Teraz jest 27 lis 2020, 05:23

Napisz wątekOdpowiedz Strona 7 z 7   [ Posty: 64 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Steven Cortez
PostNapisane: 19 lut 2014, 20:14 
Status Widmo

Gra w: Seria Assassins Creed,
Myślę, że trochę przesadzacie. Gdyby w miejscu męża Corteza była kobieta to pisalibyście że krzyczy jestem hetero? :P On manifestuje swoją orientacje jak każdy człowiek. To normalna i naturalna sprawa w uniwersum ME przez co nikt o tym nie wspomina. Bo zauważcie, że nikogo to nie dziwi, podobnie jak nikogo nie dziwią związki między rasowe.

EDIT: A o mężu którego stracił mówi z wiadomych powodów ;)

Sesje RPG - Początkujący Gawędziarz

Kanał na YouTube, Gry, Dragon Ball i Ciekawostki

PostNapisane: 19 lut 2014, 20:44 
Adept analogów
Adept analogów

plebanx11 napisał(a):
Bo zauważcie, że nikogo to nie dziwi, podobnie jak nikogo nie dziwią związki między rasowe.

Mnie związki między rasowe mniej "dziwią". Znaczy tak jak homoseksualizm, nie dziwią mnie w ogóle, potrafię to zrozumieć, ale jeśli chodzi o mnie, to już bardziej podobaliby mi się turianie (a wg mnie są paskudni) niż inne dziewczyny.

Ah, może to zły temat, ale lubię ten obrazek, i muszę nim gdzieś pospamić :lol: :
http://fc07.deviantart.net/fs71/i/2012/ ... 52epyo.jpg

Skajp - N7GrzyboweŚwiatło41, GG - 9884858

PostNapisane: 19 lut 2014, 21:11 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Gra w: ME, AC, Wiedźmin, NfS
Kazzadorka - Tak, to zły temat. Lepiej takie rzeczy dodawać w temacie twórczości viewtopic.php?f=180&t=2355

A turianie nie są paskudni. Paskudny jest yahg :P

Zrozum różnicę między "bynajmniej" a "przynajmniej" i dopiero wtedy używaj tych słów!

PostNapisane: 21 lut 2014, 23:10 
Casual
Casual

Gra w: Skyrim
Bo mnie to w sumie jedna rzecz uderzyła właśnie. W zasadzie o ile kobieta może nawiązać lesbijski romans przez trzy części, o tyle facet nie ma żadnej szansy nawiązać romansu gejowskiego, aż do pojawienia się Corteza i magicznego nawrócenia Kaidana na biseksualizm. I jak o tym pomyśleć, to przestaje być dziwne i nagłe wprowadzanie geja, i zmiany orientacji Alenko.

plebanx1 napisał(a):
Myślę, że trochę przesadzacie. Gdyby w miejscu męża Corteza była kobieta to pisalibyście że krzyczy jestem hetero? :P On manifestuje swoją orientacje jak każdy człowiek.

Kto przesadza, ten przesadza. Bo ja wciąż myślę, że Cortez jest nudny tak po prostu, a nie dlatego, że nawija o mężu. I gdyby dali faceta, który nawija o żonie, też byłby nudny. Bo nie ma w tej historii nic poza byciem pilotem i utratą ukochanej osoby. I to jest tak, że gdybym natrafiła na kogoś takiego w normalnym życiu, to może nawet bym się z nim zaprzyjaźniła. Ale gram po to, żeby właśnie od tego życia się odciąć. Może pomogłaby większa ilość dialogów z Cortezem? Więcej historii o jego przeszłości? Nadal myślę, że tę historię można było napisać lepiej. I kiedy gram, czuję, że Liara, Alenko, Ashley, Thain, Tali... Że to są absolutnie główne postacie. A Cortez wydaje mi się zawsze strasznie... drugoplanowy.

Napisz wątekOdpowiedz Strona 7 z 7   [ Posty: 64 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7