Teraz jest 25 lis 2020, 13:20

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 3   [ Posty: 28 ]
Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Postaci z obu Normandii
PostNapisane: 29 mar 2013, 13:31 
Nałogowiec
Nałogowiec

Tak sobie pomyślałem by założyć temat o postaciach z Normandii. Ponieważ niewiele o nich wiemy to myślę, że temat zbiorczy dla nich będzie odpowiedni zwłaszcza, że było ich tylko kilka.

Obrazek

Zacznijmy od naszego nawigatora z jedynki Charlesa Pressl`ego. Niewiele o nim wiemy, ale w trakcie gry przekonujemy się, że nie przepada za obcymi jednak jego postawa z czasem się zmienia o czym możemy przeczytać w jego dzienniku. Charles ginie na początku ME2.

Obrazek

Greg Adams nasz inżynier z Normandii, który jest przyjaźnie nastawiony do obcych w odróżnieniu od. Spotykamy go też w ME3 gdzie możemy się dowiedzieć, że żałuje tego, iż nie przyłączył się do Shepard/a w ME2. W ME3 zdecydowanie odmłodniał.

Obrazek

Obrazek

Nie zapominajmy też o naszym kwatermistrzu, który niestety zniknął po pierwszej części i nie wiemy jakie są dalsze jego losy.

Obrazek

Doktor Karin Chakwas poznajemy w pierwszym ME. Towarzyszy nam również w ME2 możemy się z nią napić. Może zginąć podczas MS. Jeśli przeżyje w ME3 może znów trafić na Normandię

Obrazek

Gabriella Danieles i Kenneth Donnely. Bardziej znani jaki Ken i Gabi. Nasza para mechaników z ME2, która zajmuje się również mechaniką Normandii w ME3.

Obrazek

Sergeant Gardner spotykamy go w ME2 jest kucharzem, a także dba o czystość na naszym statku. Załoga negatywnie ocenia jego zdolności kulinarne jednak zmienia się to gdy Shep załatwi mu składniki z Cytadeli.

Obrazek

Doktor Chloe Michel, która może dołączyć do naszej załogi w ME3 jeśli doktor Chawkas zginęła lub wybraliśmy ją do załogi poznajemy ją w pierwszej części ME.

To wszyscy. Jakie jest Wasze zdanie na temat tych postaci?

KP - SWO

KP - TTP

KP - PŻ

KP - UŚ

Ostatnio edytowano 29 mar 2013, 13:51 przez Shartan, łącznie edytowano 3 razy

Tytuł: Re: Postaci z obu Normandii
PostNapisane: 29 mar 2013, 13:40 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Zarzuć obrazek kwatermistrza:
http://images2.wikia.nocookie.net/__cb20120618105239/masseffect/pl/images/f/f5/RequisitionsOfficer.png
A doktor Michel poznajemy w ME1 nie ME2 ;) Literówka.

Wie ktoś co się dzieje z Gardnerem w ME3? Ginie/trafia do aresztu? Szkoda, że go nie ma.

PostNapisane: 29 mar 2013, 13:41 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: ME 1,2,3, DA 1,2, TB, NN1,2, Skyrim, Oblivion, Morrowind, Mirrors edge...
Charles- Cóż nie lubi obcych to ja nie lubię jego ;) Nie specjalnie żałowałam, że zginą, moim komentarzem szczerze powiedziawszy było parsknięcie :)
Adams - Cóż o nim większego zdania nie mam, ale wydaje się sympatyczny.
Chakwas - Jest jedną z moich ulubionych postaci. Bardzo lubię z nią rozmawiać, bez niej nie ma ME.
Gabriella - Lubię tą dziewczynę jest nawet sympatyczna. I powaliła mnie pierwszą rozmową z nią i Kennethem.
Kenneth - Fajny facet, chociaż lubię go mniej niż Gabi.
Gardner - Nie mam o nim zdania jest mi właściwie obojętny, chociaż jeden dialog z nim mnie rozbawił (ten w którym mówił: "myję ręce... zazwyczaj")
Michel - Nie wiem czemu właściwie ale jej nie lubię...

Obrazek

PostNapisane: 29 mar 2013, 13:58 
Nałogowiec
Nałogowiec

Obrazek kwatermistrza dodany. Dzięki Tintai. Błąd z doktor Chloe Micheal poprawiony.

Pressly nie lubił obcych, ale się zmienił swoje podejście do nich w odróżnieniu od Ash, która nie specjalnie swe podejście do obcych zmieniła.

Szkoda, że nie ma kwatermistrza bylem ciekawy co się z nim działo po jedynce.

Jeśli Gardner zginął w ME2 to jego nazwisko jest na ścianie pamięci, a jeśli przeżył to nie wiadomo co się z nią stało.

