Teraz jest 28 lis 2020, 03:02

Napisz wątekOdpowiedz Strona 2 z 13   [ Posty: 129 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Postacie homoseksualnie i biseksualne ze świata ME
PostNapisane: 08 sie 2013, 18:04 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: Mass Effect, Mass Effect 2, Dragon Age Origins + Awakening , Dragon Age 2
verte napisał(a):
Chienne napisał(a):

Jack jest biseksualna.

Serio? Nigdy nie słyszałam o takim romansie. Można go kontynuować w trójce? :omg:

Nie słyszałaś bo go nie ma, Jack tylko o tym wspomina podczas rozmowy z Shepardem.

Chienne, FemShep nie ma możliwości romansować z Jack w ME 2. Coś musiało ci się pomylić. :)

Ostatnio edytowano 08 sie 2013, 18:06 przez zindoktrynowany, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: 08 sie 2013, 18:06 
Nałogowiec
Nałogowiec

Chienne napisał(a):
Paranormal napisał(a):
Chienne napisał(a):
cóż, Kaidan od początku miał być wykreowany na biseksualnego, to że wrzucili to dopiero w trzeciej części to już inna kwestia.

Właśnie w tym rzecz. Wyrzucili z gry jego biseksualizm, a później to wrócili tak na siłę.

na siłę powiadasz? Można to też uznać za swego rodzaju nieśmiałość czy skrycie. Podobnie jak z Tali. W pierwszej części romansu z nią nie ma, w drugiej już występuje. Trudno stwierdzić, że przez całą pierwszą część traktowała nas jako przyjaciela i nagle po rozstaniu i przewidywanej śmierci postanowiła się nad tym zastanowić, a gdy tylko ujrzała go żywego to płomień uczucia wybuchł ;3

No ale z FemShep może romansować od 1. jak dla mnie nie przemyśleli tego.

A o Jack nie wiedziałam. To jak w końcu jest? Może romansować z Fem, czy nie? Bo skoro jest BI, powinna być chyba opcją dla Fem jak i Male, prawda?

Błąd Czasu
Jedz jak oni.
Kochaj to co oni.
I żyj tak jak oni.
Ubieraj się jak oni.
Jedź razem z nimi.
I bądź razem z nimi.

PostNapisane: 08 sie 2013, 18:24 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Batmen
Dlaczego mam wrażenie, że w tym temacie zaraz będzie burdel?

verte - Jack jest biseksualistką, ale w grze nie ma takiego romansu.

dikajos - zniesmaczyło cię to, że Kaidan gapił się na tyłek Shepa podczas misji? Naprawdę sądzisz, że Kaidan nie miał co innego do roboty tylko swe gały kierować w tyłek Shepa? Hordy przeciwników atakują, ale Alenko się misją nie zajmuje, bo musi się pogapić na tyłek. To cię zniesmaczyło? Jak Tali, Miranda patrzyła to już w porządku?

Zauważyłem, że ludzie muszą co wieku mieć obiekt do "hejtowania i/lub zwalania całej winy na daną grupę". A nie? Barbarzyńcy, murzyni, Żydzi, Muzułamanie, homoseksualiści. W mass effect będzie niechęć do obcych. Nikt sobie głowy nie będzie zawracał kto z kim sypia. Widać to w grze bardzo dobrze.

Kaidan i jego biseksualizm - orientacji nie da się zmienić. Może najzwyczajniej blokował uczucia do mshepa. Przecież to dobry chłopak, nie trzeba go od razu znienawidzić za to, że ma dwukrotnie większą szansę na randkę w piątek wieczór.

Był Zlot, więc daję spóźniony komentarz. Skeczor, po co te nerwy? Chcesz na siłę wywołać burzę? Bo takie wrażenie odnoszę. Opanuje się trochę. /Kepason

PostNapisane: 08 sie 2013, 18:39 
Nałogowiec
Nałogowiec

Skeczor napisał(a):
Kaidan i jego biseksualizm - orientacji nie da się zmienić. Może najzwyczajniej blokował uczucia do mshepa. Przecież to dobry chłopak, nie trzeba go od razu znienawidzić za to, że ma dwukrotnie większą szansę na randkę w piątek wieczór.

