Teraz jest 28 lis 2020, 23:53

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 7   [ Posty: 64 ]
Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Steven Cortez
PostNapisane: 28 mar 2013, 17:26 
Nałogowiec
Nałogowiec

Obrazek

Steven Cortez już swój temat miał, ale został on zamknięty i nie był on w 100% mu poświęcony w odróżnieniu od tego. Minęło sporo czasu od zamknięcia tamtego tematu także liczę na to, że emocje trochę się uspokoiły i będzie można spokojnie porozmawiać na temat naszego pilota promu. Steven Cortez stracił męża i obecnie jest wdowcem Shepard jeśli chce może go pocieszyć w innym przypadku nasz pilot zginie. Nasz pilot jest również opcją romansową dla naszego komandora, ale tylko dla maleShepów przez co wywołuje wiele kontrowersji wśród fanów serii ME. Mi osobiście gość wydaje się w porządku. A jaka jest Wasza opinia na temat naszego pilota?

KP - SWO

KP - TTP

KP - PŻ

KP - UŚ

Tytuł: Re: Steven Cortez
PostNapisane: 28 mar 2013, 17:35 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: ME 1,2,3, DA 1,2, TB, NN1,2, Skyrim, Oblivion, Morrowind, Mirrors edge...
Jest nawet fajny (dzięki niemu mogę kupować bez wchodzenia do Cytadel;)), na początku go nie pocieszyłam, więc zginą (oczywiście mi to dobrze). Ogólnie jest przydatnym członkiem drużyny.

Obrazek

PostNapisane: 28 mar 2013, 20:20 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: ME, DA, AC, Fable, Fallout, TES
IMHO postać w porządku, ale scenarzyści trochę dali ciała pisząc dlań romans. Jako że „trójkę” robiono po łebkach, przez co charakteryzuje się ona słabym scenariuszem i, w wielu przypadkach, mało przekonującymi relacjami interpersonalnymi, dla mnie romansowanie z Cortezem wygląda idiotycznie – za mało czasu poświęcono na rozwój tej relacji, więc mam wrażenie, że Shepard pociesza go tylko po to, żeby mu się dobrać do zadka.

PostNapisane: 28 mar 2013, 20:33 
Nałogowiec
Nałogowiec

W sumie może tak jest, bo jeśli przyjąć, że Shepard jest homo, a uratował Ash w jedynce to dopiero w ME3 ma szansę na romans zgodny ze swoją orientacją. Także można by to uznać za celowe działanie BioWare, ale bardziej prawdopodobne jest, że po prostu scenarzyści niezbyt dobrze ten romans napisali. Chociaż z Cortezem nie romansowałem to nie wiem. Dobrze by było jakby wypowiedział się ktoś kto sprawdził jak wygląda z nim romans. Chyba Pottero, że tą opcję testowałeś, ale jednoznacznie z Twojego postu nie wynika czy ją sprawdziłeś czy nie.

KP - SWO

KP - TTP

KP - PŻ

KP - UŚ

PostNapisane: 28 mar 2013, 20:44 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: ME, DA, AC, Fable, Fallout, TES
Sprawdziłem, ale, że tak powiem, niekanonicznie, tj. za pierwszym podejściem romansowałem ze wszystkimi postaciami, z którymi się dało, przed rozmową cementującą romans wykonując save, sprawdzając scenkę, a potem wczytując save i prowadząc tę rozmowę w sposób nieromansowy :D. Scenkę erotyczną z Cortezem oglądałem tylko na YT, bo mój Shepard nigdy się z nim ostatecznie nie związał. W każdym razie romans z nim i tak wygląda następująco: Cortez siedzi w ładowni i zachowuje się jak emo, Shepard wygłasza jakąś pitu-pitu gadkę, później jeszcze ze dwa razy, Cortez zapomina o bożym świecie i idą do łóżka. Tyle. Mnie w tym romansie zabrakło czegoś głębszego. Można się zżymać, że homoromans z Kaidanem jest dodany na siłę i nie ma sensu, ale to nieprawda, bo jednak Shepard i Kaidan razem sporo przeszli, więc ich relacja jest wyraźnie nakreślona. Nawet romans z Samanthą ma jakiś sensowny feeling. U Corteza tego IMHO brakuje.

PostNapisane: 28 mar 2013, 22:16 
Fechmistrz krzyżaka
Fechmistrz krzyżaka

Cytuj:
Na początku Cortez mnie wkurza, taki pedałek, płacze i pewnie moczy łóżko ;) Ale od rozmowy z nim w barze go polubiłem, zrobił się przystępny, wesoły i ogólnie spoko.

PostNapisane: 29 mar 2013, 02:37 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Ogólnie to Cortez na początku mi przeszkadzał tym, że... jakoś zbyt łatwo mu przychodziło zaprzyjaźnienie się z Komandorem, chociaż to bardziej wina autodialogów. Poza tym "Esteban" zyskuje gdy pojawia się razem z Jamesem, wtedy ciężko tych gości nie polubić ;)

PostNapisane: 09 kwi 2013, 23:47 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Wiedźmin 3
Dość miło mi się z nim gadało. Trochę jak taki dobry kumpel. :D Mimo wszystko chłopak potrzebował pocieszenia, a Pan James Vega aka Karczek nie sprostał. :P

||AG - Szermierz||
Kitajcowe Twory

PostNapisane: 11 kwi 2013, 19:18 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: ME 1,2,3, DA 1,2, TB, NN1,2, Skyrim, Oblivion, Morrowind, Mirrors edge...
Oj tak, pocieszenia potrzebował, szkoda, że nie wiedziałam tego kiedy pierwszy raz przechodziłam :P

Obrazek

PostNapisane: 11 kwi 2013, 19:32 
Free Company of Alinor

Gra w: Czeka na Reboot Jaka bądź Gothica.
Podobnie. (Gay is down, i'm repeat, Gay is down)

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 7   [ Posty: 64 ]
Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona