Teraz jest 10 gru 2018, 07:52

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 4 ]
Autor Wiadomość
 Tytuł: Kolejność odzywek towarzyszy podczas misji
PostNapisane: 07 lut 2018, 21:21 
Adept analogów
Adept analogów

Od czego zależy kolejność komentowania towarzyszy podczas misji? Ostatnio miałem 2 dziwne przypadki:
DLC Lewiatan (Tali i Javik) - po powrocie Shepa z głębin to Javik rzucił się pomóc Shepardowi i on wzywał Corteza (pilocie! pilocie!:P), mimo że powinna to zrobić Tali (moja LI)
DLC Cytadela (Tali i James) - gdy wpadamy w pułapkę w wagonie i możemy renegackimi akcjami lżyć klona i Brooks, również "pomogę ci" rzekł James zamiast Tali. Na jutubie zawsze wybranka to mówiła...
Czy to, kogo wybierzemy do misji jako pierwszego ma znaczenie czy jest to losowe?

Shepard: Jestem prosty chłopak ze wsi. Nie wierzę w kosmitów. Wierzę w czary i zabobony.

Tytuł: Re: Kolejność odzywek towarzyszy podczas misji
PostNapisane: 08 lut 2018, 10:57 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: ME, DA, AC, Fable, Fallout, TES
Z tego, co się orientuję, kolejność jest odgórnie ustalona, ale też zależna od sporej ilości czynników (w tym m.in. tego, kogo się wzięło). W teorii LI zawsze mają pierwszeństwo i nie pamiętam, żeby kiedykolwiek się zdarzyło, że u mnie ktoś miał pierwszeństwo nad Kaidanem. Może jakiś bug (w Inkwizycji też się zdarzały dialogowe bugi), albo romans z Tali jeszcze „niescementowany”? Bo zdaje się, że LI zyskuje pierwszeństwo dopiero wtedy, kiedy ostatecznie zablokuje się romans z tą postacią.

PostNapisane: 09 lut 2018, 11:47 
Adept analogów
Adept analogów

No waśnie romans z Tali scementowany że już bardziej się nie da (schadzka w kajucie, pokój między gethami i quarianami, zrobione wszystko co się da, a dodatkowo Tali nie została wygnana, mało tego w jedynce Ashley została na Virmirze a Liara nigdy nie była nikim więcej niż przyjacółką). Czort, skoro się nie da to to trudno. A tak swoją drogą Pottero: jak idzie tłumaczenie EGM< MEHEM i CEM?:P

Shepard: Jestem prosty chłopak ze wsi. Nie wierzę w kosmitów. Wierzę w czary i zabobony.

PostNapisane: 09 lut 2018, 12:29 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: ME, DA, AC, Fable, Fallout, TES
szatanista napisał(a):
A tak swoją drogą Pottero: jak idzie tłumaczenie EGM< MEHEM i CEM?:P

Na razie mam coś koło 70% EGM i dłuższą przerwę, bo przez ostatnie miesiące byłem zajęty tłumaczeniem Poza Skyrim: Brumy, a obecnie robię przygotowania do innej modyfikacji ze Skyrim. Jeśli Wyprawa na Atmorę nie pojawi się zaraz po tym, to wtedy wrócę do EGM. MEHEM jest tak jakby gotowe, ale jest pewien problem (napisy do finałowych filmików trzeba wtopić na twardo w obraz, ale traci się wtedy dźwięk), którego na razie nie rozwiązałem, bo brak czasu. Poza tym, MrFob do dziś nie odpisał, czy wyraża zgodę na udostępnienie spolszczenia, a bez jego zgody wolałbym go nie publikować.

Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 4 ]