Dobre :D

Błąd Czasu
Jedz jak oni.
Kochaj to co oni.
I żyj tak jak oni.
Ubieraj się jak oni.
Jedź razem z nimi.
I bądź razem z nimi.

PostNapisane: 08 sie 2013, 18:45 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: ME, Wiedźmin, KOTOR
Skeczor napisał(a):
Dlaczego mam wrażenie, że w tym temacie zaraz będzie burdel?
dikajos - zniesmaczyło cię to, że Kaidan gapił się na tyłek Shepa podczas misji? Naprawdę sądzisz, że Kaidan nie miał co innego do roboty tylko swe gały kierować w tyłek Shepa? Hordy przeciwników atakują, ale Alenko się misją nie zajmuje, bo musi się pogapić na tyłek. To cię zniesmaczyło? Jak Tali, Miranda patrzyła to już w porządku?

Czepiasz się, a właśnie przez takie czepialstwo normalna dyskusja może się zmienić w kłótnię :P . Wyraźnie napisałem "kolokwialnie mówiąc'. Nie zauważyłeś? Nie miałem na myśli dosłownej sytuacji podczas misji. Teraz już chyba rozumiesz:).

Co wieku obiekt hejtowania? :D Aleś wymyślił. Hehe.

PostNapisane: 08 sie 2013, 18:49 
Adept analogów
Adept analogów

Teoria na temat Kaidana jest bardzo prawdopodobna. Bo i w normalnym życiu często się zdarza, że ludzie długie, długie lata ukrywają swoją bi lub homoseksualność. Na National Geographic był odcinek (chyba Tabu) o mężczyźnie, który był gejem i pierwszą osobą, która się o tym dowiedziała była... jego żona :P więc wszystko jest możliwe.

PostNapisane: 08 sie 2013, 18:54 
Nałogowiec
Nałogowiec

// Ogólnik

Moda. Moda przemija - tak samo jak ludzie, którzy ją tworzą. Moda jest nośnikiem popularności, popularność popytu, a popyt w świecie uzależnionym od pieniędzy, stanowi możliwość przetrwania kolejnego dnia.
Homoseksualność ma swoje granice; póki te granice istnieją, póty istnieć będzie moda. Wszystko poza nimi jest szaleństwem.
Mnie ta moda nie przeszkadza. Zacznie przeszkadzać, kiedy wejdzie mi w drogę i spróbuje narzucić cokolwiek. W grze będą to wymuszone wybory i ich konsekwencje. Póki co do tego nie doszło.

PostNapisane: 08 sie 2013, 18:55 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Batmen
Cytat z MEwikia:
Nagrane, ale niewykorzystane w pierwszej części dialogi wskazują, że Kaidan pierwotnie miał być możliwym obiektem romansu dla postaci męskiej. Chociaż nie nagrano wszystkich koniecznych dialogów, Shepard-mężczyzna może romansować z Kaidanem dzięki kodom[1]. Romans męsko-męski z Kaidanem wprowadzono w trzeciej części.

że, że, że jak? Homoseksualizm jest modą? O_o

PostNapisane: 08 sie 2013, 18:56 
Free Company of Alinor

Gra w: śmierć
Czyli pierwotnie należy zakładać że była też opcja romansu "fem only" żeby były proporcje 1/2/1.

PostNapisane: 08 sie 2013, 18:58 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: ME, Wiedźmin, KOTOR
Nie jest moda tylko jest w modzie w tej chwili. Promuje się go dość mocno, co staje się nużące. Sama orientacja modą oczywiście nie jest, ale cóż. Świat jest dziwnie ułożony.

Ale wróćmy do tematu. Traynor była les zakochaną w głosie maszyny, to już kosmiczny kosmos ;) , ale lubiłem ją, przydawała się na Normandii i miała super akcent!

Napisz wątekOdpowiedz Strona 2 z 13   [ Posty: 129 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Następna strona