Teraz jest 27 lis 2020, 17:23

Napisz wątekOdpowiedz Strona 125 z 365   [ Posty: 3647 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128 ... 365  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Kaidan Alenko
PostNapisane: 20 lut 2012, 21:47 
Status Widmo

Gra w: Mass Effect, DA, Wiedźmin, TES:Skyrim
O tak, wszyscy kochają Kaidana w Feniksie xD Na początku ME2 chyba zwinął tą zbroję z szafki Ash :P

Obrazek

PostNapisane: 20 lut 2012, 21:47 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Gra w: ME, AC, Wiedźmin, NfS
roelka cudownie to ujęłaś : "prześladować Kaidana na Normandii" . Tak, tego co każda z nas będzie wyczyniać nie można lepiej ubrać w słowa :D
Co do twojego drugiego punktu dnia : też doświadczyłam przy zakupie ME 1 i 2 dziwnych spojrzeń w moją stronę. Jednak moja mina mówiąca iż "tego właśnie chcę" sprawiła, że zaniechali komentarzy ^^
Ekhm, mogę co napisać ? Mianowicie sposób w jaki piszecie czasem doprowadza mnie do łez śmiechu :D Po prostu opisać swoje plany czy odczucia lepiej niż wy to chyba nikt nie potrafi ! :P Jesteście moimi idolkami !
A tak bardzo serio : też bardzo chętnie bym się "zabunkrowała" i wykonała te inne czynności co wy lecz niestety szkoła nie może czekać -_- Jedyne pocieszenie w tym, że ME wychodzi bodajże na początku weekendu :P
O Matko ! Na wieczór takie widoki ! Liara i Kaidan w Feniksie ! Czy wy chcecie bym miała koszmary ?! Mam zamiar spać zdrowym snem :bandyta:

Zrozum różnicę między "bynajmniej" a "przynajmniej" i dopiero wtedy używaj tych słów!

Ostatnio edytowano 20 lut 2012, 21:50 przez paulasaf, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: 20 lut 2012, 21:49 
Nałogowiec
Nałogowiec

Ja z kolei prosto po szkole wołam brata (na jego konto zamówione) i z nim jadę do punktu odbioru ME3 z gram.pl. Potem piechotą będę paradować przez cały Lublin z kolekcjonerką (chociaż to nie jest pewne, bo nie wiem czy nie lepiej poświęcić ten czas na pobieranie DLC). Wcześniej zrobię zapasy chipsów i kanapek + picie i na trzy dni barykaduję się przy biurku. Potem będę przeżywać cudowne chwile z Liarą, bo niestety save z Kaidanem jest w trakcie tworzenia.

EDIT: Największy szok w moim przypadku sprzedawcy przeżyli kiedy kupowałam myszkę do grania. Te ich miny, kiedy mówiłam do czego i potrzebna i jakie ma mieć parametry :) Potem zaczęłam z nimi rozmawiać o grach RPG i że dłonie zaczynają boleć po tych kilkunastu godzinach gry :D

Ostatnio edytowano 20 lut 2012, 21:52 przez hermiona15, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: 20 lut 2012, 21:50 
Status Widmo

A kto dba o szkołę 8 marca? Na pewno nie ja, bo mam zamiar tego dnia ciężko zachorować :P Może nawet na tydzień :P

Obrazek

PostNapisane: 20 lut 2012, 21:53 
Status Widmo

Gra w: Skyrim, Mass Effect, AC, DA, Wiedźmin, Fallout
Aa, no tak zapomniałam! Po zainstalowaniu jeszcze będzie trzeba ściągnąć te wszystkie pierdółki - bluza N7 dla mojej Shep jest obowiązkowa! :)

Ja mam szczęście - jeśli do 8 marca nie uda mi się znaleźć dodatkowej pracy to będę mogła poświecić cały wolny czas na grę. :P I jest to chyba jedna zaleta "wyrośnięcia" z wieku szkolnego, przerwy w studiach i posiadania własnego interesu. :D

PostNapisane: 20 lut 2012, 21:56 
Nałogowiec
Nałogowiec

W czwartek może jeszcze pójdę, chociaż nie wiem jak wytrzymam na dwóch matmach i dwóch ostatnich lekcjach w-f. Ale jakbym miała siedzieć w piątek do 16 - nie wyobrażam sobie tego. Zamiast tego całonocny seans/rozgrywka z ME3
Mój internet pobierający z prędkością 60kb/s pozwoli mi na zrobienie dużych zakupów i przeczytanie komiksu "Odkupienie"

PostNapisane: 20 lut 2012, 22:00 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Gra w: ME, AC, Wiedźmin, NfS
hermiona15 widzę, że ty też masz ten sam problem co ja - szkoła ? Cóż gdyby nie to, to pewnie bym się przyssała do komputera na najbliższy tydzień od momentu pozyskania gry no ale niestety muszą mi wystarczyć tylko 3 dni. Szczęśliwi ci którzy mają w tedy jakieś długie wolne.. Na szczęście jeśli chodzi o rodzeństwo to go nie posiadam nie muszę więc walczyć o przetrwanie przy kompie :P Tak więc 3 dni jak nic w całości tylko moje i ME3 xD
roelka zazdroszczę. Ja jeszcze tylko trochę i też mam spokój ze szkołą. Jednak póki co jest jak jest a ME3 wychodzi w niekorzystnym dla mnie okresie. Szczerze to tez bym chętnie "zachorowała" ale za dobrze znam swoją szkołę by nie wiedzieć, że po takiej nieobecności z nadrobieniem materiału są cuda <_<
hermiona15 w czwartek mam też 2 w-f ostatnie i niestety aż do 16.. lekcji sporo ale właśnie dlatego trza iść. Za tow piątek lekcji tylko 4 czy 5 więc szybko zawitam do monitora :P

Zrozum różnicę między "bynajmniej" a "przynajmniej" i dopiero wtedy używaj tych słów!

PostNapisane: 20 lut 2012, 22:01 
Nałogowiec
Nałogowiec

Trzeba zainstalować demo?
A Kaidana w Feniksie miałam nadzieję już nie oglądać.

Błąd Czasu
Jedz jak oni.
Kochaj to co oni.
I żyj tak jak oni.
Ubieraj się jak oni.
Jedź razem z nimi.
I bądź razem z nimi.

PostNapisane: 20 lut 2012, 22:08 
Status Widmo

Gra w: Skyrim, Mass Effect, AC, DA, Wiedźmin, Fallout
Nie trzeba instalować dema by móc grać w pełną wersję. ;)

PostNapisane: 20 lut 2012, 22:13 
Status Widmo

Roelka - jak to jest, że spotykamy się nawet w komentarzach na CD-Action? xD

Obrazek

Napisz wątekOdpowiedz Strona 125 z 365   [ Posty: 3647 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128 ... 365  Następna strona