Teraz jest 05 gru 2020, 09:26

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 4 ]
Autor Wiadomość
 Tytuł: [DLC] [spoiler] Nyreen
PostNapisane: 28 mar 2013, 18:33 
Nałogowiec
Nałogowiec

Obrazek

Kończę na dziś z naprawianiem niesprawiedliwości dodając ostatni temat o postaci, która go do tej pory nie miała. By zobaczyć turiankę musieliśmy czekać, aż do część części trylogii, a konkretnie do DLC Omega za 1200 punktów BioWare. Cena jest niestety nieadekwatna do zawartości, ale nie mniej to właśnie w nim poznajemy Nyreen.

Uwaga, bo teraz będę spoilery.

W DLC dowiadujemy się, że Nyreen była kochanką Arii i niestety turianka ginie trochę później poświęcając się nie mamy na to żadnego wpływu, a szkoda, bo mogło to zależeć od naszej decyzji. Ogólnie uważam, że BioWare źle rozwiązało kwestie poświęcenia Nyreen w tym DLC.

A jaka jest Wasza opinia o pierwszej NyreeN? (jedynej turiance, którą do tej pory poznaliśmy nie licząc turianki z którą Garrus tańczył w DLC Cytadela)

Ifrexalis: dodałem dwa prefiksy do nagłówka. Osoba przeglądająca tematy działu, nie musi pamiętać wszystkich postaci. Wejdzie w np. taki i już samo zdjęcie psuje zabawę "odkrywania".

KP - SWO

KP - TTP

KP - PŻ

KP - UŚ

Tytuł: Re: [DLC] [spoiler] Nyreen
PostNapisane: 09 kwi 2013, 23:42 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Wiedźmin 3
Pomysł wprowadzenia turianki był genialny, a sama Nyreen jako postać trafiła do czołówki moich ulubionych postaci. :D Zgodzę się w tym miejscu, że to poświęcenie było trochę niepotrzebne, ale w sumie podobała mi się reakcja Arii na ten akt herozimu. C:

||AG - Szermierz||
Kitajcowe Twory

PostNapisane: 10 kwi 2013, 10:32 
Fechmistrz krzyżaka
Fechmistrz krzyżaka

Nyreen jest moim zdaniem pójściem trochę na łatwiznę w DLC. Ot, ratujemy Omegę z suką Arią, trzeba dodać do tego jakąś idealistkę, co by było ciekawiej. A, może niech jeszcze kiedyś były razem, to będziemy mogli trochę posłitasić.

PostNapisane: 10 kwi 2013, 14:44 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: trylogia Mass Effect, Wiedźmin
Głównym powodem, dla którego chciałam zagrać w DLC "Omega" była właśnie Nyreen. Chciałam w końcu zobaczyć jakąś Turiankę, i do tego w akcji. I jeśli o to chodzi, nie zawiodłam się. Bardzo polubiłam Nyreen, dołączyła do moich ulubionych postaci. Jej śmierć była tak bezsensowna, że więcej łezek mi poleciało niż podczas śmierci Mordina czy Thane'a. Ale przynajmniej reakcja Arii była świetna, ta wściekłość i żal. Poezja.

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 4 ]