Gabi jest rzeczywiście sympatyczna. Szkoda, że wraz z Kenem nie są opcjami romansowymi. Jakby się Shep nikim z nich nie interesował to by byli razem, a jak by się interesował to jedno z nich mogłoby związać z kimś z załogi Normandii.

KP - SWO

KP - TTP

KP - PŻ

KP - UŚ

PostNapisane: 29 mar 2013, 14:05 
Nałogowiec
Nałogowiec

Chakwas uwielbiam. Traktuję ją trochę jak matkę Shepard. Ale to głównie z powofu fanfików :P
Gardnera z jakiegoś powodu nie lubiłam. Potem zorientowałam się, iż to prawdopodobie z powodu głosu Udiny. Jakoś podświadomie nabrałam z tego powodu do niego niechęci.
Dr Michel - jak ja nie cierpię z nią rozmawiać w ME3! O ile w ME1 jej akcent mnie bawił o tyle w trójce zaczął mnie irytować. Aż ciężko uwierzyć, że ta aktorka podkłada głos Tevos (którą uwielbiam). No i przystawia się do Garrusa, który ma być z Tali... ja ci dam tą czekoladę! :p1:
Kena i Gabi uwielbiam. Wszystkie ich rozmowy są świetne i fajnie jest ich przyłapać w ME3 w kąciku Jack :D

PostNapisane: 09 kwi 2013, 21:44 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: Mass Effect 1, 2, 3 Left 4 Dead 2. Need for Speed i wszystko co nie jest nudną strategią
Shartan napisał(a):
Pressly nie lubił obcych, ale się zmienił swoje podejście do nich w odróżnieniu od Ash, która nie specjalnie swe podejście do obcych zmieniła.

Z tym rasizmem u Ash to bym tak nie przesadzał - w końcu w ME3 nazywa Tali "młodszą siostrą" a po wydarzeniach z Tessi jest skłonna wesprzeć Liarę. Bardziej niż obcych to Ash chyba hejtuje jedynie Gethy - no i nic w tym dziwnego

Cytuj:
Jeśli Gardner zginął w ME2 to jego nazwisko jest na ścianie pamięci, a jeśli przeżył to nie wiadomo co się z nią stało.

Jego akurat lubię prosty chłop i proste obowiązki - i ta piękna maksyma "Nie ma chętnego na Kiblowego"

Cytuj:
Gabi jest rzeczywiście sympatyczna. Szkoda, że wraz z Kenem nie są opcjami romansowymi. Jakby się Shep nikim z nich nie interesował to by byli razem, a jak by się interesował to jedno z nich mogłoby związać z kimś z załogi Normandii.

Ken mnie wkurza - w szczególności jego pedalsko-francuski akcent. Po prostu wcielenie zła - hazardzista, zboczeniec - już chyba tylko alkoholizmu do kolekcji brakuje :)
Gabi lubię i szlag mnie trafia, że pomimo edycji zapisu w ME2 - gdzie mi o zgrozo zginęła - gra uparcie ją uśmierca. Uparło się i nie odpuści.

Good evening ladies and gentelmen. Tonight's performance is brought to you by random acts of violence
To twoja wina, że pijesz za mało WINA!

PostNapisane: 09 kwi 2013, 23:23 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Wiedźmin 3
Powiem szczerze, że dałabym radę bez wszystkich wymienionych członków załogi Normandia z wyjątkiem Dr. Chakwas. Ta kobieta jest tak pozytywną i pełną optymizmu osobą. Nie olała nas (w przeciwieństwie do niektórych) podczas tymczasowej współpracy z Cerberusem, kiedy było trzeba nawet z nami popiła. :P

A tu taki mały cosplay xD
Spoiler:

||AG - Szermierz||
Kitajcowe Twory

PostNapisane: 10 kwi 2013, 10:03 
Nałogowiec
Nałogowiec

Tak szczerze... Kto w swojej kanonicznej grze zamienił Chakwas na Michel? To przecież straszne.

Błąd Czasu
Jedz jak oni.
Kochaj to co oni.
I żyj tak jak oni.
Ubieraj się jak oni.
Jedź razem z nimi.
I bądź razem z nimi.

PostNapisane: 10 kwi 2013, 12:09 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Warframe, Stellaris, czeka na MEA
Jak dla mnie Normandia bez dr. Chakwas to już nie Normandia.

Polecam gierkę ;)

Shep: Ha!
Kasumi: Znalazłeś próbkę DNA?
Shep: Nie, kartę kredytową.

PostNapisane: 10 kwi 2013, 12:18 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: ME 1,2,3, DA 1,2, TB, NN1,2, Skyrim, Oblivion, Morrowind, Mirrors edge...
@up w pełni się zgadzam :)

Obrazek

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 3   [ Posty: 28 ]
Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona