Teraz jest 29 lis 2020, 17:19

Napisz wątekOdpowiedz Strona 4 z 7   [ Posty: 64 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Steven Cortez
PostNapisane: 12 sie 2013, 11:37 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Gra w: ME1-3 Farcry 3
Ah ten poprawny politycznie krzyk... Serio przy jakiej kol wiek innej śmierci członka zespołu nie było takiego cyrku. Nie lepiej było by wstawić jakąś podniosłą frazę i puścić jakiś smutny kawałek jak w przypadku chociażby Miri i nie narażać się na śmiech publiczności.

PostNapisane: 12 sie 2013, 11:39 
Status Widmo

Gra w: Mass Effect, DA, Wiedźmin, TES:Skyrim
Hahahahaha, wyobrażacie sobie jak Ash i Kaidan by brzmieli w wersji elkorskiej w tej scenie? XD Dzięki, NusiaczeK, teraz spędzę pół dnia wyobrażając to sobie :P

Obrazek

PostNapisane: 12 sie 2013, 11:55 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Gra w: Życie
@up
Nie ma za co :P
I na deserek: :rotfl:
"[ Elcor version
"Noticeably worried: you've got airborne hostiles inbound. Anxiously: gonna try to keep them off you."
"With cautious intent: careful, Cortez."
"Mildly irritated: dammit, I'm hit."
"Passionate with a great sense of loss and exclamation: Steve!"
"Alleviated of great stress: I'm alright."
"Somewhat curiously: You sure?"
"Exasperated: but I won't be picking you up, I gotta land this bird quick."
"Void of concern: get safe."
"Lustfully: anything for you!" ]"

Can I get you a ladder, so you can get off my back?

Obrazek
My winter brings all the lampposts to the yard.

PostNapisane: 03 wrz 2013, 02:40 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: ME, Wiedźmin, KOTOR
Cortez jest... Nudny, miałki taki i niewyraźny. Vega też jest nową postacią, a jednak jest wyrazisty, natomiast Steve... Byle jaki jest po prostu. Chcieli uczłowieczyć chyba pilota promu i wyszło im byle co. No ale to lepiej niż jakiś anonim za sterami promu podczas misji i tak.

PostNapisane: 27 gru 2013, 22:40 
Casual
Casual

Gra w: Mass Effect, 2, 3, Dragon Age: Origins
Jak z początku niezbyt go lubiłam tak z czasem zaczęłam go lubić coraz bardziej, aż nie wyobrażam sobie ME3 bez niego ^^ A jego dialogi z Vegą - bezcenne <3 Dodatkowo zyskał w moich oczach jeszcze w DLC Leviathan i ogromnie mi przykro iż nie zaciągnął Jokera na strzelnicę :D

Właśnie obejrzałam filmik w którym Cortez ginie, nadesłany przez @KONDZIOREK07 - Kaidan brzmi tam tak jakby na chwilę przeskoczył do walki w Dragon Age bądź spadał z 1000 piętra XD A Ash to jużw ogóle...

Obrazek

PostNapisane: 30 gru 2013, 19:01 
Adept analogów
Adept analogów

Dużo postów jest podobnych, ale chyba coś w tym jest. Na początku go niezbyt lubiłam, potem już trochę bardziej. Tak jakoś. Trochę nudny, niczym mnie właściwie nie zainteresował. Nawet nie pamiętam, czy go pocieszałam, ale jak widać tak, bo przeżył. Chociaż te rozmowy z Jamesem... Jej, uwielbiałam je. No i Esteban bardziej do niego pasuje niż Steve. :D Więc jakbym miała go ocenić od 1 do 10 to dostałby 6. Uwaga, teraz mnie zjecie. Tak btw to co do jego homoseksualizmu to tutaj nic mi nie przeszkadza, ani też nie mówię "jaki on super, że jest gejem", tak samo jak u Traynor. Za to w ogóle nie podobał mi się ten pomysł u Kaidana, w ogóle. :C

Skajp - N7GrzyboweŚwiatło41, GG - 9884858

PostNapisane: 07 sty 2014, 22:00 
Casual
Casual

Ech, brak wam coś empatii;)

Jak dla mnie jego historia była smutna. Z chęcią pocieszałem jak się mazał. Równy gość i tyle. Fakt iż stracił MĘŻA za pierwszym razem zbił mnie z tropu, ale ostatecznie to dobra postać. Idealny materiał na bromance.

PostNapisane: 07 sty 2014, 22:52 
Free Company of Alinor

Gra w: śmierć
Steven jak dla mnie wyszedł na większą beksę niż Tidus z Final Fantasy X, a o to niełatwo. A co do postaci jaką nasz drogi Sztiwen jest, to muszę powiedzieć, że jest po prostu słabą postacią. BioWare tak go popsuło jak tylko się dało. Może i miał swoje 2 minuty 39 sekund, ale nie. On jest po prostu słaby.

PostNapisane: 11 lut 2014, 20:03 
Casual
Casual

Gra w: Skyrim
Party Vega napisał(a):
Ech, brak wam coś empatii;)

Jak dla mnie jego historia była smutna. Z chęcią pocieszałem jak się mazał. Równy gość i tyle. Fakt iż stracił MĘŻA za pierwszym razem zbił mnie z tropu, ale ostatecznie to dobra postać. Idealny materiał na bromance.

Coś w tym jest. W sensie... Historia Corteza jest ciekawa. Pasuje do uniwersum - w końcu każdy kogoś stracił, jest wojna i w ogóle. W pewien sposób to nawet interesujące pod kątem tego, że wysłuchujemy historii geja, widzimy, że jest ludzki, że boryka się ze stratą ukochanego człowieka, z którym coś go łączyło i było to coś więcej niż fizyczność - w odróżnieniu od przekonania zatwardziałych homofobów, że w homoseksualnych związkach idzie wyłącznie o seks. Ale z drugiej strony Cortez wydaje się zbyt miękki na Normandię. I femShep wydaje się być znacznie bardziej męska w porównaniu z nim. Nie widzę w tej roli mięśniaka, ale z drugiej strony wolałabym, żeby Cortez był bardziej konkretny, mocniej zarysowany. Był czymś więcej niż gejem, który stracił męża w wojnie i został umieszczony na Normandii tylko przez wzgląd na poprawność polityczną. Nie wiem... Może mimo wszystko dłuższa historia, tocząca się wokół czegoś ponad utratą faceta. Taka, która sprawiałaby, że absolutnie zakochujesz się z Cortezie, zanim jeszcze dowiesz się, że jest gejem. Na tyle dobra, że po fakcie jego orientacja nie ma już znaczenia. Już Kaidan wydaje mi się w tym przypadku lepszy. Chociaż znowu pod jego adresem idzie masa zarzutów, że biseksualny stał się tak brzydko (choć może adekwatnie do sytuacji) mówiąc "z dupy".

PostNapisane: 11 lut 2014, 22:05 
Adept analogów
Adept analogów

Cytuj:
I femShep wydaje się być znacznie bardziej męska w porównaniu z nim.

Phi! Ona jest bardziej męska od Chucka Norrisa! Pan Szep też.

(Przepraszam za offtop)

Żeby nie był całkowity offtop to powiem, że romans z nim jest słaby. :D

Skajp - N7GrzyboweŚwiatło41, GG - 9884858

Napisz wątekOdpowiedz Strona 4 z 7   [ Posty: 64 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona