Teraz jest 29 lis 2020, 19:40

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 2 ]
Autor Wiadomość
 Tytuł: Wasze propozycje romansów w ME.
PostNapisane: 18 lut 2016, 22:38 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Nie znalazłam nic podobnego, ale znając mój szczęście pewnie jest już z tysiąc takich tematów. Mimo wszystko chciałabym się dowiedzieć z jaką postacią z uniwersum lubicie romansować najbardziej i czemu akurat on/ona? Co was skłoniło do wyboru tego bohatera? Kogo przekreśliliście już na starcie i też czemu? No i wasze propozycje na romans z kim takich relacji mieć nie można.

No może zacznijmy ode mnie. Jestem raczej z tych zwolenników romansu z Cortezem i w tym wypadku sama nie do końca umiem wyjaśnić dlaczego. Może dlatego, że robraja mnie jego smutek i zawsze mu pomogę się pozbierać. Za pierwszym razem podczas spotkania w Czyścu wybrałam opcje związku ze zwykłej ciekawości i ten związek mi się podobał. Najbardziej w Cortezie podoba mi sie jego podejście do Sheparda.
(nie mój nick nie ma nic wspólnego z tym Stevem)

Drugą opcją jest Jack. Lubię ją bo łatwo mi się z nią utożsamić. Znajomi mówią, że ktoś w wrzucił mnie w Jack.

Teraz znienawidzona postać. Otóż Liara. Jakos jest dla mnie za mdła. Jakoś tak nie wytrzymuję jej paplania i przewijam dialogi z nią (przepraszam wszystkich fanów Liary to tylko moje osobiste zdanie).

Uważam, że powinni dać możliwość porządnego romasu z Ariią,a o Jamesie to już się nawet nbd wypowiadać.

A jak u was?
Wow ale się rozpisałam.

Tytuł: Re: Wasze propozycje romansów w ME.
PostNapisane: 19 lut 2016, 02:12 
Nałogowiec
Nałogowiec

Steveeee1 napisał(a):
Nie znalazłam nic podobnego, ale znając mój szczęście pewnie jest już z tysiąc takich tematów...

Było trochę tego, np:

http://www.forum.gamewalk.pl/viewtopic.php?f=156&t=6113

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 2 ]