Teraz jest 30 lis 2020, 02:09

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 3   [ Posty: 29 ]
Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Samantha Traynor
PostNapisane: 28 mar 2013, 16:48 
Nałogowiec
Nałogowiec

Obrazek

Kontynuuje naprawienia niesprawiedliwości zakładając kolejny temat o postaci, która do tej pora go nie miała, a ze względu na to, że jest LI w ME3 to z pewnością na niego zasługuje. Samantha w ME3 zastąpiła naszą asystentkę z ME2, a dokładniej specjalistką od spraw łączności, która pełni funkcje naszej asystentki. Jest również opcją romansową, a ponieważ jest lesbijką jest dostępna tylko jako LI tylko dla femShep czego żałuje wielu maleShepów. Samantha może być jedyną kobietą w galaktyce, która dała kosza naszemu dzielnemu komandorowi. Dziewczyna jest bardzo inteligentna i lubi grać w szachy przy czym przeważnie wygrywa nawet z Shep/em potrafi też znaleźć niecodzienne zastosowanie elektrycznej szczoteczki, które mało komu przyszło by do głowy. Taka ciekawostka Samantha ma w ME3 scenki romansowe jako LI wraz z DLC Cytadela, a pozostałe LI muszą się zadowolić tylko dwiema. I jak lubicie naszą specjalistkę od spraw łączności?

KP - SWO

KP - TTP

KP - PŻ

KP - UŚ

Tytuł: Re: Samantha Traynor
PostNapisane: 28 mar 2013, 17:01 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: ME 1,2,3, DA 1,2, TB, NN1,2, Skyrim, Oblivion, Morrowind, Mirrors edge...
Nie lubię jej, kiedy dostałam od niej wiadomość o tych :"nocnych zabawach" (czy coś takiego) to mnie wzięło i kompletnie zamurowało, chodziłam po Normandii jak głupia, żeby tylko nie przychodziła do kajuty mojej Shep ;) Jej wygląd cóż jest może jedną z ładniejszych postaci kobiecych w ME, lecz to mnie nie przekonuje do romansu z nią.
Jeśli chodzi o jej przydatność to sprawdziła się tylko przy paru misjach (chodzi mi o, np. Akademię), wolałam kiedy na jej stanowisku była Kelly.

Obrazek

PostNapisane: 28 mar 2013, 17:15 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: ME, DA, AC, Fable, Fallout, TES
Bije Kelly na głowę tak pod względem urody, jak i charakteru, i jest mi niezmiernie przykro, że nie można z nią romansować grając facetem. A do urody i charakteru dochodzi jeszcze przydatność: jest dużo bardziej użyteczna od Chambers, a do tego jest miliard razy lepszym łowcą informacji niż, pożal się Cthulhu, Liara – przy Samancie T’Soni to co najwyżej Targowa Przekupka Cieni, a nie Handlarz Cieni.

PostNapisane: 28 mar 2013, 17:19 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: ME 1,2,3, DA 1,2, TB, NN1,2, Skyrim, Oblivion, Morrowind, Mirrors edge...
Moim zdaniem Traynor to po prostu cień Kelly.

Obrazek

PostNapisane: 28 mar 2013, 17:29 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Ja też miałem na początku taką opinię jak anias, ale z czasem zacząłem coraz bardziej lubić tę postać, aż w końcu polubiłem ją o wiele bardziej niż Kelly. Samantha jest... słodka, bardziej przydatna niż Kelly w ME2, a do tego zabawniejsza. A ostatnie DLC dodaje dwie genialne sceny z udziałem Traynor, czyli motyw ze szczoteczką i scenka z kosmoszachami.
I również ubolewam, że Bioware zrobiło z niej homoseksualistkę tak naprawdę na siłę, żeby zadowolić fanbazę homosiów. Jak już chcieli być tak liberalni, to mogli stworzyć Samanthę jako bi i dla równowagi zrobić romans z Jamesem dla femshep, która ma wyraźnie mniej heteroseksualnych romansów w ME3.

PostNapisane: 28 mar 2013, 17:32 
Nałogowiec
Nałogowiec

No tak BW pojechało na maxa z tą homo Samanthą ;) Mężczyźni by mieli radość a ja święty spokój :aniol:

Obrazek

PostNapisane: 28 mar 2013, 17:35 
Aedd Gynvael

Gra w: WoW, Trylogia Mass Effect, DA:Początek, Przebudzenie, DA II, Wiedźmin 1 i 2, Fable II.
Ja też sądzę że Traynor jest w sumie lepsza od Kelly. Jakoś bardziej mnie "urzekła". Kelly to moim zdaniem za często mówiła takie... Słodkie rzeczy, że tak to ujmę. A po Samanthcie widać trochę więcej charakteru. Trochę się zdziwiłem jak się okazało że nie jest zainteresowana komandorem Shepardem ze względu na płeć, po czym mogła się chwalić że złamała serce bohatera galaktyki :D.

Obrazek

Fire and Blood!

PostNapisane: 28 mar 2013, 18:10 
Nałogowiec
Nałogowiec

Według mnie Kelly jest ładniejsza, ale to kwestia gustu. Osobiście uważam, że dobrze, iż BioWare zrobiło z niej lesbijkę. W końcu mamy na statku ludzi z każdą orientacją seksualną i jest bardziej realne niż to, że każdy towarzysz romansowy jest bi, a jak ktoś chce mieć romans z Samanthą to zawsze przecież może raz zagrać femShep.

KP - SWO

KP - TTP

KP - PŻ

KP - UŚ

PostNapisane: 29 mar 2013, 14:19 
Nałogowiec
Nałogowiec

Traynor jest naprawdę świetną postacią. Jedyną jej wadą jest to, że przez nią ograniczono rolę Liary jako Shadow Broker. Ale resztą nadrabia z nawiązką. Ona ma CHARAKTER. W końcu też zrobili postać homoseksualną, która zupełnie się z tym nie kryje, a wręcz przeciwnie. Mam tu na myśli jej teksty z Citadel DLC w stylu [do EDI] "Wylizałabym cię od góry do dołu". Autentycznie wtedy umierałam ze śmiecu. W końcu BW zapomniało o poprawności politycznej! W końcu coś w tej materii się poruszyło i mam nadzieję, że BW przestanie robić teraz stereotypowe postaci homo.

PostNapisane: 29 mar 2013, 17:31 
Nałogowiec
Nałogowiec

Traynor dla mnie jest bardzo fajna postać, zwłaszcza po zagrani w Cydadela.O niebo lepsza niż Kelly Chamber z dwójki.

Stand fast and die like Guardsmen!

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 3   [ Posty: 29 ]
Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona