, przez co niektóre sceny wypadały lekko sztucznie i zbyt pompatycznie, np. jej podniosła przemowa w refusal endingu. Trochę za dużo wzdychania i pauz - ale to takie moje subiektywne odczucia.

PostNapisane: 25 kwi 2013, 12:32 
Nałogowiec
Nałogowiec

Elliot1998 napisał(a):
Hmmm...
To może przeszkodą w graniu kobietą jest to że się za bardzo wczuwam? :D
No bo odczuwam zazdrość w stosunku do Tali że jak nie będę romansować z Garrusem to oni będą ze sobą :(
A ja z nim nie będę bo on jest dla mnie jak brat, a to by była patologia jakaś :D

Jesteś zazdrosna o Tali czy o Garrusa?

Błąd Czasu
Jedz jak oni.
Kochaj to co oni.
I żyj tak jak oni.
Ubieraj się jak oni.
Jedź razem z nimi.
I bądź razem z nimi.

PostNapisane: 25 kwi 2013, 12:41 
Nałogowiec
Nałogowiec

KONDZIOREK07 napisał(a):
ale w ME3 Hale wydawała się czasem przesadzać, przez co niektóre sceny wypadały lekko sztucznie i zbyt pompatycznie, np. jej podniosła przemowa w refusal endingu. Trochę za dużo wzdychania i pauz - ale to takie moje subiektywne odczucia.

Widzisz, właśnie dlatego uwielbiam jej przemowę w Refusalu (inna kwestia to to, że jest pozbawiona sensu). Tak jak ja wyobraziłam swoją Shepard, to w ME3 zaczyna być tą przywódczynią, za którą idą wszystkie rasy, która staje się oparciem dla wszystkich (a Liara oparciem dla Shepard :)). Stąd wie, kiedy użyć tego pompatycznego głosu aby porwać tłumy i dodać otuchy :P

PostNapisane: 25 kwi 2013, 15:12 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Gra w: Mass Effect, Xcom 2, Tomb Raider, Horizont Zero Dawn, Ghost Recon
Ja akurat nie oceniam kto lepszy. Wg mnie dubbing angielski jest o wiele lepszy niż polski. We wszystkich seriach ME aktorzy dubbingujący wcielają się świetnie w swoje rolę. Mi akurat podobają się aktorzy którzy podkładają głos Garrusowi oraz Tali tj Brandon Keener i Liz Sroka.
Uważam, że warto zwrócić uwagę jak Ali Hills ewoluowała w odgrywaniu postaci Liary T'Soni.

PostNapisane: 25 kwi 2013, 16:26 
Casual
Casual

Paranormal chodzi o to że jakbym grając kobietą bym nie romansowała z Garrusem to on by romansował z Tali, a ja nie chcę z nim romansować i nie chcę żeby Tali z nim romansowała bo ja już sobie ubzdurałam że ona powinna być z Shepardem :D
Zrobiłam tak jak było na tej stronie i udało się, a dałoby się zrobić bu były polskie napisy? Bo tak to są angielskie :(

PostNapisane: 25 kwi 2013, 19:00 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Gra w: Mass Effect, Xcom 2, Tomb Raider, Horizont Zero Dawn, Ghost Recon
Ja grałem kobieta Shepard i zrobiłem romans z Garrusem i jesli ktoś ma romans z nim i DLC Cytadela jest tam pewnie ciekawa scena w kasynie na górze koło baru.

Napisz wątekOdpowiedz Strona 7 z 12   [ Posty: 112 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 12  Następna strona