Teraz jest 29 lis 2020, 19:16

Napisz wątekOdpowiedz Strona 2 z 2   [ Posty: 11 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Najlepsza postać trylogii - propozycja bitwy
PostNapisane: 22 paź 2015, 21:28 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: Arcanum: Of Steamwork & Magick Obscura
Jak widzę zainteresowanie samą bitwą marne... Ale przynajmniej można wymienić się doświadczeniami :D

The PolishGamer napisał(a):
U mnie wygląda to tak DA:O>ME1>ME2>ME3. Gdy skończę nawet wiedźmin 3 mnie nie przyciąga. Okazuje się że moja biblioteka to 4 gry w ruchu. Ech a tyle czeka na swoją kolej. Kiedy to pokończę ? Skończę serie przeczytam parę postów i ssanie zaczyna się od nowa.

Ja trylogię ostatni raz skończyłem bodajże z początkiem lutego, więc trochę czasu minęło. Potem były wszystkie 3 Dragon Age (zmusiłem się do dwójki i żałuję), następnie nadrobiłem Jade Empire (świetna gra!), przypomniałem sobie Final Fantasy IX i kilka pomniejszych tytułów, ale teraz... Teraz nie za bardzo mam w co pograć po ME. I mimo, że została mi jeszcze misja na Ziemi, to już ssie mnie jak cholera, żeby odpalić kolejne przejście, nienawidzącą syntetyków babką. Gdy tylko pomyślę o Virmirze, Ilos, wraku Żniwiarza, misji samobójczej, Tuchance i leczeniu genofagium czy też imprezie na Cytadeli, to mam po prostu siąść do konsoli i zaczynać od nowa. Replay-ability tej trylogii jest po prostu nieziemskie.

Napisz wątekOdpowiedz Strona 2 z 2   [ Posty: 11 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2